Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) StraMoldas Zobacz post
    O jak dobrze, że nc+ będzie wolne od tego jadu.
    Najbardziej mnie śmieszy, jak przeciwnicy TV Republika czy TV Trwam twierdzą że tam sam jad, a sami w swojej krytyce też plują jadem po to by tylko krytykować.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
      w TV Republika ani TV Trwam raczej ta zasada obowiązywać nie będzie...

Ciekawe, że w TVN24, Polsat News i innych stacjach pojawiają się politycy wszystkich opcji, a i tak tzw. prawicowcy mówią, że to stacje, które nie dopuszczają do głosu PiS
      Nie ma to jak wyciągać wnioski jeszcze przed startem kanału
      do 01.05.2013-WPT+Npremium 53zł
      do 01.03.2014-Universe+Canal+ 49zł
      do 31.08.2015-Universe+Canal+ 54zl
      od 01.09.2015-Extra 6c+Multi Stan+HBO(6m)69,90 zł

Komentarz

• napisał(a) mixer4all Zobacz post
        Nie ma to jak wyciągać wnioski jeszcze przed startem kanału
        obym się mylił, ale patrząc na to jak pracują inne media tzw. prawicowe (niezależna.pl, Gazeta Polska, Radio Maryja, TV Trwam), gdzie nie uświadczysz choćby cienia pluralizmu, nie wydaje mi się, żeby w TV Republika był zachowany. Raczej będzie to kółko wzajemnej adoracji jeżdżące po rządzie i wychwalające PiS.

Komentarz

obym się mylił, ale patrząc na to jak pracują inne media tzw. prawicowe (niezależna.pl, Gazeta Polska, Radio Maryja, TV Trwam), gdzie nie uświadczysz choćby cienia pluralizmu, nie wydaje mi się, żeby w TV Republika był zachowany. Raczej będzie to kółko wzajemnej adoracji jeżdżące po rządzie i wychwalające PiS.
          Ahhh tutaj cię boli, że powstaje stacja która nie będzie wychwalała Donka i jego świty a pokazywała przekręty i malwersacje rządzących.

BTW: Kółko wzajemnej adoracji to masz w tefałen24 z cało prawdo cało dobe hehe
          do 01.05.2013-WPT+Npremium 53zł
          do 01.03.2014-Universe+Canal+ 49zł
          do 31.08.2015-Universe+Canal+ 54zl
          od 01.09.2015-Extra 6c+Multi Stan+HBO(6m)69,90 zł

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Najbardziej mnie śmieszy, jak przeciwnicy TV Republika czy TV Trwam twierdzą że tam sam jad, a sami w swojej krytyce też plują jadem po to by tylko krytykować.
            Niektórzy nie potrafią się powstrzymać i odpowiadają na poziomie drugiej strony (przykład: Stefan Niesiołowski sprowokowany przez Ewę Stankiewicz).

napisał(a) mixer4all Zobacz post
            Ahhh tutaj cię boli, że powstaje stacja która nie będzie wychwalała Donka i jego świty a pokazywała przekręty i malwersacje rządzących.

W imię czego? Chyba utrzymania aktualnego rządu do końca świata, bo dopóki będzie taki poziom argumentacji opcji postrzeganej jako jedyną opozycję to może być o to spokojny.
            Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2013-04-29, 10:59.
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

nic mnie nie boli. Jak rozumiem Ty wolisz, żeby telewizja pokazywała tylko to co złe się dzieje w naszym państwie, a to, co dzieje się dobrego też pokazywała w złym świetle. I jeszcze bez szansy sprostowania przez zainteresowanych. Chcesz sobie udowodnić, że faktycznie jest źle, czy wolisz słuchać co mają do powiedzenia obie strony sporu?
              Faktycznie miło jest oglądać to, co się samemu uważa na temat otaczającego świata i z piwkiem w ręku potwierdzać "a jednak mam rację, Donek to szuja".

