Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Power TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) _Jakub Zobacz post
    Nieprawdopodobne, że niby ceniąca się platforma bierze takie g na swój transponder.
    Za darmo tego nie zrobili.

napisał(a) GDA Zobacz post
    test (tutaj wkrótce ATM Rozrywka)
    Bardzo dobra wiadomość. Jeszcze pozostałych 15 regionalnych wersji TVP Regiony oraz TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka i FokusTV (jak wystartują) i przynajmniej jeśli chodzi o podstawowe kanały oferta nc+ będzie pełna.

PS. #idepopopcorn
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-11-21, 08:46.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Jeszcze pozostałych 15 regionalnych wersji TVP Regiony
      to rzeczywiście jest nieodzowne, 15 kanałów po 2,5 Mb/s to daje ponad 3/4 tr

pytanie tylko po co? po co ci treść Panoramy lokalnej w innym mieście niż mieszkasz ?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        pytanie tylko po co? po co ci treść Panoramy lokalnej w innym mieście niż mieszkasz ?
        No właśnie o to chodzi. Co mi po wiadomościach lokalnych z Warszawy? A obecnie właśnie takowe dostaję.

Komentarz

Panie Piotrek nc+ założyłem w odpowiednim miejscu temat o nowym kanale Power TV. Pan ten temat zablokował bo został powielony --> http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...002#post745002

W takim razie proszę ten wątek z hydeparku przenieść w odpowiednie miejsce do programy nc+ >>> rozrywka, moda, muzyka (wątek rozpoczął się od gdybania na temat kanału, a skończył tutaj w sumie kłótnią użytkowników)
          Ostatni raz edytowany przez Lesiu; 2013-11-21, 11:34.
          Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) Lesiu Zobacz post
            Panie Piotrek nc+ założyłem w odpowiednim miejscu temat o nowym kanale Power TV. Pan ten temat zablokował bo został powielony --> http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...002#post745002

W takim razie proszę ten wątek z hydeparku przenieść w odpowiednie miejsce do programy nc+ >>> rozrywka, moda, muzyka (wątek rozpoczął się od gdybania na temat kanału, a skończył tutaj w sumie kłótnią użytkowników)
            Wątek który został przez Ciebie założony był powieleniem tego wątku. Dodam, że wątek ten nie może znaleźć się we wskazanym miejscu. Nie jest to kanał z naszej oferty a kanał FTA. W związku z powyższym przeniesiony zostanie w inne odpowiednie dla niego miejsce wśród kanałów FTA.

Komentarz

napisał(a) Lesiu
              obojętnie jak to nazwiesz żrecie się o pierdoły. I dziwnym trafem jak zwykle te same osoby w tym uczestniczą.

Dobrze walnąłem dubla, ale chociaż niech z hydeparku przeniosą ten temat do odpowiedniego
              pewno nie wiedza jak to "cos" traktowac ;)

rozrywka, fta, nauka.........

z jednej strony FTA, ale w koncu wspolpraca z tvn - czyli moze do pakietu, no tak, ale do ktorego ? Winnicki zapowiada programy np o morzu, golfie - to niby nauka? sport? no tak, ale muzyka jest - wiec rozrywka, itd, itp.

Jednym słowem: jak zjeść tą żabę ??

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                Wątek który został przez Ciebie założony był powieleniem tego wątku. Dodam, że wątek ten nie może znaleźć się we wskazanym miejscu. Nie jest to kanał z naszej oferty a kanał FTA. W związku z powyższym przeniesiony zostanie w inne odpowiednie dla niego miejsce wśród kanałów FTA.
                Ok, rozumiem i dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

TurboLuk, no jest trochę kłopot jak potraktować ten kanał, ale jakoś się udało
                Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Nie ma za co. Wątek został przeniesiony w odpowiednie dla niego miejsce.

Pamiętajcie czego ten wątek dotyczy posty nie na temat zostaną usunięte.

Komentarz

napisał(a) Lesiu
                    ../Dobrze walnąłem dubla, ale chociaż niech z hydeparku przeniosą ten temat do odpowiedniego
                    do jakiego odpowiedniego?
                    chyba że do kosza?

był już tu taki pomysł, aby niektóre wątki otwierać od razu w koszu, ale dotychczas nie został zrealizowany.
                    teraz jest okazja.

ten zostanie przeniesiony do działu "Programy" wtedy gdy:
                    1. przestanie testować
                    2. zacznie nadawać w truhade
                    3. przez co stanie się Premium (oczywiście dodatkowo płatny)
                    4. wykupi go co najmniej milion abo

btw dobrze by było gdyby kolejna faza dynamicznie rozwijającej się "Modernizacji forum" objęła też aktualizacje nazw niektórych działów:
                    "hyde park luźne rozmowy o n, które nie pasują do pozostałych działów"
                    jakiej n???
                    n już nie ma !
                    teraz nastała era nc+ !!!
                    już nawet siedziby nie ma więc jakie to luźne rozmowy można jeszcze prowadzić o n??
                    .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                      do jakiego odpowiedniego?
                      chyba że do kosza?
                      kanał jest muzyczny, więc albo do "Rozrywka, moda, muzyka" albo tak jak Pan Piotrek z nc+ przeniósł do FTA >> HotBird...

I tak, n już nie ma. Póki co był on w hydeparku, jak jeszcze nie istniał. Koniec tematu o przenosinach

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                        pewno nie wiedza jak to "cos" traktowac ;)

rozrywka, fta, nauka.........

z jednej strony FTA, ale w koncu wspolpraca z tvn - czyli moze do pakietu, no tak, ale do ktorego ? Winnicki zapowiada programy np o morzu, golfie - to niby nauka? sport? no tak, ale muzyka jest - wiec rozrywka, itd, itp.

Jednym słowem: jak zjeść tą żabę ??
                        Jest FTA więc trzeba oglądać kanał, a nie wkładać do jakiejś szuflady. Ci co wierzą w gusła ludzi już tak szufladkują: do nieba, piekła lub czyśćca innej drogi nie ma więc dajmy spokój chociaż kanałom.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                          Ci co wierzą w gusła ludzi już tak szufladkują: do nieba, piekła lub czyśćca innej drogi nie ma
                          A można spopielić, do wazonu i na telewizor.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                            A można spopielić, do wazonu i na telewizor.
                            Chyba na Rubina
                            bo na moim to nawet kot nie poleży

TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

U mnie kot leży na nboxie. Ciepło mu widocznie .

Komentarz

[QUOTE=Pawel85;744976]Za darmo tego nie zrobili.

Bardzo dobra wiadomość. Jeszcze pozostałych 15 regionalnych wersji TVP Regiony oraz TV Trwam, TVP ABC, Stopklatka i FokusTV (jak wystartują) i przynajmniej jeśli chodzi o podstawowe kanały oferta nc+ będzie pełna.

PS. #idepopopcorn [/QUOTE

Z TVP ABC to się akurat zagalopowałeś bo myślę, że brakuje stricte polskiego kanału dla dzieci i to jest właśnie misja TVP. Stopklatki też nie można skazywać odrazu na pożarcie. Myślę, że próżno szukać drugiego takiego g jak PowerTV.
                                Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+