Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat News 2

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) GDA Zobacz post
    ależ nie
    był specjalnym zabiegiem a w logotypie pojawił się plus z logo Plus - a

co do tego miało nc+ to nie mam pojecia
    Nigdy wcześniej Plus nie posługiwał się znakiem + w nazwach usług, lecz słownym zapisem Plus. Jeśli to nie miało żadnego związku z nc+, która wszystkie swoje usługi oznacza w ten sposób, to mi kaktus na czole rośnie.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

sorry jeżeli ty tu nie widzisz plusa to chyba rzeczywiście czas wyhodować kaktusa

TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

to jak brzmi właściwa nazwa tej "platformy"?
        ncplus czy nc+?

na dole strony jest link www.ncplus.pl a ja mam taki kaprys i wpisuje sobie www.nc+.pl i ....błąd wczytywania strony.
        Firefox nie może odnaleźć serwera www.nc+.pl
        to w końcu jest czy jej nie ma?

skoro ten "+" w nazwie jest kością niezgody, to Polsat bez zastanowienia też powinien zabronić używania zwrotu "...plus" w linku.
        niech sobie ncplus/+ kombinuje tak długo aż uda im się stworzyć strone o nazwie zgodnej ze swoim logo.
        Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-08-01, 17:23.
        .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
          to jak brzmi właściwa nazwa tej "platformy"?
          ncplus czy nc+?

na dole strony jest link www.ncplus.pl a ja mam taki kaprys i wpisuje sobie www.nc+.pl i ....błąd wczytywania strony.

to w końcu jest czy jej nie ma?

skoro ten "+" w nazwie jest kością niezgody, to Polsat bez zastanowienia też powinien zabronić używania zwrotu "...plus" w linku.
          niech sobie ncplus/+ kombinuje tak długo aż uda im się stworzyć strone o nazwie zgodnej ze swoim logo.
          Nie można zapisać linku www.nc+.pl , gdyż w kodowaniu URL znak "+" jest znakiem zastrzeżonym (o specjalnym przeznaczeniu). Mogliby np. zastosować skrót www.ncp.pl , ale tą stronę już ktoś ma
          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
            sorry jeżeli ty tu nie widzisz plusa to chyba rzeczywiście czas wyhodować kaktusa

Napisałem, że w nazwach, a nie w logo. Nikt się nie czepił logo Polsat News +, tylko nazwy.

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              Nie można zapisać linku www.nc+.pl , gdyż w kodowaniu URL znak "+" jest znakiem zastrzeżonym (o specjalnym przeznaczeniu). Mogliby np. zastosować skrót www.ncp.pl , ale tą stronę już ktoś ma
              działa http://ncplus.pl/
              sigpic

Komentarz

W tej Pelagii musza miec chyba kiepskich prawnikow skoro przestraszyli sie grozb za uzywanie znaku + w nazwie jakiegos kanalu.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                  W tej Pelagii musza miec chyba kiepskich prawnikow skoro przestraszyli sie grozb za uzywanie znaku + w nazwie jakiegos kanalu.
                  Albo mają tyle za uszami, że wolą nie wchodzić w zbędne konflikty.

Komentarz

Musiało być ostro, przed chwilą leciał materiał chyba sprzed paru dni i mikrofon trzymany przez redaktora był zamazany, bo pewnie miał kostkę ze starą nazwą.

Komentarz

Na razie się nie poddają;
                      Serwis Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Sąd Apelacyjny zmienił decyzję Sądu Okręgowego w Warszawie o zabezpieczeniu powództwa, udzielonego na wniosek platformy nc+.
                      Czyli Telewizja Polsat może ponownie posługiwać się nazwą Polsat News+.
                      sigpic

Komentarz

I bardzo dodrze. Ludziki z encepenece nie zasługują nawet na minimum szacunku.

Komentarz

Ciekawe, czy będą chcieli mieszać. Póki co wciąż nadają ze zmienioną nazwą. A Cyfrowy Polsat proponuję zmienić w cp+.
                          Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2014-11-18, 23:43.

Komentarz

Nie rozumiem po co Cyfrowy Polsat pcha się w to stwarzając problemy sam sobie. Nawet gdy w sądach wygra to zupełnie nic tym nie uzyska poza stworzeniem zamętu w głowach osób mniej zorientowanych. Nawet jednego z naszego forum już doprowadził do rozdwojenia jaźni.
                            Ostatni raz edytowany przez olo46; 2014-11-19, 14:35.

Komentarz

mają znacznie lepszych niż ci się wydawało:
                              Polsat wygrał z nc+, ale nie wróci do Polsat News+
                              a komentarze pod tym artykułem, najlepiej świadczą o tych argumentach z dupy wziętych, jakich użyła strona "skarżąca"
                              buhaha !!!!!
                              .../Ostatecznie Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił w całości powództwo nc+, uznając, że Telewizja Polsat może posługiwać się znakiem „+” w nazwie swojego kanału. - Czekamy na uzasadnienie wyroku. Po jego otrzymaniu podejmiemy decyzję co do dalszych kroków w tej sprawie - powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+.../
                              dalszych kroków??
                              teraz pewnie o kolor logo albo ilość przycisków na pilocie !!!

Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-12-21, 12:12.
                              .

Komentarz

Skarżący miał rację, przecież wiesz, że tu nie chodzi o sam znak "+" tylko o jego połączenie z nazwami kanałów zwyczajowo wiążące się z jedną platformą. Gdyby np. Mercedes Benz zobaczył nazwę przykładowo Audi Benz to uzyskałby za te użycie "Benz" kilkaset milionów dolarów odszkodowania. Świat doszedł do wielu absurdów z czym chciał niechciał trzeba się pogodzić.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+