Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Rozrywka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP Rozrywka

Czy będzie ten kanał w nc+? Od kiedy ewentualnie?
    Turbo DGCB + 1X MR Standard

Od poniedziałku. Tak powiedział gosciu z TVP na konferencji startowej nc+.

Komentarz

Wg Media2, to ma być w DVB-T i niektórych kablówkach, ale Satkurier pisze, że na satelicie. Dziwi mnie też jak piszą, że dostęp od pierwszego dnia do tego kanału będzie miało 500tys osób, bo skoro bedzie na satelicie to chyba trochę wiecej.....

Komentarz

ja proponuje go jako prestiżowy dać ale nie za 1,99, lub 2,99 tak jak teraz histeria hd i sundance
        tylko za 3,99
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Następnie Eurosport za 4,99zł, a TV Republika za 5,99zł.

A jeszcze Travel. Tutaj już lekko nie ma - 6,99zł.

Komentarz

I oczywiście aby wszyscy byli zadowoleni ma być na pozycji 4, oraz 17 i na końcu listy tuż przed FTA na 168.
            A to, że nam listy kanałów popier.....cie raz jeszcze tym się w ogóle nie przejmujcie.

Komentarz

Leon - tylko 3 razy?

ja bym dał do każdej dziesiątki po razie, w końcu to ROZRYWKA a takie hasło promocyjne encepence było na starcie

Komentarz

napisał(a) LukWil Zobacz post
                Od poniedziałku. Tak powiedział gosciu z TVP na konferencji startowej nc+.
                Przestańcie tak wam zależy na TVP Rozrywka kolejna zapchaj dziura już lepiej jakby spowrotem dodali Uniwersal Ch.a pozatym za kanały TVP operatorzy nie mogą pobierać dodatkowej opłaty prosty przykład na starcie TVP 1,2 w HD Muliimedia kazała abonentom płacić jak za premium i po skargach ludzi i felietonie w Teleexpresie zrezygnowali z tego pomysłu.Więc nie siejcie zamentu że będą dodatkowe opłaty a kanał pewnie zajmie miejsce za Mango24 którego miejsce jest koło Rodin TV.Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  za kanały TVP operatorzy nie mogą pobierać dodatkowej opłaty
                  bredzisz

wszystkie tematyczne kanały TVP są kanałami "płatnymi" i wyłączonymi z zasady "must offer"

Komentarz

kiedy będę mógł, za opłatą, (?)

napisał(a) GDA Zobacz post
                    ja proponuje go jako prestiżowy dać ale nie za 1,99, lub 2,99 tak jak teraz histeria hd i sundance
                    tylko za 3,99
                    zamówić sobie MEZZO HD?

Komentarz

Przestańcie tak wam zależy na TVP Rozrywka kolejna zapchaj dziura już lepiej jakby spowrotem dodali Uniwersal Ch.a pozatym za kanały TVP operatorzy nie mogą pobierać dodatkowej opłaty prosty przykład na starcie TVP 1,2 w HD Muliimedia kazała abonentom płacić jak za premium i po skargach ludzi i felietonie w Teleexpresie zrezygnowali z tego pomysłu.Więc nie siejcie zamentu że będą dodatkowe opłaty a kanał pewnie zajmie miejsce za Mango24 którego miejsce jest koło Rodin TV.Pozdrawiam
                      z czym przestać ??

kerpen pytał to mu odpowiedziałem

osobiscie tego kanału nie włacze bo nie lubie powtorek

Komentarz

Dlaczego zapchaj-dziura. Tak mówiono o TVP Seriale, a oglądalność ma niezła. Ja wole 100 razy paczkę TVP niż np. AXN. Także to nie jest tak, że jak dla Ciebie to jest zapcha-jdzuira to każdy myśli tak samo. Ja tam się cieszę, że to włączą i bedzie w nc+!

Komentarz

11 kwietnia, na jednym z transponderów platformy nc+ na satelicie Eutelsat Hot Bird 13A (13°E) - tp. 116 o częstotliwości 10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK) pojawił się kodowany przekaz testowy kanału TVP Rozrywka.

Kanał oficjalnie ma wystartować 15 kwietnia, od początku ma być dostępny w trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.

Co ważne - przekaz jest prowadzony z transpondera DVB-S2, więc nie będzie dostępny dla osób korzystających z dekoderów SD.

Parametry techniczne:
                          Eutelsat Hot Bird 13A (13°E)
                          tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: test TR
                          PID V: 542 (MPEG-4/SD)
                          PID A: 642 (pol, AC3), 742 (org, AC3)
                          PID PCR: 542
                          SID: 3526
                          PID TXT: 5442
                          PID PMT: 1026
                          Provider: ITI
                          Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (tylko N3 - nc+, brak CAID 0x0100)
                          Przy okazji usunięto z tej częstotliwości kanał nSport 109. Jego zadania przejęły nSport 36 i nSport 37, ale nadawane w HD.

źródło: http://satkurier.pl/news/84652/tvp-r...mi-na-13e.html
                          Ostatni raz edytowany przez Folus; 2013-04-11, 17:01.

Komentarz

Czekamy na ten kanał z niecierpliwością, wszak n-ka miała podpisaną umowę z TVP na wszystkie jej kanały. Umowa mam nadzieję obowiązuje zatem nadal.
                            Piwo, kiełbaski, stoperan już są.

Komentarz

krok obowiazkowy w nc+ jak nic

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+