Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

No bo prawda jest jak d...., każdy ma swoją.

Komentarz

TV Republika w CP - świetnie, jeszcze jeden argument potwierdzający słuszność mojej decyzji powrotu do CP. NC+ czkawką odbije się ta pazerność i traktowanie klientów jak idiotów.
      Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że w ITI mają Polaków za idiotów - przecież pracują nad tym 24h na dobę

Komentarz

napisał(a) Rebelsoul Zobacz post
        TV Republika w CP - świetnie, jeszcze jeden argument potwierdzający słuszność mojej decyzji powrotu do CP. NC+ czkawką odbije się ta pazerność i traktowanie klientów jak idiotów.
        Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że w ITI mają Polaków za idiotów - przecież pracują nad tym 24h na dobę
        Lubię to!

Komentarz

Ja jestem zadowolony że tego śmiesznego tworu nie będzie póki co na liście kanałów w nc+. Kto jest nim zainteresowany to niech wybiera providera, który zapewni mmu to.

Komentarz

napisał(a) n_kreciol Zobacz post
            Ja jestem zadowolony że tego śmiesznego tworu nie będzie póki co na liście kanałów w nc+. Kto jest nim zainteresowany to niech wybiera providera, który zapewni mmu to.
            Widzisz i nie grzmisz....
            nie będę komentował ograniczeń myślowych innych
            abonament full z nc+
            puszczany z:
            nbox HDTV recorder (TURBO)
            CLRA149441******A
            oglądany na:
            SHARP 32DH77E
            słuchany z:
            ONKYO TX-SR576
            +
            SHARP BD HP21

Komentarz

napisał(a) n_kreciol Zobacz post
              Nie chcesz, nie oglądasz, ale co ci przeszkadza, że inni mogliby korzystać?
              Jest takie mądre powiedzenie - żyj i pozwól żyć innym.
              Niestety, żeby się do niego stosować trzeba mieć trochę mądrości życiowej. Albo jakiejkolwiek mądrości...

Komentarz

Dolozyc za 5zl jako opcja i kto zechce to wykupi. Ja napewno nie.

Komentarz

po jednych pieniądzach są występujący w szkle

kontaktowym dlatego nie puszczają smesów o antync+ -taka to ocenzurowana prawda całą dobę w tvn24. Tv republiki też nie chcą skoro u nich jest cała prawda to po co kolejna telewizja.

Komentarz

Wolnosć slowa tak, ale dla kretynskich stacji propagandowych nie.
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
                      Dlatego dziwne że ciągle nadaje TVN24 HD w tej encepence.

Komentarz

Czy to jakaś TV SF ?
                        Sprzedam USB DVB-T oraz pilot N dla dzieci.
                        1 Kwietnia 2013 - koniec przygody z N

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          Widzisz, że sam sobie przeczysz?
                          I czemu mnie nie dziwi, że akurat Ty to piszesz...

Komentarz

Najlepsza odpowiedzią na Twoj post jest piosenka z linku w moim podpisie.
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

A niech Ci tam śpiewa co chce, ja tam po takich linkach nie chodzę...

Komentarz

napisał(a) blue_voyager Zobacz post
                                A niech Ci tam śpiewa co chce, ja tam po takich linkach nie chodzę...
                                I to pisze osoba majaca podejrzany link w stopce...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+