Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska Muzyka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 15:03.

Komentarz

napisał(a) STARS.TV Zobacz post
      Normalnie czuję się dotknięty!!
      No to dorzucę jeszcze Trace Urban bo też prezentuje się ciekawie . Ale Stars i tak najlepszy .

Komentarz

napisał(a) STARS.TV Zobacz post
        Normalnie czuję się dotknięty!!
        Dla mnie (i dla wielu) i tak jesteście najlepszym kanałem muzycznym
        Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
          To w Twoim przekonaniu włączają dla zaledwie kilku tysięcy abo?
          Kanały są uruchamiane sukcesywnie dla abonentów NC+(co wyklucza abonentów N-ki i Cyfry) od pakietu Universe+ oraz z opcją dodatkową Extra+. Czego tu nie rozumieć?
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Aha, no dobra - trochę się uspokoiłem Ale KPM też całkiem spoko kanał, disco polo nie grają
            STARS.TV
            the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
              Kanały są uruchamiane sukcesywnie dla abonentów NC+(co wyklucza abonentów N-ki i Cyfry) od pakietu Universe+ oraz z opcją dodatkową Extra+. Czego tu nie rozumieć?
              Teraz rozumiem wszystko, jest tylko małe ale, mylisz się, jestem abo n-ki, kanały świecą.

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                Czyli abonenci nc+ posiadający pakiet Extra Full powinni otrzymać dostęp do KPM ?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                  Teraz rozumiem wszystko, jest tylko małe ale, mylisz się, jestem abo n-ki, kanały świecą.
                  Wiem, że aktualnie świecą i abo Cyfry również.

napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
                  Czyli abonenci nc+ posiadający pakiet Extra Full powinni otrzymać dostęp do KPM ?
                  Tak.
                  Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                  W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Kanał świeci, tak samo TCM i CN. Czyli wszystkie 15 kanałów działa
                    Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) Lesiu Zobacz post
                      Kanał świeci, tak samo TCM i CN. Czyli wszystkie 15 kanałów działa
                      Bravo, to możesz iść w końcu spać

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                        Bravo, to możesz iść w końcu spać
                        Ale zabawny jesteś. Ok ja pójdę spać, a ty poczytaj posty stałych maruderów na forum. Nie muszę chyba wymieniać nicków, ale dla ułatwienia pierwsze literki są na P.... i G.... Jeden z nich nawet nie jest w nc+

Komentarz

napisał(a) Lesiu Zobacz post
                          Ale zabawny jesteś. Ok ja pójdę spać, a ty poczytaj posty stałych maruderów na forum. Nie muszę chyba wymieniać nicków, ale dla ułatwienia pierwsze literki są na P.... i G.... Jeden z nich nawet nie jest w nc+
                          Wybacz, ale w pracy siedzę i powoli czekam na weekend stąd taki klimat Co do drugiego zdania, nie potrzebuje podpowiedzi literkowej, znam dobrze przy czym zapomniałeś jeszcze o takim jednym szybkim z bajki co ma numer Micheala Jordana w nicku

Komentarz

Czyli co? Następne czekanie/wyczekiwanie nocne i późniejsze pół dnia + marudzenie za pół roku? Wtedy może nc+ coś doda więcej*?

*śmiecia
                            Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                            Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Zadziwiająco dobra jakość tego kanału, lepsza niż w Vectrze(co już przestaje mnie dziwić).
                              P.S. "Szybki Jordan" się ujawnił, teraz poczekamy na następnych dyżurnych narzekaczy .

Komentarz

O prosze ;) Nie sądziłem, że Jordan grał z numerem 23 ;) Człowiek uczy się przez całe życie, dziękuje
                                Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                                Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+