Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN24 Biznes i Świat

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVN24 Biznes i Świat

TVN24 BiŚ startuje już o północy 1 stycznia. Myślę, że to może być fajny kanał, mam nadzieję bez polskich polityków. Ciekawe tylko czy grafika będzie jak na TVN24 pod telewizory 4:3 bo wtedy to porażka.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

http://www.satkurier.pl/news/94441/t...d-startem.html

Szkoda tylko, że nie w HD, a może w HD w nc+?
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Kolejny kanal dla reklamodawcow!
      Poprzedni TVN CNBC kosztowny i firmowany przez CNBC okazal sie niewypalem i klapa bo ogladali chyba tylko ci, ktorzy chcieli stracic wlasne pieniadze opierajac sie na informacjach i "poradach" skompromitowanych "ekspertow / doradcow / innych specow" od finansow!

Komentarz

napisał(a) tesborn Zobacz post
        Kolejny kanal dla reklamodawcow!
        Poprzedni TVN CNBC kosztowny i firmowany przez CNBC okazal sie niewypalem i klapa bo ogladali chyba tylko ci, ktorzy chcieli stracic wlasne pieniadze opierajac sie na informacjach i "poradach" skompromitowanych "ekspertow / doradcow / innych specow" od finansow!
        Absolutnie się nie zgadzam. Kanał ciekawy z uwagi na wiele informacji dotyczących giełdy, finansów, prawa itd. Rozmowy z prezesami spółek giełdowych, analitykami z pewnością poszerzają wiedzę w temacie finansów. Co do dalszej częsci Twojego zdania powiem tylko, żę jak ktoś inwestuje w oparciu o to co mu podpowiedzą w telewizji to może pora przestać to robić. Telewizja dostarcza informacji, ale analizę i decyzję trzeba podjąć samemu.

Komentarz

Czy można rozwiązać umowę ?

Komentarz

Nie można.
            Szczerze mówiąc jest to tylko zmiana nazwy, sam się wcześniej nabrałem i myślałem że to kolejna zmiana, likwidacja i zapchajdziura pod hasłem rebrandingu ale tym razem to faktycznie rebranding.

Komentarz

napisał(a) kerpen_rp
              Zgadza się, ale oni się reklamują, że mają Naj-nowocześniejsze studio i Naj-nowocześniejsze technologie - zobaczymy, bo HD już dzisiaj to już raczej standard dla nowych kanałów.
              Skoro naj to może 3D albo 4K

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                Absolutnie się nie zgadzam. Kanał ciekawy z uwagi na wiele informacji dotyczących giełdy, finansów, prawa itd. Rozmowy z prezesami spółek giełdowych, analitykami z pewnością poszerzają wiedzę w temacie finansów. Co do dalszej częsci Twojego zdania powiem tylko, żę jak ktoś inwestuje w oparciu o to co mu podpowiedzą w telewizji to może pora przestać to robić. Telewizja dostarcza informacji, ale analizę i decyzję trzeba podjąć samemu.
                Jak najbardziej masz prawo sie nie zgadzac - rynek juz zweryfikowal TVN CNBC - ogladalnosc na poziomie bledu statystycznego. Kanal nie osiagnol (poza chyba sladowym zyskiem w 2010r) dlugofalowej zalozonej rentownosci, ktora prognozowali wlasciciele - generalnie z TVN CNBC wyszla klapa!

Komentarz

napisał(a) tesborn Zobacz post
                  Jak najbardziej masz prawo sie nie zgadzac - rynek juz zweryfikowal TVN CNBC - ogladalnosc na poziomie bledu statystycznego. Kanal nie osiagnol (poza chyba sladowym zyskiem w 2010r) dlugofalowej zalozonej rentownosci, ktora prognozowali wlasciciele - generalnie z TVN CNBC wyszla klapa!
                  Oglądalność nic tu nie tłumaczy bo kanał z zasady jest niszowy z uwagi na koncentrację na dość ściśle określonym obszarze, a więc i ilość potencjalnych telewidzów jest mała. Popatrz co stało się z wszystkim tzw kanałami autorskimi jakie enka wprowadziła na starcie. Ich idea była podobna: koncentracja na jednym wybramnym obszarze, większości jak nie wszystkich już dawno nie ma. Popatrz tez na taki kanał jak TVP Kultura. Zacny kanał, niektóre pozycje programowe naprawdę unikatowe, ale oglądalności to za dużej nie ma, bo nie puszcza tam tzw chłamu dla szerokiej widowni. W przypadku TVP jednakże, oglądalność ma mniejsze znaczenie, bo oni inaczej finansują ten kanał plus z zasady ma on charakter misyjny, aniżeli komercyjny. Także nie wszystkie programy powinny być postrzegane przez te same okulary.

Ja myślę, że właśnie rebranding idzie w kierunku zwiększenia oglądalności, niestety kosztem zawartości, która będzie teraz mocno rozwodniona.

Komentarz

jak widze, stara polska tradycja zostala zachowana. Jeszcze kanal nie zaczal nadawania, a juz wiekszosc ma o nim negatywne zdanie...

Komentarz

Obawy jednak istnieją - trudno bowiem zrobić kanał o tematyce międzynarodowej bez programu publicystycznego 7 dni świat przez wiele lat tworzonego i prowadzonego przez Ś.P. Andrzeja Turskiego. Trzeba odpowiedzieć na pytanie Kto jest adresatem kanału informacyjnego o tematyce międzynarodowo-biznesowej? Odpowiedź jest prosta - dotychczasowy adresat kanału TVN CNBC + interesujący się tematyką międzynarodową (zazwyczaj: czytelnik dwutygodnika [dawniej tygodnika] Forum czy widz wspomnianego wyżej programu publicystycznego). Przyjmując jednak fakt, że interesujący się tematyką międzynarodową raczej nie zmieniają swoich przyzwyczajeń, to oglądalność nie będzie wiele lepsza niż dotychczasowa (gdy istniał TVN CNBC).
                      CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
                      Samsung LE32C650 (TV LCD)
                      Samsung UE32F5300 (TV LCD)
                      Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

Boże grafika pod 4:3. Przecież to jest niebywałe. Jest 2014 rok, obudźcie się wreszcie.

Komentarz

Ale szajs. Typowe dla tefałenu.

Komentarz

Bardzo duże rozczarowanie. No chyba, że ten kanał ruszy tak naprawdę od jutra. Liczyłem np. na wiele ciekawostek ze świata w stylu Telekuriera z TVN24. Za często pogoda dla całego świata, po co? Od tego jest TVN Meteo. Jakość kanału - nędza i nie chodzi tu o brak HD. Ewidentny brak pomysłu jak to wszystko poskładać. Czy naprawdę nic interesującego nie dzieje, nie działo się na świecie w ostatnich godzinach, że musimy na okrągło oglądać jak witano Nowy Rok w Nowej Zelandii? Jeśli dojdzie giełda w dzień powszedni to nie sądzę żeby była jakaś różnica między tym kanałem a poprzednim TVN CNBC.

Komentarz

No i juz zapominam o tym "nowym" TVN24 BiS - jak na starcie tak ma wygladc "super technologia" TVNu to ja dziekuje - pikselozy ogladac nie bede, szkoda niszczyc wzrok!!!!
                              Ostatni raz edytowany przez tesborn; 2014-01-01, 15:15.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+