Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Power TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) _Jakub Zobacz post
    .............. Myślę, że próżno szukać drugiego takiego g jak PowerTV.
    Chciałem wczoraj wieczorem popatrzeć i posłuchać co tam za muzykę nadają, a tam po 22.oo i po 23.oo zamiast muzyki Disco Polo. Kto tego w mieście słucha? Dla kogo ten kanał jak tego wszędzie w TV pełno. Dopiero teraz można docenić jakim "muzycznym rodzynkiem" jest STARS.TV.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
      Chciałem wczoraj wieczorem popatrzeć i posłuchać co tam za muzykę nadają, a tam po 22.oo i po 23.oo zamiast muzyki Disco Polo. Kto tego w mieście słucha? Dla kogo ten kanał jak tego wszędzie w TV pełno. Dopiero teraz można docenić jakim "muzycznym rodzynkiem" jest STARS.TV.
      STARS.TV to w tej chwili jedyny kanał muzyczny w Polsce.
      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

ja już niczemu się nie dziwię

Nawet radia zmieniają format, Vox FM z muzyką oldies może przekształcić się w radio disco polo!!!
        Ludzie pogłupieli chcą disco polo - "Eska Rock zostanie tylko w Warszawie, bo odda częstotliwości Vox FM" - http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/...i-vox-fm/bnsj1
        Nadawca zastanawia się też nad zmianą formatu Vox FM. Z naszych informacji wynika, że może to być muzyka disco polo
        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
          Nawet radia zmieniają format, Vox FM z muzyką oldies może przekształcić się w radio disco polo!!!
          Ludzie pogłupieli chcą disco polo - "Eska Rock zostanie tylko w Warszawie, bo odda częstotliwości Vox FM" - http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/...i-vox-fm/bnsj1
          Nadawca zastanawia się też nad zmianą formatu Vox FM. Z naszych informacji wynika, że może to być muzyka disco polo
          Właśnie coś jest dziwnego z tym disco polo. Ja często słuchałem radia Plus z Koszalina. Notabene radio katolickie, ale z poziomem dyskusji absolutnie innym niż w tym co ma ryja. Niemniej tam puszczano fajną muzykę, dużo lat 80 itd, ale ktoś wpadł na pomysł, żęby to zmienić i teraz przeważnie leci disco polo. Kompletnie nie rozumiem tego trendu.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
            Właśnie coś jest dziwnego z tym disco polo. Ja często słuchałem radia Plus z Koszalina. Notabene radio katolickie, ale z poziomem dyskusji absolutnie innym niż w tym co ma ryja. Niemniej tam puszczano fajną muzykę, dużo lat 80 itd, ale ktoś wpadł na pomysł, żęby to zmienić i teraz przeważnie leci disco polo. Kompletnie nie rozumiem tego trendu.
            Dzieje się tak,bo w większości jesteśmy społeczeństwem bez gustu,smaku,pełnym ignorantów i snobów,na które tak właśnie działa moda czy tzw trendy,a reszta jest po prostu biedna i w Polsce,gdzie liczą się tylko pieniądze,ona się nie liczy.

Komentarz

napisał(a) lespaul Zobacz post
              ...,bo w większości jesteśmy społeczeństwem bez gustu...
              Z gustami nie dyskutuje się to po po pierwsze. Po drugie jeżeli nadawcy zmieniają charakter nadawanej muzyki to widocznie z badań wynika, że nowy rodzaj chętniej jest słuchany i zwiększa oglądalność a o to przede wszystkim właścicielom stacji chodzi. Co do muzyki disco polo to wielu chętnie ją słucha (nawet ci co ja ostro krytykują) ale nie przyznaje się publicznie "bo nie wypada" przyznawać się do słuchania "siary".
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

"Nie dyskutuje się"o ile są,a poza tym dzięki za potwierdzenie słuszności pojmowania przeze mnie problemu.

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                  ............... Co do muzyki disco polo to wielu chętnie ją słucha (nawet ci co ja ostro krytykują) ale nie przyznaje się publicznie "bo nie wypada" przyznawać się do słuchania "siary".
                  Owszem, ale tylko wyjątkowo niewielu "kawałków" bo większość disco polo to przeważnie nie dający się słuchać chłam błędnie nazywany muzyką i wykonywany przez fałszujące beztalencia muzyczne.

Komentarz

... przeważnie nie dający się słuchać chłam błędnie nazywany muzyką i wykonywany przez fałszujące beztalencia muzyczne.
                    Wszystko kwestia gustu z którym nie dyskutuje się o czym napisałem wcześniej. Nie oznacza, że ja taką muzykę popieram. Oznacza tylko tyle, że toleruję upodobania inne niż moje. Co do "beztalencia" to przecież wg fachowych znawców muzyki Madonna to też beztalencie muzyczne a jaką karierę zrobiła nie trzeba chyba opisywać. Nie wmówisz mi, że Madonna to talent a nawet jeżeli już to na pewno nie muzyczny. Jaki to sobie dopowiedz albo poczytaj o niej w różnych źródłach od czego zaczęła się jej kariera mimo niewielkich albo prawie żadnych zdolności muzycznych.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Nie wiem czy Madonna to talent czy nie, ale przynajmniej śpiewając nie fałszuje (moje ucho to szybko wychwyca).

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                        Wszystko kwestia gustu z którym nie dyskutuje się o czym napisałem wcześniej. Nie oznacza, że ja taką muzykę popieram. Oznacza tylko tyle, że toleruję upodobania inne niż moje. Co do "beztalencia" to przecież wg fachowych znawców muzyki Madonna to też beztalencie muzyczne a jaką karierę zrobiła nie trzeba chyba opisywać. Nie wmówisz mi, że Madonna to talent a nawet jeżeli już to na pewno nie muzyczny. Jaki to sobie dopowiedz albo poczytaj o niej w różnych źródłach od czego zaczęła się jej kariera mimo niewielkich albo prawie żadnych zdolności muzycznych.
                        Kwestią gustu może być to czy wolimy muzykę klasyczną,czy rozrywkową-jazz czy blues,rock czy pop,lata 30-te 60-te czy 80-te,natomiast łykanie "kiszki"jest skutkiem ignorancji,a ponieważ cisza jest niezwykle ważną,odpowiedzialną za dynamikę częścią muzyki, ja pozdrawiam i pauzuję.

Komentarz

Od kiedy mamy PowerTVHD?
                          Na kanale 224 jest wersja SD
                          http://ncplus.pl/oferta/kanaly/power-tv
                          Ktoś z mod wyjaśni to

Komentarz

pewnie będzie tam pojutrze
                            2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                              Od kiedy mamy PowerTVHD?
                              Na kanale 224 jest wersja SD
                              http://ncplus.pl/oferta/kanaly/power-tv
                              Ktoś z mod wyjaśni to
                              Z tego, co pamiętam, to oni chyba dla kablówek nadają w wersji HD. Jak tylko nc+ dołączyła ten kanał, to w logo miał znaczek HD, ale po krótkim czasie znikął. A na stronie nc+ jak zwykle bałagan i mydlenie oczu
                              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Ponawiam pytanie, gdzie jest ten kanał? http://ncplus.pl/oferta/kanaly/power-tv

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+