Ja wolę słuchać obu stron i wtedy dopiero wyciągać wnioski. Na jeżdżonym tu przez wszystkich TVN24 zawsze (albo prawie zawsze) w programach publicystycznych prezentowane są oba stanowiska (i to nie przez komentatorów, a przez zainteresowane strony).
              O ile też mam wątpliwości co do ich bezstronności w każdej kwestii, to w przypadku publicystyki i sporów politycznych - pokazują wszystkie strony sporu.

A w TV Republika? Będą jeździć po rządzie (nawet wtedy gdy nie będzie za co). A jak jakimś cudem PiS dojdzie do władzy - okaże się, że Polska to kraina mlekiem i miodem płynąca, a władza ma ręce bielsze niż bluzki po wypraniu w Vizirze.
              A ewentualne protesty pielęgniarek (czy innych grup zawodowych) to spisek wrogiej agentury.

Komentarz

• Podstawowa sprawa jest taka, że póki co to będzie kanał niszowy i nie ma sensu pisać o czymś, co może się na rynku utrzyma, a może nie. Na razie to są tylko pobożne życzenia środowiska PiSu i GP, że to będzie kanał, który będzie miał wpływ na opinię publiczną. Tak jak z wyborami, za każdym razem Jarek opowiada jaki to on jest potężny, ile to ludzi za nim idzie, a jak przyjdzie co do czego to tych 30% ze wszystkich głosujących przeskoczyć nie może. I tu będzie podobna sytuacja, teraz jest bicie piany jaki to konkurent dla TVN24 czy Polsatu News powstaje, a tak na prawdę to pogadamy, za jakieś trzy lata, o ile się ten kanał utrzyma i o ile będzie miał oglądalność większą niż na granicy błędu statystycznego.
                To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Otóż to. To właśnie tefałenik 24 to kółko wzajemnej adoracji peło i ich świty przez całą dobę.

To że TV Republika będzie jeździć po obecnym rządzie? Jeśli tak to dobrze. Bo już dawno ktoś powinien to zrobić, ale kółko wzajemnej adoracji na to nie pozwalało.

Komentarz

Otóż to. To właśnie tefałenik 24 to kółko wzajemnej adoracji peło i ich świty przez całą dobę.
                    Panowie, a może by tak obiektywniej na to spojrzeć zamiast zacietrzewiać się? Czy widzieliście w mediach, które przedstawiłem powyżej wypowiedzi któregokolwiek z rządzących? TVN24 może i nie jest maksymalnie obiektywna, ale w programach publicystycznych i politycznych macie przedstawicieli zarówno PO i PSL, jak i PiS, SLD, RP. Jeśli TV Republika będzie w podobny sposób przedstawiała świat, jak GP i podobne, to pewne jest, że będzie przedstawiała tylko jeden punkt widzenia.
                    Naprawdę tego oczekujecie od telewizji?

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    To że TV Republika będzie jeździć po obecnym rządzie? Jeśli tak to dobrze. Bo już dawno ktoś powinien to zrobić, ale kółko wzajemnej adoracji na to nie pozwalało.
                    A TVN24 nie jeździ? A choćby ostatnie jazdy pod kątem wysyłania maluchów do szkół? Poroniony pomysł p. Szumilas i temat wałkowany kilka dni w TVN24 - wiem, bo sam jestem zainteresowany tematem, jako że przez te kretyńskie pomysły, muszę wysłać dzieciaka w przyszłym roku do szkoły.

Oczekujecie linczu publicznego za każde słowo Donka? To w takim razie faktycznie TVN24 to dla Was głaskanie kotka, a nie jeżdżenie po rządzie. TV Republika na pewno Was nie zawiedzie. Tylko, czy w podobny sposób będzie punktowała PiS, gdy jakimś cudem dojdzie do władzy.
                    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2013-04-29, 11:42.

Komentarz

Panowie, a może by tak obiektywniej na to spojrzeć zamiast zacietrzewiać się? Czy widzieliście w mediach, które przedstawiłem powyżej wypowiedzi któregokolwiek z rządzących? TVN24 może i nie jest maksymalnie obiektywna, ale w programach publicystycznych i politycznych macie przedstawicieli zarówno PO i PSL, jak i PiS, SLD, RP.
                      Co z tego że ich zapraszają skoro prowadzący dyskusję i tak robi debili z tych, którzy nie są po jego myśli. To już lepiej by ich nie zapraszali przynajmniej nie próbowali by sztucznie tworzyć wrażenia że są obiektywni.

