Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Muzo.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Muzo.tv

Kolejny kanał (dla kolekcjonerów ) Polsatu w NC+ !!!

http://www.satkurier.pl/news/101140/...fercie-nc.html

Kolejna kicha made in polszmat
    Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
    Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
      Kolejna kicha made in polszmat
      Niestety zamiast dodawać sprawdzone kanały muzyczne dodaja szmirę DPM nie oglądam wogóle a to Muzo.tv podzieli los pierwszego.Dlaczego nie zdecydują się na Trance Urban HD świetna muza tam króluje!!!! I co z tym Mezzo dla wielbicieli muzyki poważnej????
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Od dziś na 158 (jak technicy wypiją setną kawę)

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
          Od dziś na 158 (jak technicy wypiją setną kawę)
          jak zwykle kolo 12:00 mozna sie spodziewiac
          Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

[ciach]

Kanał nie jest udostępniany na tydzień tylko na dłużej więc nie ma znaczenia szybkość jego dołączenia. Zamiast biadolić powinieneś powinieneś się cieszyć, że dołączają kanał z muzyką, a nie kolejny muzykopodobny kanał disco polo.
            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-10-02, 07:19. Powód: cytat usuniętego postu

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
              Kanał nie jest udostępniany na tydzień tylko na dłużej więc nie ma znaczenia szybkość jego dołączenia. Zamiast biadolić powinieneś powinieneś się cieszyć, że dołączają kanał z muzyką, a nie kolejny muzykopodobny kanał disco polo.
              Zauważ, że nie biadolę dlatego, że nie mam dostępu akurat do TEGO kanału, bo wisi mi już co i kiedy dołączą, bo i tak nie mam czasu na to co już mam, więc tych dzisiejszych kanałów i tak nie będę oglądał. Po prostu wkurza mnie totalne olewactwo pracy naszych techników. Na fb chwali się nc+ i życzy miłego oglądania kanałów których nie ma w ofercie.

Komentarz

Zauważ, że nie biadolę dlatego, że nie mam dostępu akurat do TEGO kanału, bo wisi mi już co i kiedy dołączą, bo i tak nie mam czasu na to co już mam, więc tych dzisiejszych kanałów i tak nie będę oglądał. Po prostu wkurza mnie totalne olewactwo pracy naszych techników. Na fb chwali się nc+ i życzy miłego oglądania kanałów których nie ma w ofercie.
                Kanaly maja byc dolaczone w dniu dzisiejszym. Czy ktos podawal ze beda dodane o konkretnej godzinie? Nie, wiec moga byc dolaczone tak samo o 12 jak i o 23, i wtedy ty tez bedziesz mogl skorzystac z fejsbukowych zyczen i cieszyc sie ogladaniem tego kanalu. Jak komus zyczysz na urodziny duzo pieniedzy, to od razu wypisujesz mu czek, czy masz na mysli to zeby mial duzo tych pieniedzy w przyszlosci? Ogarnij sie i przestan biadolic bez sensu.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                  ... Jak komus zyczysz na urodziny duzo pieniedzy, to od razu wypisujesz mu czek, czy masz na mysli to zeby mial duzo tych pieniedzy w przyszlosci? Ogarnij sie i przestan biadolic bez sensu.
                  Jeżeli komuś życzysz korzystania z prezentu (telefonu, TV, samochodu) to mu go po prostu dajesz a nie obiecujesz dać (dzisiaj jeszcze, może jutro a może na św. Dygdy której nie ma nigdy). Jeżeli tylko obiecujesz to określasz konkretnie kiedy a nie z uśmiechem taktujesz jakby prezent już był dostarczony i miłego użytkowania. Porównanie życzenia dużo pieniędzy z życzeniami miłego oglądania dodanego kanału (którego faktycznie jeszcze nie można oglądać) jest tak karkołomne, że bezsensowne. Tobie to nawet mogę bezinteresownie pożyczyć milion zł co tydzień bez ob obowiązku oddawania. Chcesz? Proszę bardzo:
                  Życzę Ci abyś co tydzień wygrał milion zł!!!
                  Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Kanał działa śpiewająco, a niecierpliwość niektórych jest zadziwiająca .

Komentarz

Kanaly maja byc dolaczone w dniu dzisiejszym. Czy ktos podawal ze beda dodane o konkretnej godzinie? Nie, wiec moga byc dolaczone tak samo o 12 jak i o 23, i wtedy ty tez bedziesz mogl skorzystac z fejsbukowych zyczen i cieszyc sie ogladaniem tego kanalu. Jak komus zyczysz na urodziny duzo pieniedzy, to od razu wypisujesz mu czek, czy masz na mysli to zeby mial duzo tych pieniedzy w przyszlosci? Ogarnij sie i przestan biadolic bez sensu.
                      Jak widać masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem. Spróbuje więc prościej: Najpierw powinni dołączyć kanały, a potem informować, że są dostępne !!! A nie odwrotnie jak to miało miejsce wczoraj !

Komentarz

Jak widać masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem. Spróbuje więc prościej: Najpierw powinni dołączyć kanały, a potem informować, że są dostępne !!! A nie odwrotnie jak to miało miejsce wczoraj !
                        A kto poinformowal ze sa dostepne przed ich dolaczeniem? Chyba cos ci sie przywidzialo. Wczorajszy komunikat na fb brzmial:

Od dzisiaj do oferty nc+ dołączają dwa nowe kanały - TV Republika i MUZO.TV. Oba są dostępne od pakietu Comfort+! Miłego oglądania.

Nigdzie nie jest napisane ze kanaly sa juz dostepne, tylko ze beda dolaczone w dniu dzisiejszym i bedzie je mozna ogladac od pakietu Comfort+. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, a nie robic z igly widly.

Komentarz

A kto poinformowal ze sa dostepne przed ich dolaczeniem? Chyba cos ci sie przywidzialo. Wczorajszy komunikat na fb brzmial:

Od dzisiaj do oferty nc+ dołączają dwa nowe kanały - TV Republika i MUZO.TV. Oba są dostępne od pakietu Comfort+! Miłego oglądania.

Nigdzie nie jest napisane ze kanaly sa juz dostepne, tylko ze beda dolaczone w dniu dzisiejszym i bedzie je mozna ogladac od pakietu Comfort+. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, a nie robic z igly widly.
                          To przeczytaj swój wpis jeszcze raz. Ale tym razem ze zrozumieniem Ja wiem, że szkoły już nie uczą czytania ze zrozumieniem, więc dla ułatwienia pogrubiłem fragment o który mi chodzi Jeżeli dalej nie widzisz różnicy między "są dostępne", a "będą dostępne" to faktycznie nie mam o czym z tobą dyskutować.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+