Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

szkoda, że nie dopisali, że można ich wesprzeć porządnym "s*&^*&^*"

Komentarz

Jako wyborca KNP chętnie pooglądam TV Republikę.
      Wszystko co rządzi po okrągłym stole to jedna wieka ściema i kpina, więc miło czyta mi się komentarze porównujące obecny stan władzy.
      Ludzie postawcie wreszcie na innego konia, bo ten już ledwo dycha...

Jako prawicowiec jestem ZA wolnością słowa (wszelakiego, nawet tego czerwonego) dlatego popieram włączenie TV Republika do abonamentu nc+
      abonament full z nc+
      puszczany z:
      nbox HDTV recorder (TURBO)
      CLRA149441******A
      oglądany na:
      SHARP 32DH77E
      słuchany z:
      ONKYO TX-SR576
      +
      SHARP BD HP21

Komentarz

napisał(a) frompoland Zobacz post
        Jako wyborca KNP chętnie pooglądam TV Republikę.
        Wszystko co rządzi po okrągłym stole to jedna wieka ściema i kpina, więc miło czyta mi się komentarze porównujące obecny stan władzy.
        Ludzie postawcie wreszcie na innego konia, bo ten już ledwo dycha...

Jako prawicowiec jestem ZA wolnością słowa (wszelakiego, nawet tego czerwonego) dlatego popieram włączenie TV Republika do abonamentu nc+
        Mimo tego, że mam odmienne poglądy, nie widzę przeciwwskazań dla dostępności TV Republika
        Philips 32PW9551/12 CRT, + od 25.04.2010 plazma Samsung PS50B 551 (650)
        turbo rekorder - opcja full (to już było...)
        CLRA/CARBO
        nMultiroom (premium)
        od 21 marca 2013 nc+
        All inclusive

Komentarz

napisał(a) bp26 Zobacz post
          Mimo tego, że mam odmienne poglądy, nie widzę przeciwwskazań dla dostępności TV Republika
          I to jest opinia dojrzałego człowieka. Szkoda że nieczęsto można takowe(opinie) tutaj spotkać, a za to pełno jest jęków i bluzgów gówniarzy czego dowodem są wpisy niektórych osób na poprzedniej stronie tego wątku.
          Pozdrawiam.

Komentarz

gdyby nie antync+

to wielu do dziś by myślało, że szkło kontaktowe to prawda objawiona, a ci z których się naśmiewają to śmieci. Zlikwidujmy cenzurę dajmy możliwość wyboru.

Komentarz

Jestem przekonany, że w TV Republika

mówiono by o antync+ bez cenzury.

Komentarz

napisał(a) Synoptyk Zobacz post
                I to jest opinia dojrzałego człowieka. Szkoda że nieczęsto można takowe(opinie) tutaj spotkać, a za to pełno jest jęków i bluzgów gówniarzy czego dowodem są wpisy niektórych osób na poprzedniej stronie tego wątku.
                Pozdrawiam.
                Prawda Synoptyku, sama prawda.

Komentarz

napisał(a) sam Zobacz post
                  ..... Zlikwidujmy cenzurę dajmy możliwość wyboru.
                  Tylko taka jest prawda ,że na umieszczenie TV Republika na liście nc+ potrzebna jest też zgoda samych twórców TV R. A czy to realne by wyrazili zgodę dla swojego "największego wroga " ?

Komentarz

napisał(a) bp26 Zobacz post
                    Jestem za , ale pod warunkiem, że nie wpłynie to na cenę żadnego z pakietów i dostępne będzie bezpłatnie

Komentarz

Bezpłatna raczej nie będzie, ale przecież nikt nikomu nie każe za nią płacić, zdecydowaliby się zainteresowani.

Komentarz

napisał(a) blue_voyager Zobacz post
                        Bezpłatna raczej nie będzie, ale przecież nikt nikomu nie każe za nią płacić, zdecydowaliby się zainteresowani.
                        Pod warunkiem, że to będzie odrębna opcja ( tak jak np. History hd). Ja nie życzę sobie by ten kanał był w pakiecie i nawet jeden grosz z moich wpłat wpływał do tych "nawiedzonych, chorych z nienawiści" ludzi.
                        Ostatni raz edytowany przez fenomen; 2013-04-06, 13:11.
                        Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

A ja nie życzę sobie aby takie badziewie jak tefałen 24 było w moim dekoderze, ale kurde jakoś jest .

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
                            Tylko taka jest prawda ,że na umieszczenie TV Republika na liście nc+ potrzebna jest też zgoda samych twórców TV R. A czy to realne by wyrazili zgodę dla swojego "największego wroga " ?
                            W rękę pocałują każdego kto zechce ich dołączyć do swojej oferty. Nadawanie kanału telewizyjnego jest drogie i potrzeba więcej widzów, jeden Macierewicz jako widz nie wystarczy.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              A ja nie życzę sobie aby takie badziewie jak tefałen 24 było w moim dekoderze, ale kurde jakoś jest .
                              Jaki problem, zmień dekoder na platformę TV trwam, wpłacasz kasę na konto do ojca dyrektorka i
                              już masz treści które Cię interesują i nie jesteś przymuszany do oglądania np. TVN24. Tak jak widzisz, to kwestia wyboru odpowiedniego dekodera. Przecież jest wolność wyboru, więc czemu z niej nie korzystasz?
                              Ostatni raz edytowany przez fenomen; 2013-04-06, 13:43.
                              Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

napisał(a) fenomen Zobacz post
                                Jaki problem, zmień dekoder na platformę TV trwam, wpłacasz kasę na konto i
                                już masz treści które Cię interesują i nie jesteś przymuszany do oglądania np. TVN24
                                Nie dają ejdżbioła.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+