Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Puls

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TV Puls

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału TV Puls.

Tv puls

Cały czas tylko stare niemieckie filmy, szkoda gadać...

Komentarz

Ee nie jest tak źle, są przecież Pingwiny z Madagaskaru
      DGCB/CARBO + CSTA/APOLLO - Multiroom Premium

Komentarz

Czemu z kanałów DVB-t nie ma Pulsu2 dostępnego w ofercie nc+? (I ATM Rozrywka, ale przy tym 2 rozumiem, że to problem z porozumieniem się z CP).
        Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) Lesiu Zobacz post
          Czemu z kanałów DVB-t nie ma Pulsu2 dostępnego w ofercie nc+? (I ATM Rozrywka, ale przy tym 2 rozumiem, że to problem z porozumieniem się z CP).
          Jesienią Puls 2 pojawi się na satelicie i wtedy pewnie wejdzie do nc+.
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
            Jesienią Puls 2 pojawi się na satelicie i wtedy pewnie wejdzie do nc+.
            Aha. Rozumiem i dzięki.
            Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Od jakiegoś czasu leci serial Zbuntowany anioł(dużo ludzi pamięta ten serial).Chodzi mi o EPG,że przy każdym odcinku jest ogólnikowy opis o co chodzi w fabule,a nie ma opisu danego odcinka.Da się coś z tym zrobić?
              Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
              Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

Pisz do TV Pulsu, który zapewne dostarcza opis EPG.

Komentarz

Kiedy puls HD w nc+?
                  Dlaczego polus na liście jest dwa razy?
                  Jest na 213 i 20
                  Zobaczyłem go na 213 i pomyślałem że jest wersja HD a ja nie zauważyłem, no ale jest dwa razy kopia SD

Komentarz

Telewizja Puls uruchamia PULS 2 HD! http://satinfo24.pl/telewizja-puls-uruchamia-puls-2-hd/

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+