Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Disco Polo Music

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Disco Polo Music

Witam
    Od jutra Disco Polo Music - będzie na pozycji 150.a na której będzie Polsat Romans jak jest obecnie na pozycji 150 a może będzie na innej pozycji Polsat Romans a może będzie skasowanie ten kanał

Najlepiej niech od nowa ułożą Liste kanałów tak jak Trzeba , a nie na szukaj to znajdziesz..
    Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Polsat Romans będzie na 154

Komentarz

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Komentarz

napisał(a) imp Zobacz post
          Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
          Ten kanał to prawdziwy kanał !!!! Emisja w 16:9 a logo wielkie jakby był przeznaczony do oglądania na starym poczciwym Unimorze oznaczenie wiekowe chyba dla dziadków a i jakość obrazu i dzwięku beznadziejna. To będzię największy niewypał roku 2014 w nc+ !
          Pozdrawiam
          Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-05-09, 14:32.
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
            To będzię największy niewypał roku 2014 w nc+ !
            Nie jestem zwolennikiem muzyki disco polo, ale tu masz fakty (Disco Polo Music najchętniej oglądanym kanałem muzycznym w Cyfrowym Polsacie) http://media2.pl/badania/111122-Disc...-Polsacie.html

Podobnie jest (będzie) z kanałem TV Republika, nikt go nie ogląda, a w tamtym wątku przeciwnicy wszystko wiedzą o jego zawartości
            A może w przypadku obu tych telewizji są to cisi zwolennicy, no bo to obciach przyznawać się do oglądania disco polo, czy TV Republiki
            a sprawne paluszki latają po tych i innych "złych" kanałach, słupki oglądalności wbrew zaklęciom... rosną
            Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-05-09, 19:35.
            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              Nie jestem zwolennikiem muzyki disco polo, ale tu masz fakty (Disco Polo Music najchętniej oglądanym kanałem muzycznym w Cyfrowym Polsacie) http://media2.pl/badania/111122-Disc...-Polsacie.html

Podobnie jest (będzie) z kanałem TV Republika, nikt go nie ogląda, a w tamtym wątku przeciwnicy wszystko wiedzą o jego zawartości
              A może w przypadku obu tych telewizji są to cisi zwolennicy, no bo to obciach przyznawać się do oglądania disco polo, czy TV Republiki
              a sprawne paluszki latają po tych i innych "złych" kanałach, słupki oglądalności wbrew zaklęciom... rosną
              No tak, konkurencje rzeczywiśćie miał klasową: Polo TV i Eska TV. To tak jakby powiedzieć, że najpopularniejszym kanałem filmowym jest TV puls porównując go z Polonią 1.
              Inna sprawa, że cały Cyfrowy Polsat kojarzy mi się ze słomą z butów więc i ten wynik nie dziwi. Sam Polsat przecież od lat nachalnie promuje te klimaty vide: Disco Polo i jarmarki KSW .

Komentarz

...............................................
                Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 15:44.
                .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                  a mnie nc+ kojarzy się z grandą i wszędobylskim totalnym bezhołowiem.
                  trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby wiązać się z tą "platformą".
                  posty które tutaj czytam tylko to potwierdzają.
                  A jednak są tacy, którzy się z nią związali i są zadowoleni i jesli nie potrafisz tego zrozumieć to tylko i wyłącznie Twój problem. Bo nie nalezy mylić samej oferty czyli tego co oglądamy i za ile (czyli de facto sedna sprawy), od niekompetencji włodarzy i tego chaosu organizacyjnego. który wszyscy jednoznacznie krytycznie oceniamy. Ale to tylko telewizja i nie miejsce na jakieś dumne, rewolucyjne nuty, że "dla zasady nie korzystam". Zresztą wielu było tu takich co to pomstowali do tej platformy, odgrażali się, że na pierwszym możliwym przystanku wysiadają, i co?? I są do dzisiaj pisząc o wywalczeniu dobrej oferty przy kolejnych negocjacjach. To jest hipokryzja właśnie i takie zachowanie trudno wytłumaczyć sensownie.

No chyba, że chcesz być jak ten facet (w szczególności patrz od 48 sekundy):

http://www.youtube.com/watch?v=LxjxqgMG6GE

tylko obawiam się, że w temacie dostawców TV szybciej skończą Ci się alternatywy niż jemu

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+