Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska Muzyka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TurboLuk
    założył(a) wątek Kino Polska Muzyka

Kino Polska Muzyka

Oglądam w Netii i fajnie, że jutro zaświeci w nboxach

• _Jakub
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Już od ok. 2 tygodni grają disco polo. W paśmie Prywatka zdarza się że co drugi utwór do disco polo.
    No to koniec następnego kanału muzycznego. Pozostaje już tylko STARS.TV.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Już od ok. 2 tygodni grają disco polo. W paśmie Prywatka zdarza się że co drugi utwór do disco polo.

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    Boże czy to prawda co widzę? Jedyny fajny kanał z polską starą i nową muzyką zaczął grać disco polo??? Rozumiem, że to prezent dla widzów na 5-lecie stacji. Gratuluję kretynowi, który na to wpadł.

Leave a comment:

• filolog
    replied
    Kino Polska Muzyka-- GRACIE TERAZ MIÓD NA MOJE SERCE --- OPOLE 86.

Tego koncertu nie widziałem chyba od 86 roku.

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    "Twój każdy krok" ;)
    Masz rację, dzięki za czujność! Miałem wczoraj problemy z zasięgiem oraz z Operą Mini i przy ponownym dopisywaniu końca tego postu musiałem się machnąć. No ale niebędący w temacie i tak mogliby nie zauważyć tej pomyłki, a i skrót OZ może nic im nie mówić, choć może "Party" grają na jakiś weselach. W tym przypadku to ja nie jestem w temacie.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Filolog, ale w STARS będzie trochę więcej polskości nie dlatego, że Kino Polska Muzyka pojawiła się w nc+ tylko dlatego, że przejdziemy na polską koncesję

p.s.1
    A w STARS "Zaopiekuj się mną" to jest w jakiej wersji, cover czy co??

p.s.2
    Pomyślę nad tym A-HA

Leave a comment:

• filolog
    replied
    Oto co robi proszę państwa zdrowa konkurencja. W stars tv będzie trochę więcej "polskości". I bardzo dobrze. Dla mnie i mojego pokolenia 40+ jest jak najbardziej OK. Pamiętacie jak dopiero co "wdrażaliśmy" italo disco na dyskotekach?? Jak "weszly" tzw. kule, które kręciły się i oświetlały milionem światełek salę??
    Była i ambitniejsza muzyka- moody blues, lista przebojów programu III itp. Ja ten klimat pamiętam, jakby to było wczoraj. Wtedy to się wszystko rodziło.
    Dla samego tego klimatu warto to przypominać i roztrząsać. Piękne to były czasy. I teraz Kino Polska Muzyka mi przypomina teledyski, których od lat 80 nie widziałem -- "zaopiekuj się mną" i tym podobne- ale w wersjach oryginalnych!!!!
    Duży szacunek i róbcie tak dalej- zapotrzebowanie jest. A wy stars Tv- puszczajcie więcej A-ha - "you are the one " itp. Dobra, idę już spać

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    "Twój każdy krok" ;)

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    Pawrym, odpowiem w kilku punktach:

po1. za długo pracowałem w Radiu WAWA - zawsze polska muzyka aby teraz mieć fantazję ścigać się z Kino Polska Muzyka na polską muzykę
    po2. Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji (33% polskiej muzy, obecnie mam 20%)
    po3. Dobrze, że jest różnorodność i ludzie mają z czego wybierać. Ktoś uwielbia polską muzykę to ma Kino Polska Muzyka, ktoś kto jedynie lubi polską muzykę ale woli zagraniczną ma STARS i to jest ok Nie można ze wszystkimi i na każdym poletku konkurować. STARS jest jaka jest i może czasem niech ktoś inny z nią konkuruje a nie ciągle ja muszę na wszystkich się oglądać Na chwilę obecną STARS ma ogromnie większą oglądalność od Kino Polska Muzyka więc niech się starają, jak mnie wyprzedzą to ja się będę drapał w głowę
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! O tym, że staracie się o polską koncesje czytałem już kilka razy, więc pozostaje mieć nadzieję, iż w przeciwieństwie do innych stacji, nie będziecie ich na siłę upychać w nocnych pasmach, lecz będzie to jakoś zrównoważone. Jeśli chodzi o Radio WAWA, to przygrywało u mnie po kilka godzin dziennie i pomimo że repertuar znało się niemal na pamięć, to i tak się nie nudził, a i w sklepach się je słyszało. W każdym razie dzięki, że i Wy odkurzacie polskie starocia, bo to u Was po latach zobaczyłem chociażby "Twój pierwszy krok" OZ.

