Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adventure HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) BoloSr Zobacz post
    ...... ile osob ma H HD i Sundance Channel HD ???
    Ja mam
    Już macie jednego

Komentarz

Nie jest trudno je "zdobyć" jako gratisy przy aneksie do umowy-sztuką znaleźć na nich coś naprawdę interesującego.Poza Wikingami-History/dokumentami na Sundance nic specjalnego,żeby jeszcze dopłacać.
      Pewnie z biegiem czasu też Adventure przy negocjacjach będzie "dorzucany" do umowy.
      Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-10-13, 18:23.
      PAKIET SUPERPREMIUM+
      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
      Rodzinny HD

Komentarz

Adventure HD- jak to kupić?!

Witam,
        Kilka dni temu logowałem się do ICA i miałem w opcjach promocje do wyboru pakiety HBO, History etc... Dziś zobaczyłem, że jest program Adventure, który by mnie interesował i loguję się do ICA, a tam nic nie ma.
        Chciałem kupić adventure przez https://ncplus.pl/strefa-abonenta/op...kowe/adventure ale po wpisaniu nr. abonenta strona wywala błąd i się nie wczytuje.
        Na chwilę obecną przez ICA nie mam opcji włączenia HBO, History etc. (dodam iż parę dni temu była). Jeśli to ma znaczenie, to w tym czasie zrobiłem zapłatę za abonament za rok z góry- od tej pory brak opcji dokupienia kanałów. Nie wiem, być może to przypadek.

PS. Czy to normalne, że jestem abonentem nc+ na kartę (w abonamencie), a loguję się do ICA po cyfrze plus i nr PESEL?(nigdy wcześniej nie miałem nic wspólnego z cyfrą, czy też n!).
        Kiedyś logowałem się przez ICA NC+, ale ostatnio dostałem maila, że został mi zmieniony nr abonenta i teraz loguję się przez ICA cyfra plus.

PS2. Czy tylko ja mam wrażenie, że cała struktura ICA jest delikatnie pisząc- niedorobiona?! W dwóch mailach mam podany inny numer abonenta. Raz z końcówką -08, a raz z -8.

Komentarz

napisał(a) Ro83rt Zobacz post
          Witam,
          Kilka dni temu logowałem się do ICA i miałem w opcjach promocje do wyboru pakiety HBO, History etc... Dziś zobaczyłem, że jest program Adventure, który by mnie interesował i loguję się do ICA, a tam nic nie ma.
          .
          Faktem jest że faktycznie nie ma opcji dodatkowych, miejmy nadzieję że to przejściowe, albo znowu coś modzą.

Pozdrawiam
          Pozdrawiam jan

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+