Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) fenomen Zobacz post
    Ja nie życzę sobie ...
    Akurat ktos będzie zawracał sobie głowę tym co Ty sobie życzysz...

Komentarz

napisał(a) blue_voyager Zobacz post
      Akurat ktos będzie zawracał sobie głowę tym co Ty sobie życzysz...
      Ja jednak jestem spokojny, że NC+ nie da zgody na to, to ten jadowity bełkot pojawił się w ich ofercie.
      Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

NC+ - platforma dla lemingów?

Komentarz

Chętni będą mogli oglądać przez internet .

Ramówka TVRepublika na dzień 10.04 .2013

http://www.telewizjarepublika.pl/Bad...l#.UWAdgp3h5RU

.....telewizja Republika zaplanowała całodzienny program poświęcony obchodom upamiętniającym Ofiary 10 kwietnia.
          Począwszy od godz. 8:00 rano aż do godz. 23:00 Telewizja Republika przeprowadzi relację na żywo najważniejszych wydarzeń tego dnia: porannej Mszy św. z kościoła seminaryjnego przy Krakowskim Przedmieściu, złożenia kwiatów pod Pałacem Prezydencki, koncertów i imprez artystycznych odbywających się na scenie pod galerią Kordegardą, uroczystej Mszy św sprawowanej w intencji wszystkich 96 – ściu Ofiar katastrofy, która rozpocznie się o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej pod wezwaniem św. Jana na warszawskim Starym Mieście oraz transmisję Marszu Pamięci, który pod wieczornej liturgii przejdzie ulicami stolicy i pod pałacem prezydenckim zakończy obchody tragicznej rocznicy............

Komentarz

Pod warunkiem, że to będzie odrębna opcja ( tak jak np. History hd). Ja nie życzę sobie by ten kanał był w pakiecie i nawet jeden grosz z moich wpłat wpływał do tych "nawiedzonych, chorych z nienawiści" ludzi.
            no więc zerknijmy na Twoje wpisy w tym wątku:

Najlepiej, by było to miejsce bez klamek
            Ja jednak jestem spokojny, że NC+ nie da zgody na to, to ten jadowity bełkot pojawił się w ich ofercie.
            Jaki problem, zmień dekoder na platformę TV trwam, wpłacasz kasę na konto do ojca dyrektorka i
            już masz treści które Cię interesują i nie jesteś przymuszany do oglądania np. TVN24. Tak jak widzisz, to kwestia wyboru odpowiedniego dekodera. Przecież jest wolność wyboru, więc czemu z niej nie korzystasz?
            Wiele głosów sprzeciwu w tym temacie innych userów ma zresztą bardzo podobne, krawężnikowe "wypełniacze".

Kto tu jest nawiedzony i chory z nienawiści pytam?

Komentarz

napisał(a) Synoptyk Zobacz post
              no więc zerknijmy na Twoje wpisy w tym wątku

Wiele głosów sprzeciwu w tym temacie innych userów ma zresztą bardzo podobne, krawężnikowe "wypełniacze".

Kto tu jest nawiedzony i chory z nienawiści pytam?
              Bardzo dziękuje za zebranie i wyszczególnienie moich wypowiedzi jednym poście.
              Ostatni raz edytowany przez fenomen; 2013-04-06, 17:27.
              Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

Jestem zainteresowany Tv Republika w cenie do 0,99 zł miesięcznie.
                Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  NC+ - platforma dla lemingów?
                  Lemingi podążające wraz z tłumem to teraz składają wypowiedzenia.

Kiedy w końcu prawicowi propagandziści przestaną utyskiwać, że rzekomo są tłamszeni przez jakiś mainstream? Czytając różnego rodzaju portale mam wrażenie, że to właśnie oni są w mainstreamie, a zaledwie kilka stacji takich jak TVN24 na szczęście się temu opiera. Najbardziej śmieszy mnie, jak w TVN24 oglądam przemówienia ludzi takich jak pan Kaczyński albo pan Kukiz o tym, że stacje takie jak TVN24 nie dopuszczają ich do głosu.
                  Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2013-04-07, 15:59.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Chciałem coś napisać w związku z postem powyżej ale @synoptyk napisał coś takiego wcześniej, po co więc wymyślać już wymyślone

napisał(a) Synoptyk Zobacz post
                    I to jest opinia dojrzałego człowieka. Szkoda że nieczęsto można takowe(opinie) tutaj spotkać, a za to pełno jest jęków i bluzgów gówniarzy czego dowodem są wpisy niektórych osób....
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

Jestem na TAK i zapłacę 5zl jak będzie trzeba .
                      do 01.05.2013-WPT+Npremium 53zł
                      do 01.03.2014-Universe+Canal+ 49zł
                      do 31.08.2015-Universe+Canal+ 54zl
                      od 01.09.2015-Extra 6c+Multi Stan+HBO(6m)69,90 zł

Komentarz

nie badz taki hojny
                        w internecie masz za darmo wiec wlacz i delektuj sie trescia
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Do tego trzeba mieć internet bez limitów a ja takiej opcji nie mam.
                          do 01.05.2013-WPT+Npremium 53zł
                          do 01.03.2014-Universe+Canal+ 49zł
                          do 31.08.2015-Universe+Canal+ 54zl
                          od 01.09.2015-Extra 6c+Multi Stan+HBO(6m)69,90 zł

Komentarz

W Polsce są dwie sekty smoleńska i anty smoleńska, na szczęście większość jest normalna i uważa że w Smoleńsku była katastrofa albo zamach i że może się to kiedyś wyjaśni a może nigdy. Przykład jak łatwo jest wyjaśnić taką katastrofę już był z katastrofą w Gibraltarze.
                            A co do TV Republika to powinna być FTA na HotBirdzie i byłoby po kłopocie.
                            Mamy setki kanałów których nie oglądamy więc jeden więcej nie robi chyba komuś różnicy jak nie chce go oglądać.

Komentarz

napisał(a) Piramix Zobacz post
                              W Polsce są dwie sekty smoleńska i anty smoleńska, na szczęście większość jest normalna i uważa że w Smoleńsku była katastrofa albo zamach i że może się to kiedyś wyjaśni a może nigdy. Przykład jak łatwo jest wyjaśnić taką katastrofę już był z katastrofą w Gibraltarze.
                              To, że nie było zamachu jest oczywiste i zostało wyjaśnione, a jedyną niewyjaśnioną rzeczą jest stopień odpowiedzialności prezydenta. Sukcesem sekty smoleńskiej jest to, że ta kwestia została zepchnięta całkowicie na margines oraz to, że dla niektórych normalnością jest rozważanie wrzucanych przez nią bzdur.
                              Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2013-04-21, 19:40.
                              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Tak właściwie to jeszcze nie wiadomo czy będzie co dołączać. Bo jeśli od początku nie zaabonuje ich odpowiednia liczba abonentów to w kilka miesięcy upadną, bo z moich obserwacji wynika, że kapitału na wielomiesięczne dokładanie do interesu nie mają.
                                To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+