Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trace Urban

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Trace Urban

W związku z dodaniem kanału Trace Urban znajdzie się on na pozycji 152.
    Zapraszam do dyskusji na jego temat w tym wątku.

Dodam, że jest to kanał muzyczny nadający muzykę z nurtów urban i world music.

jak na razie jest brak kodowania dla abonentów nc+ z dekoderami adb, więc nie ma jeszcze o czym dyskutować...
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

Najlepszy kanal muzyczny w europie.
      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

A moze byscie tak udzielili odpowiedzi ktore z tych 15 kanalach beda i na jakich dekoderach dostepne????? Bo poki co platforma jedna a kodowania dwa i nie wszystkie kanaly sa rowno dostepne... dyskryminacja jednych albo drugich moze zainteresuje sie tym ktos!!!!

Komentarz

U mnie nie ma nic, jedyne co dochodzi na czas to spam

Ale to jest właśnie wyjątkowość platformy to się do dodaje za free tzn promocyjnie trwa wieki, po przedłużeniu umowy także trwa i trwa no ale jak się zadzwoni że się chce kanał premium po ofercie standardowej wtedy włączany jest szybciej niż rozmowa zakończona
          Ostatni raz edytowany przez seb235; 2013-12-06, 10:54.

Komentarz

O, w 16:9 nadają.

Komentarz

He he no nadają szkoda że to nie wersja HD ale jestem pewien że wszystkim się ten kanał spodoba na tyle że z kanałów muzycznych będzie to nr.1 w nc+ co zmobilizuje do tego że za jakiś czas zobaczmy jego wersje HD
              31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
                He he no nadają szkoda że to nie wersja HD ale jestem pewien że wszystkim się ten kanał spodoba na tyle że z kanałów muzycznych będzie to nr.1 w nc+ co zmobilizuje do tego że za jakiś czas zobaczmy jego wersje HD
                i na innej pozycji
                do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

Zdecydowanie to najlepszy kanał muzyczny w nc+ !
                  NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

napisał(a) cmx Zobacz post
                    Zdecydowanie to najlepszy kanał muzyczny w nc+ !
                    Nie no muza swietna jesli chodzi o nowe klipy to Trance Urban nr.1 w starszych Stars TV bezkonkurencyjny
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Mam pytanie odnośnie kanału Trace Tv. Czy nie wydaje Wam się że sygnał dźwięku na tym kanale jest słabszy niż na innych kanałach muzycznych? Dźwięk na tym kanale można porównać do sytuacji gdy zminimalizujemy wszystkie suwaki equalizera w sprzęcie audio czy też odtworzymy muzykę na jakimś małym radyjku. Dźwięk nie jest w pełni czysty z pełną barwą.
                      Trace TV pamiętam jeszcze z czasów gdy miałem Cyfrę+ (3 lata temu). Tam z początku wszystko było z tym kanałem w porządku. Nie pamiętam kiedy dokładnie dźwięk się pogorszył. Nie jestem pewny ale możliwe że było to po przenosinach na inną częstotliwość. Później po zakończeniu umowy przeszedłem do "n" i tam siedziałem ze 2 lata. W czerwcu zmigrowałem do nc+. Ucieszyłem się gdy w ostatnich dniach dołączono do nc+ Trace Tv jednak zdecydowanie odrzuca jakość dźwięku którą nie poprawiono przez tak dłuższy czas. Wydaje mi się że wina leży albo po stronie nadawcy albo jest to problem z poprawnym wysyłaniem sygnału na satelitę.
                      Styczeń 2015
                      Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Potwierdzam dźwięk jak na kanał muzyczny nie do przyjęcia. Miło ze dodaje sie kanały muzyczne do oferty ale przy tym wszystkim nie można zapomnieć o jakości dźwięku. Tak jak dla kanałów filmowych priorytetem jest jakość obrazu podobnie w kanałach muzycznych sprawa odnosi sie do dźwięku. Mam nadzieje ze z czasem i to ulegnie poprawie.

Komentarz

Mam nadzieje ze z czasem i to ulegnie poprawie
                          Tylko taki stan rzeczy jest już od dłuższego czasu mniej więcej od ~2 lat. Nie jest to wina nc+ bo już wcześniej w Cyfrze+ był ten sam problem. Wydaje mi się że problem leży po stronie nadawcy który błędnie wysyła sygnał ALBO po stronie Eutelsatu który błędnie dystrybuuje kanał. Nie wiem jak sytuacja wygląda na Astrze i innych satelitach bo tam Trace Tv jest kodowany w ramach zagranicznych platform. Być może problem występuje tylko na Hot Birdzie bo nie wydaje mi się aby abonenci z Astry go nie zauważyli. Trace Tv z Hot Birda nadawany jest także w ramach francuskiej platformy Orange. Być może nikt z abonentów nie zauważył problemu, być może widzą go ale lekceważą, być może kanał nie ma wśród nich tak dużo zwolenników i dlatego nikt nie interweniuje. Orange ma mniej abonentów niż bardziej popularna we Francji CanalSat. Być może sam nadawca kanału a także sam operator platformy Orange czy też sam Eutelsat nie są świadomi słabszej siły dźwięku na tym kanale. Póki co wysłałem maila do nadawcy. Zobaczymy co wniesie do sprawy.
                          Styczeń 2015
                          Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Oglądałem wczoraj Trace Video MIX oraz Club 10 Działo się Eska czy 4 Fun nie dorasta im do pięt. Do tego nie ma reklam
                            NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

Wyjedź na koncert Justina Timberlake! Do wygrania 4 dni w Paryżu, bilety VIP na koncert i niezapomniane chwile! Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, przygotowanym wspólnie z kanałem Trace Urban.

Zobacz więcej: http://konkursy.ncplus.pl/koncert

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+