Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

4FUN HITS

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 4FUN HITS

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału 4FUN HITS.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

witam podobno kanal testuje nowy dzwiek E-AC3, dlaczego jest nie widzialny na dekoderze , dekodery nc+ nie obsluguja takiego dzwieku ????
    Ostatni raz edytowany przez piotr11; 2016-05-05, 12:39.

Komentarz

@piotr11,

w celu weryfikacji zgłoszonego problemu, prosimy o informację z jakiego dekodera korzystasz.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Witam. Mam pytanie. Czy dekoder 5720SX (Turbo box) obsługuje dźwięk DD+ dostępny na kanałach 4fun ? Kidedy włączę w dekoderze opcję Dolby Digital na tak i wybiorę jedną z dodatkowych ścieżek dźwiękowych dostępnych na kanałach paczki 4fun z głośników wydobywa się tylko pisk. Dodam że mój amplituner Denon AVR-1311 obsługuje DD+ i jest połączony z turbo boxem kablem optycznym. Czy ktoś z abonentów ma podobny przypadek? Dodam ze z fonią Dolby Digital na innych kanałach nie mam problemu.

Edit
          Przed chwilą podłączyłem dekoder konkurencji w taki sam sposób jak turbo box (optykiem do Denona). Brak problemów. Fonia DD+ na amplitunerze wykryta prawidłowo, bez pisków.
          Wobec powyższego zadaję pytanie do moderatorów. Kiedy problem z fonią DD+ na kanałach 4fun zostanie usunięty ?
          Ostatni raz edytowany przez maciekmm; 2016-07-01, 16:16.

Komentarz

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na moje pytanie dotyczące dźwięku DD+ na kanałach 4fun ? Czy tylko ja mam problem z uzyskaniem poprawnej fonii przez wyjście optyczne w dekoderze turbo box ?

Komentarz

maciekmm

przekazałam zgłoszony problem do weryfikacji. Prosimy o cierpliwość.

Komentarz

napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
                maciekmm

przekazałam zgłoszony problem do weryfikacji. Prosimy o cierpliwość.

Dziękuję

Komentarz

Witam
                  Czy wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Komentarz

rolski2

jeszcze nie mamy informacji zwrotnej.

Komentarz

dekodr 5800 s nie osluguje dzwieku DD+?

Komentarz

@ piotr11informuję, że dekoder Box+ HD 5800S obsługuje dźwięk Dolby Digital.

Komentarz

Witam
                          Mam podobny problem. Na kanałach 4fun po zmianie kanału dźwięku z głośników wydobywa się pisk. Na innych kanałach np Discovery Channel, MTV live jest dźwięk Dolby Digital. W Cyfrowym Polsacie kanały 4fan są emitowane z dźwiękiem Dolby. Kiedy doczekamy się w nc+ ?
                          Pozdrawiam
                          TV LG 55LM620S (LED 3D 55"); Amplituner Pioneer VSX-921K; PS3 160GB; nbox HDTV recordrer 1TB

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+