Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ zmieniamy się na lepsze

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ zmieniamy się na lepsze

Drogi kliencie zmieniamy się na lepsze i wracamy 3 marca... Taki napis widnieje na stronie nc+ https://ncplus.pl/sklep/promocje ciekawe co to oznacza
    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

No jak to co, dodadzą TVP ABC, TV Trwam i podniosą ceny pakietów o 20%.
    Będzie lepiej? pewnie, że tak.

Komentarz

Na lepsze znaczy na droższe i nic więcej bo trzeba straty i rozdawnictwo nadrobić zeszłoroczne bo ''nc+'' jest bliżej rentowności niż zarabiania pieniędzy
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
        No jak to co, dodadzą TVP ABC, TV Trwam i podniosą ceny pakietów o 20%.
        Będzie lepiej? pewnie, że tak.
        EEEE co Ty gadasz.... Pewnie dodadzą z 15 kanałów i obniżą ceny o 50 %
        Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

4 nowe kanały dodadzą Universal HD, 13 Ulica, SiFi, i E!.
          N od 04.2007 TURBO 500GB CLRA Philips 37PFL5405H Pioneer BCS-727

Komentarz

Zobaczymy, czy wyjdzie im ta próba zmiany na lepsze- szczególnie w kwestii listy kanałow
            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Ja jestem ciekaw czemu oni tak ukrywają wszystko
              BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

Czy ja wiem, skoro spot najnowszy już w tv jest a na nim loga kanałów Universal, więc chyba nie ukrywają. Natomiast brak oferty na www spowodowany jest wyłączeniem systemu informatycznego.
                Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Nie widziałem tego spotu

Komentarz

Puszczany jest m.in. na autorskich programach tematycznych nc+ np. Kuchnia+

Komentarz

Nie natrafiłem widocznie. Jest może w sieci jakieś nagranie?

Komentarz

Moim zdaniem , zmieni się pewnie Układ strony internetowej , nic poza tym .
                        Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

Tak znamy Twoje teorie, ktorymi czestowales nas tutaj w zeszlym roku pod innym nickiem, wiele razy osmieszajac sie i wklejajac z luboscia setki emotikonow.

Komentarz

Będzie podwyżka i więcej śmieci w SD .

Komentarz

przecież już się zmieniło wczoraj był 02.03, a dzisiaj jest 03.03 święto urodzinki miesiąca i to na tyle zmian,

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+