Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat News HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat News HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału Polsat News.

Rusza Polsat News HD! (03.02.14)

U nas w nc+ obecnie Polsat News - może kiedyś dojdzie w HD
    LG 42LW570S
    LG HB905PA
    nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
    TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

jesli mialbym do wyboru polsat news hd i tvn 24 hd to bez watpienia wybralbym polsat, przy tvn24 trzyma mnie jedynie jakosc....watpie ze dodadza nam polsat news hd bo zrobili by sobie spora konkurencje dla tvn24
      Comfort+
      mediaBOX+
      Multi+
      netVOD+ konto p.
      CANAL+ VOD
      HBO GO HB ITI
      HBO
      EXTRA+
      Premium Sport &Film
      netVOD+ Multi+
      netVOD+ CANAL+ Platinum
      58,3/msc

Komentarz

Też mi się tak wydaje...
        W CP nie ma TVN24 w HD więc i w nc+ nie będzie Polsat News HD.
        LG 42LW570S
        LG HB905PA

Komentarz

A mi się wydaje, że Polsat News HD będzie w nc+, tym bardziej, że ostatnio dołączył Polsat Film HD, który na początku był tylko w CP.

Komentarz

Ja osobiście wolałbym zamiast Polsat News HD, program Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat Nature...
            LG 42LW570S
            LG HB905PA

Komentarz

napisał(a) TNK_HD Zobacz post
              Rusza Polsat News HD! (03.02.14)

U nas w nc+ obecnie Polsat News - może kiedyś dojdzie w HD
              Są bardziej oczekiwane kanały w HD niż słoneczkowy News;)
              TravelChanel HD, TVPSportHD, E!HD

Też mi się tak wydaje...
              W CP nie ma TVN24 w HD więc i w nc+ nie będzie Polsat News HD.
              Już to napisałem na innym forum

Komentarz

A ja osobiście wolałbym Viasat Nature HD/Viasat History HD. Po pierwsze w HD, po drugie nie skażone współpracą Polsatu z Viasat, po trzecie bez reklam. No, ale co tu gdybyć o czymś, na co nie mamy wpływu.

Komentarz

Ja osobiście wolałbym zamiast Polsat News HD, program Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat Nature...
                  Idziesz do CP, bierzesz podstawowy pakiet za 14,90 zł/mies. i oglądasz:

Polsat Viasat History,
                  Polsat Food,
                  Polsat Viasat Explorer,
                  Polsat Viasat Nature,
                  ATM Rozrywka,
                  Polsat sport,
                  Polsat sport extra,
                  iTV
                  Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                    Są bardziej oczekiwane kanały w HD niż słoneczkowy News;)
                    TravelChanel HD, TVPSportHD, E!HD

Już to napisałem na innym forum
                    Travel juz szaleje. Planuja pod koniec pierwszego kwartalu przejsc na 16:9. Dobrzy sa, szkoda tego nawet komentowac
                    Druga sprawa
                    jesli tylko nc+ zechce miec u siebie Polsat News HD to nie powinno byc problemu

Jak informuje portal Satelitarne.tv rzecznik Cyfrowego Polsatu Olga Zomer, - Stacja będzie dostępna dla wszystkich operatorów zainteresowanych jej dystrybucją.
                    pytanie tylko, czy zechca..
                    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

wymienią się. w nc+ polsat news hd będzie (najprawdopodobniej) od 14 lutego jak i kanały universal. wątpię, żeby czekali na jakąś inną okazję.
                      do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                      od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

napisał(a) Pryta Zobacz post
                        wymienią się. w nc+ polsat news hd będzie (najprawdopodobniej) od 14 lutego jak i kanały universal. wątpię, żeby czekali na jakąś inną okazję.
                        Za takie marne HD dziekuje i tak sporadycznie ogladam Polsat News jedyne co tam warto zobaczyc to "Panstwo w Panstwie" nic pozatym a wiadomosci w porzadnym HD mam na TVN 24 HD Pozdrawiam
                        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-01-30, 12:30.
                        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

kasuj.................
                          Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 15:32.
                          .

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                            Za takie marne HD dziekuje i tak sporadycznie ogladam Polsat News jedyne co tam warto zobaczyc to "Panstwo w Panstwie" nic pozatym a wiadomosci w porzadnym HD mam na TVN 24 HD Pozdrawiam
                            akurat włodarzy nc+ nie interesuje jakość, tylko, żeby był kolejny kanał ze znaczkiem HD. więc swoje płacze możesz zachować dla siebie, bo i tak będą mieli je gdzieś.

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                            co 14 luty ma wspólnego z dodaniem Polsat News HD?
                            że niby walentynki i CP w dowód miłości udostępni nc+ ten kanał?
                            a jaki jest inny termin w lutym?
                            do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                            od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                              jako że jakiś mod z lubością kasuje moje posty bez uzasadnienia, zapytam jeszcze raz:
                              co 14 luty ma wspólnego z dodaniem Polsat News HD?
                              że niby walentynki i CP w dowód miłości udostępni nc+ ten kanał?

kanał jeszcze nie wystartował a ty już wiesz jaka będzie jego jakość?
                              a numery totka na sobote też znasz?

no tak, faktycznie bo w SD to niezrozumiały bełkot jest.
                              A czego oczekujesz po kanale nadawanym z pojemnosci CP chyba dobrego SD rodem z niemiec z logiem z dopiskiem HD malo przykladow AXN HD czy tez TLC HD jakosc tych kanalow mierna wiec czego sie spodziewac po Polsat News HD poza rozdzielczoscia i logiem odpowiedz sobie sam na tym transp.to bedzie 7 kanal w HD!!!! a tam gdzie masz AXN HD masz ich 10.Pozdrawiam
                              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+