Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP 2 HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Ale ja płacę i żądam, chce oglądać na żywo po obiedzie i już
    Trzeba było wysłać żądanie do Putina. Przecież nie wiedział o której u Ciebie obiad.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Polskie Nagrody Filmowe "Orły" nie dość, że z odtworzenia to jeszcze w SD. Oto misja a'la TVP.
      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
        Polskie Nagrody Filmowe "Orły" nie dość, że z odtworzenia to jeszcze w SD. Oto misja a'la TVP.
        Jakość była koszmarna. Przyznam szczerze, że ostrzyłam sobie zęby na tą*transmisję, a tu taki zawód.

Komentarz

Dokładnie! To była jakaś porażka... No ale co tu dużo mówić, oni i tak mają to gdzieś i ten, kto odpowiada za tę transmisję na pewno nie poniesie żadnych konsekwencji

Komentarz

Czy wy też macie problem z włączeniem napisów w przypadku filmów na TVP2 HD?

Ostatnio chciałem oglądnąć Indianę Jonesa w oryginalnej ścieżce dźwiękowej w Dolby Digital. Sam dźwięk był bardzo dobry, ale nie mogłem włączyć napisów. Zresztą to jest chyba stały problem, bo już niejednokrotnie miałem taką sytuację. Na telewizji naziemnej wszystko działa OK, bo miałem okazję sprawdzić podczas tej samej transmisji.

Czy NC+ spróbuje jakoś rozwiązać ten problem?

Komentarz

napisał(a) PrzemoKRK Zobacz post
              Czy wy też macie problem z włączeniem napisów w przypadku filmów na TVP2 HD?

Ostatnio chciałem oglądnąć Indianę Jonesa w oryginalnej ścieżce dźwiękowej w Dolby Digital. Sam dźwięk był bardzo dobry, ale nie mogłem włączyć napisów. Zresztą to jest chyba stały problem, bo już niejednokrotnie miałem taką sytuację. Na telewizji naziemnej wszystko działa OK, bo miałem okazję sprawdzić podczas tej samej transmisji.

Czy NC+ spróbuje jakoś rozwiązać ten problem?
              Haha. Ale mnie ubawiłeś

Wielokrotnie pisałem, że nie ma prosić ich o jakiekolwiek usługi.

Jak widzisz mają problem nawet z EPG. Nawet najmniejsze kablówki rozbudowują EPG (nawet zdjęcia), a nc+ skraca do jednego zdania.

Od tygodnia przełączyłem na naziemną (dokupiłem dysk do PVR) i śmiga aż miło. hbb.tv, napisy, dźwięk dolby.

Od teraz od uslug mam DVB-T, a nc+ to tylko dostawca kanałów i ZERO usług dodatkowych.

Komentarz

Również się nad tym poważnie zastanawiam nigdzie nie ma takich problemów i kontakt słaby nie mam już do tego nerwów;p
                tania

Komentarz

Przecież TVP 2 HD jest nadawane z transpondera CP, a nie nc+.
                  Superpremium+
                  ​Multiroom Standard HD
                  ​1x mediaBOX+, 1x wifiBOX+

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+