Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV4 HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TV4 HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu TV4.

Dzisiaj o 20.00 na TV4 kultowy "Miś"
    nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt że to:
    Światowa premiera telewizyjna filmu po cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku...
    cytat zaczerpnięty z tygodnika to&owo

warto nagrać lub obejrzeć live.
    są filmy i powiedzonka z nich, które nigdy się nie starzeją.

==============
    A o 0.50 "Armia Boga" z 1995 r. Moim zdaniem najlepsza część tryptyku o wspólnym tytule (sequela z '98 nie licze )

Komentarz

to jakis zart z tym opisem prawda?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

tzn. którym opisem?
        bo nie bardzo rozumiem

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
          to jakis zart z tym opisem prawda?
          Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Pewnie już miałeś okazję obejrzenia Misia w wersji odnowionej cyfrowo w formacie 16:9, że wiesz?
          Wg mnie obraz wygląda idealnie, do tego 16:9, szkoda że nie znalazł się na antenie TVP HD. I tak w porównaniu z filmem na oryginalnym DVD (wiem, bo mam i zrobiłem porównanie) różnica kolosalna!!! I co jakie masz argumenty przeciw?
          Polecam obejrzeć, a potem marudzić.

PS Oglądaliście Rejs w TVP HD?
          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

uwazam taka zapowiedz jako kiepski zart skoro wydaje ja stacja nadajaca w SD

Komentarz

to nie jest żart, to jest tylko rekonstrukcja.
              przecież nikt nie napisał że będzie w hiper3DHD i wypali matryce w marketowych plazmach.
              coś zrobiono lepiej i nie ma co wymyślać.
              zresztą zrobiono za pieniądze od sponsora, bo żyjącej na granicy ubóstwa TVP nie stać na takie gesty.

po drugie są bardziej bezczelne stacje czy nadawcy, którzy wciskają gawiedzi jeszcze większą ciemnote, nazywają to wypasionym premium i za ten chłam jeszcze każą sobie słono płacić.

i to by było na tyle ode mnie w temacie "Miś" po bardzo dobrze wykonanej cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku.

Komentarz

uwazam taka zapowiedz jako kiepski zart skoro wydaje ja stacja nadajaca w SD
                to w takim razie obejrzyj sobie niektóre filmy na kanałach premium mieniących się jako HD i wyraź tu swoje oburzenie
                Zamiast się cieszyć, że jakaś stacja TV zdecydowała się na emisję (po raz pierwszy) filmu zrekonstruowanego cyfrowo, a filmów do takiej rekonstrukcji jeszcze mamy wiele, marudzisz, stękasz , narzekasz.
                Zawsze znajdzie sie jakiś malkontent, film nagrałem, jestem pod wrażeniem, proszę o więcej...

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                  to w takim razie obejrzyj sobie niektóre filmy na kanałach premium mieniących się jako HD i wyraź tu swoje oburzenie
                  nie interesują mnie kanały premium, nie oglądam również kanałów SD tak więc czekam na taką zapowiedź ale wydaną przez TVP HD - najlepszy kanał HD pod względem technicznym w Polsce

Komentarz

nie oglądam również kanałów SD
                    to robisz błąd ;) Nie wiem, czy wiesz, Jesteś w mniejszości, cyt: "Kanały, które widzowie najczęściej omijają to stacje obcojęzyczne i te w wersji HD" - http://media2.pl/badania/103112-TV-C...t-Atmedia.html
                    Czekasz na taką zapowiedź w TVP HD, zgoda, ale tu rozmawiamy nt. propozycji kanału TV4, a ten jak wiadomo jest w SD, więc nie rozumiem Twojej kąśliwości...

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                      "Kanały, które widzowie najczęściej omijają to stacje obcojęzyczne i te w wersji HD"
                      Szkoda że nie zacytowałeś kolejnego zdania...
                      "Wynika to z braku dekoderów lub telewizorów pracujących w tej technologii"

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
                        Szkoda że nie zacytowałeś kolejnego zdania...
                        tak, tyle że nie zmienia to nic w temacie małej oglądalności HD.
                        Tak więc nadanie Misia na kanale SD nie jest kiepskim żartem, odpowiada zapotrzebowaniu większej grupy widzów. Tyle...

Na marginesie, mam takie osoby w rodzinie - "po co mi HD?"; lub - "nie widzę większej różnicy"
                        Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2013-06-01, 18:45.

Komentarz

a co mnie obchodza inni ktorzy maja jeszcze rubiny w domach?
                          wyrazam swoja opinie patrzac z mojej perspektywy

a z tym misiem to jest tak jak ogladaniem filmow ze sciezka dzwiekowa w 5:1 nadawanych w stereo

Komentarz

Skąd te Rubiny wytrzasnąłeś? Z muzeum telewizji chyba bo nie słyszałem by jeszcze ktoś używał?

Komentarz

wyrazam swoja opinie patrzac z mojej perspektywy
                              więc pozwól mi wyrazić także swoją opinię! Po wpisach sądząc, mamy tylko jednego malkontenta
                              Swoją drogą TV4, pomimo że w SD, to fajny kanał, program typu Galileo tylko uświadczyć można właśnie tu. No tak, ale Galileo nie przebije nawet HISTORY HD, w którym premiery czerwca, jak na porządny kanał historyczny przystało aż dwie:
                              1. Druga seria "Warsztatu Danny`ego"
                              oraz
                              2. Druga seria programu "Wojny magazynowe - Teksas".
                              Poza tym kontynuacja drugiej serii programu "Wojny przewoźników"

http://media2.pl/media/103122-Warszt...u-History.html

Kanał żenada roku, ale nic, cicho, szaaa, nikt złego słowa nie powie, za to TV4, a ostatnio trendy jest kanałowi TV REPUBLIKA dowalić!!!
                              GRATULACJE DOBREGO GUSTU
                              Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2013-06-02, 09:51.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+