Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska Muzyka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji
    I kolejna stacja z wkurzającym znaczkiem "ograniczenia wiekowe".
    Styczeń 2015
    Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) STARS.TV Zobacz post
      Pawrym, odpowiem w kilku punktach:

po1. za długo pracowałem w Radiu WAWA - zawsze polska muzyka aby teraz mieć fantazję ścigać się z Kino Polska Muzyka na polską muzykę
      po2. Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji (33% polskiej muzy, obecnie mam 20%)
      po3. Dobrze, że jest różnorodność i ludzie mają z czego wybierać. Ktoś uwielbia polską muzykę to ma Kino Polska Muzyka, ktoś kto jedynie lubi polską muzykę ale woli zagraniczną ma STARS i to jest ok Nie można ze wszystkimi i na każdym poletku konkurować. STARS jest jaka jest i może czasem niech ktoś inny z nią konkuruje a nie ciągle ja muszę na wszystkich się oglądać Na chwilę obecną STARS ma ogromnie większą oglądalność od Kino Polska Muzyka więc niech się starają, jak mnie wyprzedzą to ja się będę drapał w głowę
      Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! O tym, że staracie się o polską koncesje czytałem już kilka razy, więc pozostaje mieć nadzieję, iż w przeciwieństwie do innych stacji, nie będziecie ich na siłę upychać w nocnych pasmach, lecz będzie to jakoś zrównoważone. Jeśli chodzi o Radio WAWA, to przygrywało u mnie po kilka godzin dziennie i pomimo że repertuar znało się niemal na pamięć, to i tak się nie nudził, a i w sklepach się je słyszało. W każdym razie dzięki, że i Wy odkurzacie polskie starocia, bo to u Was po latach zobaczyłem chociażby "Twój pierwszy krok" OZ.
      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

"Twój każdy krok" ;)

Komentarz

Oto co robi proszę państwa zdrowa konkurencja. W stars tv będzie trochę więcej "polskości". I bardzo dobrze. Dla mnie i mojego pokolenia 40+ jest jak najbardziej OK. Pamiętacie jak dopiero co "wdrażaliśmy" italo disco na dyskotekach?? Jak "weszly" tzw. kule, które kręciły się i oświetlały milionem światełek salę??
          Była i ambitniejsza muzyka- moody blues, lista przebojów programu III itp. Ja ten klimat pamiętam, jakby to było wczoraj. Wtedy to się wszystko rodziło.
          Dla samego tego klimatu warto to przypominać i roztrząsać. Piękne to były czasy. I teraz Kino Polska Muzyka mi przypomina teledyski, których od lat 80 nie widziałem -- "zaopiekuj się mną" i tym podobne- ale w wersjach oryginalnych!!!!
          Duży szacunek i róbcie tak dalej- zapotrzebowanie jest. A wy stars Tv- puszczajcie więcej A-ha - "you are the one " itp. Dobra, idę już spać
          nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

Filolog, ale w STARS będzie trochę więcej polskości nie dlatego, że Kino Polska Muzyka pojawiła się w nc+ tylko dlatego, że przejdziemy na polską koncesję

p.s.1
            A w STARS "Zaopiekuj się mną" to jest w jakiej wersji, cover czy co??

p.s.2
            Pomyślę nad tym A-HA
            STARS.TV
            the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

napisał(a) Pablo70 Zobacz post
              "Twój każdy krok" ;)
              Masz rację, dzięki za czujność! Miałem wczoraj problemy z zasięgiem oraz z Operą Mini i przy ponownym dopisywaniu końca tego postu musiałem się machnąć. No ale niebędący w temacie i tak mogliby nie zauważyć tej pomyłki, a i skrót OZ może nic im nie mówić, choć może "Party" grają na jakiś weselach. W tym przypadku to ja nie jestem w temacie.
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Kino Polska Muzyka-- GRACIE TERAZ MIÓD NA MOJE SERCE --- OPOLE 86.

Tego koncertu nie widziałem chyba od 86 roku.
                nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

Boże czy to prawda co widzę? Jedyny fajny kanał z polską starą i nową muzyką zaczął grać disco polo??? Rozumiem, że to prezent dla widzów na 5-lecie stacji. Gratuluję kretynowi, który na to wpadł.
                  Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Już od ok. 2 tygodni grają disco polo. W paśmie Prywatka zdarza się że co drugi utwór do disco polo.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      Już od ok. 2 tygodni grają disco polo. W paśmie Prywatka zdarza się że co drugi utwór do disco polo.
                      No to koniec następnego kanału muzycznego. Pozostaje już tylko STARS.TV.
                      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+