Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Hanys Zobacz post
    01.09.2013 startuje ten kanal.Liczymy ze nc+ wprowadzi ten kanal do swojej oferty.Dlatego zalozylem ten temat zeby kazdy mogl sie wypowiedziec.
    Dowolny kanał z TVP Regionalna mozna obejrzeć w streamingu tu

napisał(a) danielqs Zobacz post
    Wtedy gdy wykupisz dla platformy stosowną ilość miejsca na transponderach gdzie będą mogli umieścić te kilkanaście kanałów, których ramówka w większości jest zdublowana. Skoro do tej pory nie ma to miejsca to znaczy, że takie marnowanie miejsca na transponderach się najzwyczajniej biznesowo nie opłaca, więc zostaje ci pomarudzić i ponarzekać, co zresztą od jakiegoś czasu jest twoim ulubionym sportem. Jest jeszcze inne rozwiązanie. Możesz założyć zawsze swoją platformę gdzie będziesz sobie udostępniał kanały jakie tylko będziesz chciał i komu będziesz chciał.
    U mnie nadaje właściwa regionalna TVP Warszawa.
    Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-01-26, 14:50.

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
      Dowolny kanał z TVP Regionalna mozna obejrzeć w streamingu tu
      Dzięki, ale napisz jeszcze w jaki sposób otworzyć ten link na dekoderze nc+.
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Kiedy wreszcie w tej platformie TVP Regionalna będzie faktycznie regionalna a nie Warszawska?
        Wtedy gdy wykupisz dla platformy stosowną ilość miejsca na transponderach gdzie będą mogli umieścić te kilkanaście kanałów, których ramówka w większości jest zdublowana. Skoro do tej pory nie ma to miejsca to znaczy, że takie marnowanie miejsca na transponderach się najzwyczajniej biznesowo nie opłaca, więc zostaje ci pomarudzić i ponarzekać, co zresztą od jakiegoś czasu jest twoim ulubionym sportem. Jest jeszcze inne rozwiązanie. Możesz założyć zawsze swoją platformę gdzie będziesz sobie udostępniał kanały jakie tylko będziesz chciał i komu będziesz chciał.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
          Jest jeszcze inne rozwiązanie. Umożliwić wyświetlanie za pomocą dekodera strumieni internetowych.

Komentarz

• Dokładnie. Już bym nawet przebolał gdyby wymagało to wykupienia tego całego netVOD. W sumie i tak mam to teraz za darmo i nic tam nie oglądam, a tak chociaż oglądałbym lokalną wersję TVP Regionalnej.

No ale takie cuda techniki to nie w nc+. Tutaj nawet EPG trzeba było wykastrować.

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              Dzięki, ale napisz jeszcze w jaki sposób otworzyć ten link na dekoderze nc+.
              Bez problemu można zassać aplikacje ze sklepu Gogle i na tablecie oglądać dowolny kanał, a tablet połączyć z telewizorem.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post

Komentarz

brawo 10/10
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Dokładnie. Już bym nawet przebolał gdyby wymagało to wykupienia tego całego netVOD. W sumie i tak mam to teraz za darmo i nic tam nie oglądam, a tak chociaż oglądałbym lokalną wersję TVP Regionalnej.

No ale takie cuda techniki to nie w nc+. Tutaj nawet EPG trzeba było wykastrować.
                    jakbym mial placic 2zl miesiecznie za NetVOD+ by miec mozliwosc ogladania TVP Regionalenej z mojej lokalizacji, to juz wole kilka metrow kabla i ogladac z naziemnej
                    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                      jakbym mial placic 2zl miesiecznie za NetVOD+ by miec mozliwosc ogladania TVP Regionalenej z mojej lokalizacji, to juz wole kilka metrow kabla i ogladac z naziemnej
                      Tylko 2 zł, a za naziemna tez trzeba płacić i duzo więcej.

Komentarz

Fakt, bo trzeba kupić dekoder DVB-T, jeżeli ktoś nie ma wbudowanego w telewizor. Jednak po kilku latach się zwróci.

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                          Ja mam netVod za free. Ale te kolekcje co tam są to badziewie totalne. Gdyby była możliwość dzięki netVod oglądać lokalną wersję TVP Regionalnej to już byłby jakiś plus tej usługi.

Komentarz

Za naziemną nie ma opłaty. [ciach]
                            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-02-07, 11:58. Powód: frag. postu, który mógł zostać uznany za obraźliwy
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                              Za naziemną nie ma opłaty. [ciach]
                              Tak w potocznej mowie TV naziemna bezpłątna, tylko abonament co ściągają jest płatny za co? a wkrótce mamy być opłata audiowizualna? odbiór sygnału wiąże się z obowiązkiem opłacania abonamentu RTV,
                              tu poczytaj
                              Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-02-07, 11:58. Powód: edycja cytatu

Komentarz

Tak w potocznej mowie TV naziemna bezpłątna, tylko abonament co ściągają jest płatny za co? a wkrótce mamy być opłata audiowizualna? odbiór sygnału wiąże się z obowiązkiem opłacania abonamentu RTV,
                                tu poczytaj
                                Jak to za co? Za posiadanie telewizora gotowego do odbioru programu. Nie ma to żadnego związku z telewizją naziemną, jak odbierasz wyłącznie sygnał satelitarny to też musisz płacić.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+