Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy obowiązkiem było dołączenie TVP Warszawa a nie innego regionu?

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Czy obowiązkiem było dołączenie TVP Warszawa a nie innego regionu?
      Obowiązkiem był jeden kanał i jeden został dołączony. Wybór Warszawy oczywisty, ale można szukać dziury w całym.
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Właśnie @Pawel85 popieram Twój sposób rozumowania niech załączą nam np TVP POZNAŃ czy KRAKÓW a nie kolejny stołeczny program bo to już będzie trzeci po WSI24 WARSZAWA i TVP INFO WARSZAWA
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
          Właśnie @Pawel85 popieram Twój sposób rozumowania niech załączą nam np TVP POZNAŃ czy KRAKÓW a nie kolejny stołeczny program bo to już będzie trzeci po WSI24 WARSZAWA i TVP INFO WARSZAWA
          Niech ich ręka Boska broni przed umieszczaniem na satelicie TVP Kraków w takiej jakości jak teraz leci to to tam z Warszawy

Już na naziemnej jest o.k.
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
            niech załączą nam np TVP POZNAŃ czy KRAKÓW
            a dlaczego te,zapytam przekornie.?

dlaczego nie Lublin,Rzeszów,Gdańsk czy Olsztyn itp.
            nie ma w obecnej sytuacji lepszego wyboru,dali stolyce aby wszystkich pogodzić.
            wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
            i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
            oni też mają swoją opowieść.
            unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

A co mnie obchodzi w jaki sposób. To kwestia platformy i nadawcy żeby się dogadać w sprawie udostępnienia konkretnego sygnału.
              upychanie tych kanałów na satelicie z biznesowego punkt jest bezsensem

więc nie wymagaj tego aby żulien wydawał miliony złotych miesięcznie aby zaspokoić twoje zachcianki
              chcesz oglądać regionalną TV u siebie w regionie - podłącz druta i oglądaj za darmo
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Kij mnie obchodzi podłączanie dodatkowego badziewia. Skoro regionalny TVP musi być udostępniany przez operatorów tv sat to ja oczekuję emisji wersji z mojego regionu. Albo niech se KRRiT zmieni przepisy, albo niech wynajmie sobie sama tp i udostępni wszystkie regiony na sat.

Komentarz

Kij mnie obchodzi podłączanie dodatkowego badziewia. Skoro regionalny TVP musi być udostępniany przez operatorów tv sat to ja oczekuję emisji wersji z mojego regionu. Albo niech se KRRiT zmieni przepisy, albo niech wynajmie sobie sama tp i udostępni wszystkie regiony na sat.
                  Czy jest sens się tak rzucać o kanał regionalny, który tak czy inaczej dostępny jest powszechnie droga naziemną?
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                    Czy jest sens się tak rzucać o kanał regionalny, który tak czy inaczej dostępny jest powszechnie droga naziemną?
                    Niestety, nie każdy ma dostęp do naziemnej. W centrum Elbląga MUX-3 jest dostępny przy bardzo dobrej antenie, która powinna być na dachu (przy antenie zainstalowanej przy ścianie odbiera tylko MUX-1 i MUX-2 [wcześniej była na dachu, ale styki antenowe się obluzowały i trzeba było oddać antenę na gwarancję]; a mam antenę Telkom Telmor DVB-T Digit aktywna [czyli jedną z lepszych anten na rynku]). Na razie nikomu nie chce się wchodzić na dach (albo brak czasu, albo [jak dzisiaj] pogoda).
                    Obecne rozwiązanie zastosowane w nc+ (TVP Warszawa z satelity, reszta z DVB-T) to rozwiązanie mocno tymczasowe. Kolejny raz przypominam, że obecne założenia reaktywacji TVP Regionalnej uwzględniają możliwość odłączenia się pojedynczych regionów od pasma wspólnego o ile są tylko takie możliwości. Gdyby TVP Warszawa odłączyłaby się od pasma wspólnego, to co wtedy by było? W takiej sytuacji są dwa możliwe wyjścia: albo wszystkie regiony z satelity, albo aplikacja TVP Stream dla dekoderów satelitarnych platform cyfrowych (to drugie rozwiązanie jest bardziej prawdopodobne w wypadku platformy nc+, ale dla konkurencji nie byłoby ono takie takie super). Istnieje także trzecie wyjście, ale ono byłoby w tym wypadku tak katastrofalne w skutkach, że wybuchłby gniew widzów i nastąpiłby znaczny spadek oglądalności wszystkich kanałów TVP, zwłaszcza ucierpiałaby TVP Regionalna (pozostawienie sytuacji taka, jak była dotychczas).
                    CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
                    Samsung LE32C650 (TV LCD)
                    Samsung UE32F5300 (TV LCD)
                    Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                      Wybór Warszawy oczywisty, ale można szukać dziury w całym.
                      Dlaczego oczywisty?
                      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• bo cenka "nadaje z Warszawy"

ale oczywiście to żaden argument dla kolekcjonerów kanalow
                        byle wiecej ich miec to nic ze nie bedzie sie oglądać ale w dekoderze bede mial ich setke i bede sie tym jaral

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                          bo cenka "nadaje z Warszawy"

ale oczywiście to żaden argument dla kolekcjonerów kanalow
                          byle wiecej ich miec to nic ze nie bedzie sie oglądać ale w dekoderze bede mial ich setke i bede sie tym jaral
                          Ja nie jestem kolekcjonerem kanałów i oczywiście dla mnie to żaden argument. Nie wiem po co komu kolejny kanał o dziurach w warszawskich ulicach.
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• bo niestety krajowa rada kompromitacji tak im nakazala

Komentarz

• Przynajmniej macie dostęp do pasma wspólnego TV Regionalnej, a to już lepsze niż nic. Z satelity 16-tu wersji Regionów jeszcze dłuuuugo nie będzie.

Komentarz

• Kiedy wreszcie w tej platformie TVP Regionalna będzie faktycznie regionalna a nie Warszawska?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+