Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) mixer4all Zobacz post
    A ty dalej na tym forum siedzisz mimo, że z nc+ nie masz już nic wspólnego?

Jakże trzeba mieć bogate życie towarzyskie ażeby pisać na forum firmy nie mając z nią nic wspólnego i o zgrozo komentować propozycje programowe!.

Dolicz i mnie do grona osób chcących mieć dostęp do TV Republika z tym, że ja wiem iż jest to nierealne w tej platformie.
    Kiedyś była taka opcja dodania kanału, znajdując go bezpośrednio na satelicie, czy teraz dało by sie tak poszukać.

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
      Kiedyś była taka opcja dodania kanału, znajdując go bezpośrednio na satelicie, czy teraz dało by sie tak poszukać.
      Jesli chodzi o ta opcje to jest niedostepna pozatym na wiele by Ci sie to zdalo bo TV Republika jest kodowana.Pozdrawiam
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
        Jesli chodzi o ta opcje to jest niedostepna pozatym na wiele by Ci sie to zdalo bo TV Republika jest kodowana.Pozdrawiam
        Przeciez mozna abonament wykupic bezposrednio w |Tv republika

Komentarz

• Tak tyle, że internetowy. Z satelity można oglądać tylko za pośrednictwem konkurencji, której nazwy nie wymienię, bo mój post znowu przeniesie się do niebytu ku uciesze K88
          Ostatni raz edytowany przez zakmar; 2013-11-17, 20:54.
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

• napisał(a) zakmar Zobacz post
            Tak tyle, że internetowy. Z satelity można oglądać tylko za pośrednictwem konkurencji, której nazwy nie wymienię, bo mój post znowu przeniesie się do niebytu ku uciesze K88
            cyt .........
            post znowu przeniesie się do niebytu......

nie rozumiem o co tu chodzi?

Komentarz

Jesli chodzi o satyrę, trudno się cofać wstecz z dowcipami, ale ile osób tyle śmiechu.
              Ano trudno tak, cofać się wstecz ale widać Tobie to wychodzi
              Nie wiem o co Tobie chodzi, sam napisałeś, ile osób tyle śmiechu, więc o gustach się nie dyskutuje.

Na poważnie znowu dyskusja zejdzie nt. wyższości jednego kabaretu nad drugim.
              Kazdy się rozwija, odgrzewane kotlety zwłaszcza w kabarecie nie mają racji bytu, nikt tego by nie oglądał. Wolski i Pietrzak mają w zanadrzu niejeden b. dobry tekst na tematy aktualne, ale najłatwiej skrytykować, zamiast wcześniej zapoznać się z materiałem np. z YT.

PS
              napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
              post znowu przeniesie się do niebytu......nie rozumiem o co tu chodzi?
              Oj to proste, post zostanie skasowany, a autor dostanie bana
              Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2013-11-17, 22:51.
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• http://www.satelitarne.tv/inne/item/...ormacyjn%C4%85

No i proszę, TV Republika do szczęścia nie potrzebuje nc+. W UPC wiedzieli co robią i ich abonenci oglądają chętnie tą stację.
                Niedługo to nc+ będzie prosić aby taki zacny kanał znalazł się w ich ofercie.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  http://www.satelitarne.tv/inne/item/...ormacyjn%C4%85

No i proszę, TV Republika do szczęścia nie potrzebuje nc+. W UPC wiedzieli co robią i ich abonenci oglądają chętnie tą stację.
                  Niedługo to nc+ będzie prosić aby taki zacny kanał znalazł się w ich ofercie.
                  Nawiązując do artykułu - a nie wiesz może która stacja informacyjna zajęła pierwsze miejsce i z jaką oglądalnością ?
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

Nawiązując do artykułu - a nie wiesz może która stacja informacyjna zajęła pierwsze miejsce i z jaką oglądalnością ?
                    RAKING OGLĄDALNOŚCI tu

http://info.wyborcza.biz/szukaj/gosp...5dalno%C5%9Bci

Komentarz

Obawiam się, że to było pytanie bardziej retoryczne i na dodatek podszyte szyderstwem.
                      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                        Obawiam się, że to było pytanie bardziej retoryczne i na dodatek podszyte szyderstwem.
                        Kolejny raz przypomnienie o kanale.

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                          Oj tam zaraz szyderstwem... Chciałem tylko zwrócić uwagę na bardzo ciekawie i oczywiście bez żadnej manipulacji napisany przez pracownika TV R artykuł, w całości przekopiowany przez satelitarne.tv

Komentarz

Oj tam zaraz szyderstwem... Chciałem tylko zwrócić uwagę na bardzo ciekawie i oczywiście bez żadnej manipulacji napisany przez pracownika TV R artykuł, w całości przekopiowany przez satelitarne.tv
                            Żeby ją mieć tu czytaj
                            http://telewizjarepublika.pl/

Komentarz

Żeby ją mieć tu czytaj
                              http://telewizjarepublika.pl/
                              dzięki za linka, jak nic TV Republika na 4 miejscu w UPC!!!!
                              "Telewizja Republika wyróżnia się wysokim poziomem wykształcenia odbiorców – 47 proc. oglądających ją w UPC widzów to osoby z wyższym wykształceniem. Spośród wszystkich ujętych w zestawieniu kanałów, jedynie TVN CNBC Biznes ma pokaźniejszy odsetek widzów z wyższym wykształceniem (57 proc.)"
                              B R A W O !!!

Teraz czekamy na ten kanał w nc+
                              W takiej sytuacji, a trzeba dodać, że TV Republika zdecydowanie wyprzedza Superstację i TV Trwam, TV Republika to krok obowiązkowy w nc+!!!

Jeszcze raz @wlodek.z. wielkie dzięki za linka, witaj w klubie
                              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• Bronisław Wildstein o sukcesie TV Republika http://youtu.be/dUA7kNFgUa8
                                Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                                Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+