Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Polonia

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP Polonia

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału TVP Polonia.

Dlaczego od paru dni na liscie kanałów TVP Polonia wyswietla sie jako "TV Polonia" ? Dodajcie "P" bo gdzies uciekło ;)
    C+ Sport & Film

Komentarz

Powiem ci że oni sami nie wiedzą jak ten kanał się nazywa. Sami ludzie w TVP mówią tv Polonia
      W ogóle nie wiem dlaczego ten kanał jest dostępny w Polsce. Skoro jest skierowany do Polaków za granicą to niech tam będzie dystrybuowany.

Komentarz

Czemu. TVP Polonia to generalnie dobry kanał i przyjemnie się go ogląda.

Komentarz

dobrze że jest ten program, przynajmniej jedyny program co za granicą można po oglądać co się dzieje w Polsce

Komentarz

witam mam brak sygnalu na tv polonia oraz bbc brit . czy ktos tez tak ma czy to u mnie sie cos popsulo . pozdrawiam

Komentarz

Naziemnie już dawno nie ma tego programu. U mnie na TNK (SD) też TVP Polonia brak sygnału. Zabrali skurczebyki.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

wiem ze naziemnie nie ma u mnie niedawno przestalo swiecic ale tez bbc brithd nie swiecic

Komentarz

TVP Polonia od jakiegoś czasu wymiera (taka moja osobista opinia). Co o tym sądzicie?

Komentarz

no i co o nim powiecie

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+