Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trace Urban

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Znów brakuje EPG na Trace Urban! Przy okazji może by tak poprawić jakość dźwięku co najmniej do poziomu 192kbps?

@Marcinex79
    Wejdź w ustawienia -> instalacja -> antena -> OK -> Dalej (-> Dalej) -> Zapisz -> Tak

Dekoder pobierze aktualną listę kanałów i będziesz miał dostęp do Trace Urban. Prawdopodobnie dekoder nie zaaktualizował listy automatycznie i musisz dokonać tego ręcznie.
    Ostatni raz edytowany przez extor; 2015-06-27, 22:07.
    sigpic
    nc+:
    turbobox+ (ITI-5720SX)
    Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
    Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

@extor zrobiłem tak jak napisałeś i na WiFi premium box dalej nie ma trace, czy jakiś admin może się wypowiedzieć???

Komentarz

Nie spotkałem się jeszcze z problemem braku Trace Urban na Premiumbox, spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne ale bez kasowania zawartosci dysku twardego, może pomoże.
        sigpic
        nc+:
        turbobox+ (ITI-5720SX)
        Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
        Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
          Nie spotkałem się jeszcze z problemem braku Trace Urban na Premiumbox, spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne ale bez kasowania zawartosci dysku twardego, może pomoże.
          Pomogło - dzięki bardzo ))

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
            Dzięki wielkie, pomogło

Komentarz

Taka mała uwaga, EPG na Trace Urban jest przesunięte o godzinę do tyłu. Według EPG:

17:00 Trace Request
              18:00 Playlist
              18:15 Urban Hit 10

a powinno być:

16:00 Trace Request
              17:00 Playlist
              17:15 Urban Hit 10
              sigpic
              nc+:
              turbobox+ (ITI-5720SX)
              Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
              Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

Dziękuję za informację - zgłosiłem błąd

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                  Dziękuję za informację - zgłosiłem błąd
                  Trochę mnie śmieszy, że zmiany MY musimy Wam zgłaszać. Powinno być tak, że cały czas monitorujecie i na bieżąco poprawie EPG. Skoro sami wybraliście taką pracę to powinniście rzetelnie to robić, a nie czekać, aż zgłosimy, że jest zmiana w ramówce

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                    Trochę mnie śmieszy, że zmiany MY musimy Wam zgłaszać. Powinno być tak, że cały czas monitorujecie i na bieżąco poprawie EPG. Skoro sami wybraliście taką pracę to powinniście rzetelnie to robić, a nie czekać, aż zgłosimy, że jest zmiana w ramówce
                    Firma współtworzona przez klientów - nowy model marketingowy

Komentarz

napisał(a) robdanil Zobacz post
                      Firma współtworzona przez klientów - nowy model marketingowy
                      Niczym beta testy w nowych grach.
                      Kiedy wychodzi gra nie testują jej przed wydaniem, to gracze na początku zgłaszają wszelkie bugi i błędy, ewentualnie później naprawiają to wypuszczając aktualizacje co kilka dni. Tak jest dużo taniej, można wypuścić niedokończony produkt a kasować za niego jak pełnoprawny.
                      Seriale+ | Vod+ | MediaBOX+
                      VIP+
                      nc+ na kartę do listopada 2016.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+