A TVN24 nie jeździ?
                      Nie wiem. Jak jeszcze czasem oglądałem tą stacyjkę to wszystko co robił rząd było OK, a reszta to debile. A już w sztandarowym programie pt Szkło Kontaktowe ze wszystkich, którzy coś krytycznego powiedzieli o rządzie robiono debili.

Oczekujecie linczu publicznego za każde słowo Donka? To w takim razie faktycznie TVN24 to dla Was głaskanie kotka, a nie jeżdżenie po rządzie. TV Republika na pewno Was nie zawiedzie. Tylko, czy w podobny sposób będzie punktowała PiS, gdy jakimś cudem dojdzie do władzy.
                      Na razie u władzy jest ktoś inny i jak najbardziej należy to wszystko punktować. Gdybaniem nie ma się co zajmować.

Komentarz

Co z tego że ich zapraszają skoro prowadzący dyskusję i tak robi debili z tych, którzy nie są po jego myśli. To już lepiej by ich nie zapraszali przynajmniej nie próbowali by sztucznie tworzyć wrażenia że są obiektywni.
                        Mam na ten temat inne zdanie... O ile z Kuźniara bije pogarda dla PiS, to Rymanowski, Werner i inni nie faworyzują nikogo.

Nie wiem. Jak jeszcze czasem oglądałem tą stacyjkę to wszystko co robił rząd było OK, a reszta to debile. A już w sztandarowym programie pt Szkło Kontaktowe ze wszystkich, którzy coś krytycznego powiedzieli o rządzie robiono debili.
                        Oni nabijają się ze wszystkich, nie tylko z opozycji.

Na razie u władzy jest ktoś inny i jak najbardziej należy to wszystko punktować. Gdybaniem nie ma się co zajmować.
                        Wystarczy jak pamiętam TVP i TV Trwam w czasie panowania PiS. Pełna propaganda i jeżdżenie po tych, którzy byli przeciw rządowi.
                        Szczególnie widać to było podczas pamiętnego protestu pielęgniarek. TVP nawet słowem nie pisnęła o zagłuszaniu telefonów komórkowych i żenującym zachowaniu względem protestujących. Podobne zachowanie obecnego rządu pokazywane byłoby przez opozycję jako zamach na demokrację.
                        Ostatni raz edytowany przez _michal; 2013-04-29, 12:31.

Komentarz

Jeżeli tak to odbierasz to może świadczyć chyba tylko o przewrażliwieniu na swoim punkcie.
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że TVR jak PiS dojdzie do władzy będzie telewizją rządową i wcale nie widzą w tym nic złego. Tylko pytanie jest takie, czy ten kanał do tego dotrwa i czy jeśli dotrwa to będzie coś znaczył, a nie będzie tylko ciekawostką na transponderach HB13E. Jak na razie to szkoda czasu na przepychanki i strzępienie języka na temat kanału widmo.
                            To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Mam na ten temat inne zdanie... O ile z Kuźniara bije pogarda dla PiS, to Rymanowski, Werner i inni nie faworyzują nikogo.
                              Jeden Kuźniar czy Olejnikowa robią "reklamę" całej stacji. Tak to niestety wygląda.

Oni nabijają się ze wszystkich, nie tylko z opozycji.
                              Jakoś nie zauważyłem. Co zdarzało mi się obejrzeć ten pseudo program to tylko jechanie po PiSie ich zwolennikach, ale tematy peło już przemilczane, albo próba zrobienia typowego "mohera" z dzwoniącej osoby, która śmiała skrytykować za coś rząd.

Komentarz

• Nie wiem skąd zarzuty przeciw TVN24. Przecież od 2005 do 2007 r. krytykowali rząd, a teraz krytykują opozycję. Jest równowaga? Jest! Pokażcie mi bardziej obiektywną stację.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+