Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP 2 HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP 2 HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu TVP 2 HD.

No i studio Orkiestry znowu w SD, wstyd.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Na TVP1 i 2 HD tylko logo jest w HD.

Komentarz

To jest taki kanał? a na której pozycji?

Komentarz

Pomiędzy 11 a 12.

Komentarz

Ja mam problem ze znikającym EPG dla tego programu w TurboBoxie z multiroomem premium. EPG w pewnym momencie zniknie i pomaga tylko restart dekodera, po restarcie jest a potem po jakimś czasie (klika, kilkanaście godzin) znowu znika i pozostaje tylko restart. Na dekoderze dodatkowym jest ok, TVP2SD też ok. Jak temu zaradzić??
            Comfort + multi + extra + premium film&sport + HBO + netvod do 31.03.2016
            Turbobox + box

Komentarz

@simi79,
              czy problem dotyczy tylko kanału TVP2 HD?

Komentarz

Problem dotyczy tylko TVP2 HD

Czy można prosić o pomoc w tej sprawie.
                Ostatni raz edytowany przez simi79; 2014-02-11, 09:06.
                Comfort + multi + extra + premium film&sport + HBO + netvod do 31.03.2016
                Turbobox + box

Komentarz

Brrrrr. Finał hokeja na TVP2 HD zamiast TVP1 HD czyli w jakości HD a'la Polsat. I już nie ma alternatywy w DVB-T bo tam od 15 lutego to samo. Cofamy się proszę Państwa.
                  Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Na szczęście finał jest też w C+ Sport i nSport.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      Na szczęście finał jest też w C+ Sport i nSport.
                      O dzięki, nie wiedziałem, super.

Komentarz

I nawet pokazują od początku zamiast karmić reklamami i wspaniałym komentarzem ze studia.

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
                          Brrrrr. Finał hokeja na TVP2 HD zamiast TVP1 HD czyli w jakości HD a'la Polsat. I już nie ma alternatywy w DVB-T bo tam od 15 lutego to samo. Cofamy się proszę Państwa.
                          No nie, skandal, finał nadają przed obiadem, a ja życzę sobie, żeby było po obiedzie bo wtedy odpoczywam i oglądam tv.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                            No nie, skandal, finał nadają przed obiadem, a ja życzę sobie, żeby było po obiedzie bo wtedy odpoczywam i oglądam tv.
                            To sobie nagraj (no tylko już 2 tercje). Zjedz spokojnie obiad i dopiero obejrzyj. Nic nie stoi na przeszkodzie zjedzenia obiadu przed meczem.
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                              To sobie nagraj (no tylko już 2 tercje). Zjedz spokojnie obiad i dopiero obejrzyj. Nic nie stoi na przeszkodzie zjedzenia obiadu przed meczem.
                              Ale ja płacę i żądam, chce oglądać na żywo po obiedzie i już

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+