Leave a comment:

• emarti
    replied
    Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji
    I kolejna stacja z wkurzającym znaczkiem "ograniczenia wiekowe".

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Polską muze fajnie posłuchać, ale jednak też w za dużych ilościach jest to niestrawne. Lubiałem słuchać Radio WAWA ale nie cały czas. To samo teraz z KPM. Fajnie zapodać sobie raz na jakiś czas ciekawy blok programowy, ale nie gdybym miał np. w barze słuchać non-stop KPM to też bym nie wytrzymał. A Stars sprawdza się idealnie i w moim ulubionym lokalu, kiedy im pokazałem co kryje się na dekoderze Nki pod numerem 226, Stars leci praktycznie cały czas .

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Pawrym, odpowiem w kilku punktach:

po1. za długo pracowałem w Radiu WAWA - zawsze polska muzyka aby teraz mieć fantazję ścigać się z Kino Polska Muzyka na polską muzykę
    po2. Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji (33% polskiej muzy, obecnie mam 20%)
    po3. Dobrze, że jest różnorodność i ludzie mają z czego wybierać. Ktoś uwielbia polską muzykę to ma Kino Polska Muzyka, ktoś kto jedynie lubi polską muzykę ale woli zagraniczną ma STARS i to jest ok Nie można ze wszystkimi i na każdym poletku konkurować. STARS jest jaka jest i może czasem niech ktoś inny z nią konkuruje a nie ciągle ja muszę na wszystkich się oglądać Na chwilę obecną STARS ma ogromnie większą oglądalność od Kino Polska Muzyka więc niech się starają, jak mnie wyprzedzą to ja się będę drapał w głowę

Leave a comment:

• apa
    replied
    Dzięki za odpowiedzi, nie będę migrować dla jednego fajnego kanału.

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    Pawrym, spoko przecież nie musisz przepraszać. Niestety jeszcze nie wprowadzono obowiązku, że STARS musi być na 1 miejscu ulubionych
    Cieszę się, że nie poczuliscie się urażeni. Nie wiem, jak to jest z tą czeską koncesją, ale chyba nie zabrania Wam emitowania większej ilości polskiej muzyki? Myślę, że warto byłoby pomyśleć nad nowym pasmem, coś w stylu "Best polish oldies", powiedzmy codziennie (ale niekoniecznie) od 16.00 do 18.00, czyli w czasie gdy ogólnopolskie stacje emitują te swoje odmóżdżacze w stylu "Ukrytej prawdy", itp. Biorąc pod uwagę, że podobno oglądają Wam także widzowie z innych krajów, warto chyba byłoby im pokazać, że i u nas powstawały kiedyś świetne przeboje? Swego czasu "Best polish" można było oglądać m.in. w niedziele, chyba od 17.00, a teraz nie dość, że jest emitowane tylko raz w tygodniu, to jeszcze w porze, gdy wielu widzów udało się w objęcia Morfeusza. A nagrać sobie też zwykle nie można, bo akurat nagrywa się jakiś późno rozpoczynający się film. No niestety, teraz będziecie musieli się bardziej starać o widzów nc+ lubiących polską muzykę, bo pojawiło się KMP. Inne staje nadal nie dorarastają Wam do pięt.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+