Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Info

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek TVP Info

TVP Info

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału TVP Info.

• Greg08
    replied
    To lepiej z układaniem poczekaj z tydzień.

Leave a comment:

• Mr_Unknown
    replied
    Mi dziś w wifibox+ rozjechała się o jakieś pięć pozycji lista ulubionych. Zniknęło TVP Info, TVP Regionalna... Wszystko trzeba układać od początku.

Leave a comment:

• andgoldi
    replied
    OK! Spróbuje. Chociaż nie wydaje mi się, że to przypadek jednostkowy, ponieważ tak samo mam na drugim dekoderze ADB... Konkretnie brak pozycji 15 i 16 na liście kanałów tj. TVP Info i TVP Kultura.

Problem powyższy nie występuje na dekoderach Sagecom DSIW74.

PS. Jednak nie spróbuje... No nie chce mi się od nowa wybierać i sortować kanałów na liście ulubionych. Przy okazji warto pomyśleć o możliwości zapisu własnych ustawień dekodera wtedy przywracanie ustawień fabrycznych nie byłoby uciążliwe.
    Ostatni raz edytowany przez andgoldi; 2015-09-24, 10:31.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) andgoldi Zobacz post
    Kanał TVP Info zniknął z listy kanałów (dekoder ADB NCP - 4740 SF) - Co się dzieje?
    @andgoldi - przywróć ustawienia fabryczne bez czyszczenia dysku. Daj znać czy kanał ten powrócił na listę. W razie problemów zapraszam do kontaktu z Moderatorami forum.

Leave a comment:

• moreau
    replied
    napisał(a) andgoldi Zobacz post
    Kanał TVP Info zniknął z listy kanałów (dekoder ADB NCP - 4740 SF) - Co się dzieje?
    Być może przełączają ten kanał na nadawanie w standardzie DVB-S2 i lada chwila się pojawi. Jednak pewności nie mam. Jeśli się nie mylę, wczoraj zrobili to z kanałem TVP Kultura.

Leave a comment:

• andgoldi
    replied

Leave a comment:

• lemoniadowy
    replied
    Witam
    Od września na kanale tvp info zmiana oprawy graficznej.W czasie trwania filmu reklamowego zauważyłem na tablecie transparentne paski informacyjne(9sekunda filmu)po słowach niczego nie przeoczysz, zauważyłem wszystkie zmiany np logo nietransparentne po prawej stronie ekranu .
    http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...programy-wideo
    http://www.wirtualnemedia.pl/fotorep...a-tvp-info/499
    W rzeczywistości grafika ekranowa jest gorsza niż na tablecie w czasie trwania filmu reklamowego.Na zagranicznych kanałach informacyjnych oprawa graficzna jest bardziej dopracowana.Przykład z kanału informacyjnego z Australii. Wzór do naśladowania.

Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-09-02, 11:03.

Leave a comment:

• nc+_user
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    nie
    na satelicie jest tylko wersja warszawska
    dzięki za odpowiedź,

napisał(a) olo46 Zobacz post
    Możesz swóją TV regionalną nadal odbierać z anteny naziemnej, posiadanie nc+ w tym nie przeszkadza.
    tak, ale chodziło mi o odbiór na nc+, bo telewizor nie ma dekodera dvb-t, a nie widzę sensu kupna takiego dekodera tylko dla jednego kanału

w każdym razie dzięki za odpowiedź,
    pozdro

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) nc+_user Zobacz post
    Witam,
    czy istnieje możliwość odbioru kanałów regionalnych innych niż tvp warszawa?

każdego dnia od godziny 17.00 tvp info nadaje pasmo lokalne, kiedy odbierałem ten kanał za pomocą zwykłej anteny z pobliskiego nadajnika, to automatycznie nadawali tvp katowice, a teraz muszę odbierać ten kanał przez nc+ i zamiast tvp katowice mam tvp warszawa,

jest szansa by to jakoś przestawić?
    Możesz swóją TV regionalną nadal odbierać z anteny naziemnej, posiadanie nc+ w tym nie przeszkadza.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    nie
    na satelicie jest tylko wersja warszawska

Leave a comment:

• nc+_user
    replied
    Witam,
    czy istnieje możliwość odbioru kanałów regionalnych innych niż tvp warszawa?

każdego dnia od godziny 17.00 tvp info nadaje pasmo lokalne, kiedy odbierałem ten kanał za pomocą zwykłej anteny z pobliskiego nadajnika, to automatycznie nadawali tvp katowice, a teraz muszę odbierać ten kanał przez nc+ i zamiast tvp katowice mam tvp warszawa,

jest szansa by to jakoś przestawić?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+