Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czasowe poszerzenie oferty

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czasowe poszerzenie oferty

Chciałbym na jakiś czas poszerzyć swój pakiet z Comfort+ na wyższy, wiadomo na święta coś fajnego zobaczyć . Pracę mam taką, że normalnie więcej mnie w domu nie ma niż jestem i nie opłaca się płacić wysokiego abonamentu. Czy takie coś jest w ogóle możliwe ?

Możesz dokupić HBO, Cinemax, C+, Filmbox, nie wiem czy można czasowo dokupić dopełnienie do pakietu extra+
    COMFORT+
    Multi+
    EXTRA+
    HBO
    Premium Sport &Film
    CANAL+ VOD
    netVOD+ konto podstawowe
    NC+ GO internet
    Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Moim zdaniem można, a opieram to na podstawie tego, że u mnie w ICA pojawiła się opcja dodatkowa Extra+. To tym bardziej ciekawe, że ja mam pakiet Superpremium i kanały z Extra+ mam w pakiecie, a mimo to proponują mi rozszerzenie oferty o tę opcje dodatkową za 20 PLN

Z drugiej strony nie mam opcji HBO GO i tego akurat mi nie proponują jako opcja dodatkowa przez ICA

Komentarz

napisał(a) RafalSL Zobacz post
        Chciałbym na jakiś czas poszerzyć swój pakiet z Comfort+ na wyższy, wiadomo na święta coś fajnego zobaczyć . Pracę mam taką, że normalnie więcej mnie w domu nie ma niż jestem i nie opłaca się płacić wysokiego abonamentu. Czy takie coś jest w ogóle możliwe ?
        Jest możliwość dobrania opcji dopełnienie do Extra+ ze zobowiązaniem na 6 miesięcy z czego pierwszy jest bezpłatny a kolejne 5 po 25 zł.Miesiąc aktywacji również jest bezpłatny czyli za grudzień i styczeń byś nie płacił.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+