Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska Muzyka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ze wszystkich kanałów co dzisiaj zostały dodane to kanał Kino Polska Muzyka jak dla mnie najlepszy mało gdzie na kanałach muzycznych można posłuchać dobrej polskiej muzyki typu Lady Pank (teraz leci ) bo z polskiej to teraz disco polo i nic więcej .
    Jeszcze z jednego kanału jestem zadowolony mimo że dzieckiem nie jestem z kanału Boomerang

Komentarz

napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
      Ze wszystkich kanałów co dzisiaj zostały dodane to kanał Kino Polska Muzyka jak dla mnie najlepszy
      dla mnie też
      Jakość obrazu nie powala, ale można wytrzymać biorąc pod uwagę leciwość nagrań.
      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Szkoda, że tyle reklam co chwilę leci. I jak dla mnie za dużo "jingli"- co piosenka- jak nie reklama - to jingiel stacji. Trochę tego za dużo. Bierzcie przykład jak puszczać reklamy od stars.tv.
        A poza tym treści muzyczne jak najbardziej OK. Przypomniałem sobie stare lata- tak jakbym się przeniósł do połowy lat 80 i mojej młodości. Super. Materiały i teledyski, których nie znajdziemy w innych stacjach.
        nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

Super kanał. Teraz tylko Kino Polska Muzyka i Stars.tv.
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Takiego kanału brakowało brawo.
            Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
            abonent od 25-10-2006
            ULTRABOX+ 4K

Komentarz

KPM to taki Stars.tv ale wyłącznie z polską muzyką.
              Telewizyjna wersja radia Wawa

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
                KPM to taki Stars.tv ale wyłącznie z polską muzyką.
                Telewizyjna wersja radia Wawa
                Tyle że ten odpowiednik Radia Wawa jest o wiele lepszy. Kilka lat temu wyłączyli w Siedlcach tę stację, ale jak tylko jestem w stolicy, to jej słucham i jej repertuar za bardzo nie uległ zmianie, bo jeśli chodzi o starsze kawałki, to w kółko grają te same, najbardziej znane przeboje danych wykonawców. A na KPM co chwilę trafiam na coś, czego nie słyszałem od dwudziestu paru lat albo na rzeczy w ogóle mi nieznane. Ta stacja to po prostu wehikuł czasu.

Od 2006 roku zazdrościem ruskim, że mają taki kanał, jak RU.TV, gdzie promują tylko rodzimych wykonawców. Teraz już nie zazdroszczę, bo KPM bije go pod każdym względem. No i - siłą rzeczy - na mojej liście ulubionych stacji muzycznych STARS.TV spadło na 2 miejsce. Sorry, Winnetou, ale w momencie, gdy na stary polski teledysk muszę cierpliwie oczekiwać, wybieram kanał, gdzie mogę go zobaczyć niemal co kilka minut.

Co do reklam, to wydaje mi się, że nie jest tak źle i bloki nie są zbyt długie. Wczoraj oglądałem jeden z plebiscytów do Opola'88 i jakoś nie pamiętam, aby był przerywany reklamami, ewentualnie była tylko jedna przerwa. Owszem, autopromocje są bardzo bardzo częste, ale w przypadku nowego widza nie są denerwujące, bo pozwalają zorientować się czego oczekiwać po danym programie i zapamiętać sobie datę jego emisji lub od razu skłaniają do zaplanowania nagrania. To tyle ode mnie wrażeń po tych kilkudziesięciu godzinach od chwili pojawienia się tego kanału w naszych dekoderach.

Na koniec ostrzeżenie: MIŁOŚNICY WESEL, FANI NIECIKA I TELEDYSKÓW PEŁNYCH WIJĄCYCH SIĘ LASEK NIE MAJĄ TU CZEGO SZUKAĆ, BO SRODZE SIĘ ZAWIODĄ!!!
                TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Pawrym, spoko przecież nie musisz przepraszać. Niestety jeszcze nie wprowadzono obowiązku, że STARS musi być na 1 miejscu ulubionych
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Kto jest uprawniony do tych kanałów? Bo ja mając starego fulla nie mam żadnego z tych nowych kanałów.

Komentarz

napisał(a) apa Zobacz post
                      Kto jest uprawniony do tych kanałów?
                      Abonenci którzy zmigrowali do nc+.

Komentarz

Abonenci NC+ wg.tego podziału:

http://ncplus.pl/oferta/nowe-kanaly
                        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                          Pawrym, spoko przecież nie musisz przepraszać. Niestety jeszcze nie wprowadzono obowiązku, że STARS musi być na 1 miejscu ulubionych
                          Cieszę się, że nie poczuliscie się urażeni. Nie wiem, jak to jest z tą czeską koncesją, ale chyba nie zabrania Wam emitowania większej ilości polskiej muzyki? Myślę, że warto byłoby pomyśleć nad nowym pasmem, coś w stylu "Best polish oldies", powiedzmy codziennie (ale niekoniecznie) od 16.00 do 18.00, czyli w czasie gdy ogólnopolskie stacje emitują te swoje odmóżdżacze w stylu "Ukrytej prawdy", itp. Biorąc pod uwagę, że podobno oglądają Wam także widzowie z innych krajów, warto chyba byłoby im pokazać, że i u nas powstawały kiedyś świetne przeboje? Swego czasu "Best polish" można było oglądać m.in. w niedziele, chyba od 17.00, a teraz nie dość, że jest emitowane tylko raz w tygodniu, to jeszcze w porze, gdy wielu widzów udało się w objęcia Morfeusza. A nagrać sobie też zwykle nie można, bo akurat nagrywa się jakiś późno rozpoczynający się film. No niestety, teraz będziecie musieli się bardziej starać o widzów nc+ lubiących polską muzykę, bo pojawiło się KMP. Inne staje nadal nie dorarastają Wam do pięt.
                          TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Dzięki za odpowiedzi, nie będę migrować dla jednego fajnego kanału.

Komentarz

Pawrym, odpowiem w kilku punktach:

po1. za długo pracowałem w Radiu WAWA - zawsze polska muzyka aby teraz mieć fantazję ścigać się z Kino Polska Muzyka na polską muzykę
                              po2. Czeska koncesja przestaje mieć znaczenie bowiem najprawdopodobniej jeszcze w styczniu STARS przejdzie na emisję w ramach polskiej koncesji (33% polskiej muzy, obecnie mam 20%)
                              po3. Dobrze, że jest różnorodność i ludzie mają z czego wybierać. Ktoś uwielbia polską muzykę to ma Kino Polska Muzyka, ktoś kto jedynie lubi polską muzykę ale woli zagraniczną ma STARS i to jest ok Nie można ze wszystkimi i na każdym poletku konkurować. STARS jest jaka jest i może czasem niech ktoś inny z nią konkuruje a nie ciągle ja muszę na wszystkich się oglądać Na chwilę obecną STARS ma ogromnie większą oglądalność od Kino Polska Muzyka więc niech się starają, jak mnie wyprzedzą to ja się będę drapał w głowę
                              STARS.TV
                              the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Polską muze fajnie posłuchać, ale jednak też w za dużych ilościach jest to niestrawne. Lubiałem słuchać Radio WAWA ale nie cały czas. To samo teraz z KPM. Fajnie zapodać sobie raz na jakiś czas ciekawy blok programowy, ale nie gdybym miał np. w barze słuchać non-stop KPM to też bym nie wytrzymał. A Stars sprawdza się idealnie i w moim ulubionym lokalu, kiedy im pokazałem co kryje się na dekoderze Nki pod numerem 226, Stars leci praktycznie cały czas .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+