Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Power TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) gooralek77 Zobacz post
    Mnie na razie do swojej ramówki nie przekonali Ktoś się orientuje czy nadają na Polskiej koncesji, czy tak jak np. StarsTv koncesja zagraniczna?
    Stars TV nadaje na czeskiej koncesji(licencji) Power TV nadaje na komcesji polskiej oznaczenia wiekowe z lewej strony ekranu zreszta Stars TV tez wystapilo o polska koncesje.Pozdrawiam
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Canał na miarę platformy
      .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        No a przecież:

Gdyby dołączyli TV Republikę, a nadaje w naprawdę b. dobrej jakości, a w porównaniu do innej stacji informacyjnej - Superstacji, to wręcz kosmos, dopiero byłby krzyk.
        A tu kilka postów nt. kiepskiej jakości i takiej też zawartości i... cisza
        Żadnych protestów, wypisywania elaboratów, zero, NIC!!!
        Ten nowy kanał, to dno roku w nc+
        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Dzięki Tiesto StarsTv to wiem, że na Czeskiej lecą, ale jak się starają o naszą to (chociaż to pewnie mało prawdopodobne) może kiedyś wystartują o miejsce w naziemnej Co do PowerTv to powinni jeszcze ogarnąć dźwięk bo z tym przesterem to niektórych kawałków nie idzie słuchać!
          5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
          2850ST / APOLLO (DVB-T)
          Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

napisał(a) gooralek77 Zobacz post
            Co do PowerTv to powinni jeszcze ogarnąć dźwięk bo z tym przesterem to niektórych kawałków nie idzie słuchać!
            Ty tak dla jaj, czy naprawdę oglądasz ten badziew? Jeśli oglądasz, to pełen szacun za Twoje poświęcenie i trwanie. A może powinni nazywać się TRWAM MUSIC

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              Gdyby dołączyli TV Republikę, a nadaje w naprawdę b. dobrej jakości, a w porównaniu do innej stacji informacyjnej - Superstacji, to wręcz kosmos, dopiero byłby krzyk.
              A tu kilka postów nt. kiepskiej jakości i takiej też zawartości i... cisza
              Żadnych protestów, wypisywania elaboratów, zero, NIC!!!
              Ten nowy kanał, to dno roku w nc+
              @Janusz 123 Power TV nie stanowi oferty nc+ zostal dodany na liste kanalow FTA czyli nie jest nowoscia nc+,co do Republiki nie jest ona FTA by ja od reki dodac jak to jest w przypadku tego czegos z disco polo.Pozdrawiam
              Tak dla TV Republika jako opcja dodatkowa w nc+ kazdy powinien miec wybor!!
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                Ty tak dla jaj, czy naprawdę oglądasz ten badziew? Jeśli oglądasz, to pełen szacun za Twoje poświęcenie i trwanie. A może powinni nazywać się TRWAM MUSIC
                Albo POwer Tv
                .

Komentarz

kolekcjonerzy kanalow da przeszczesliwi
                  to nic ze kolejny badziew zabierajacy jakosc innym kanalom najważniejsze ze mam pincet kanalow
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Tak jak już napisałem, ramówka (jak dla mnie) nieporozumienie, co jakiś czas wrzucałem na 224 bo byłe bardzo ciekawy czy uda mi się trafić na brak disco polo ale jak widzę, że na zmianę z muzyką taneczną "zagraniczną" lecą prawie cały czas kawałki z powyższego stylu po prostu ja osobiście odpadam
                    5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                    2850ST / APOLLO (DVB-T)
                    Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

tak tak ogladajcie zagladajcie co jakis czas
                      pomiar ogladalnosci bedzie doskonały i odtrabiony sukcesem jak pistv na ktory tez tylko z ciekawosci mozna zagladnac a juz sie zdążyli pochwalic jaki to sukces osiagneli
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Co to za ruch, żeście już 40 postów namalowali, o co chodzi?

Komentarz

Leon, canał dodali.
                          Taki hicior i nie wiesz?
                          .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                            Leon, canał dodali.
                            Taki hicior i nie wiesz?
                            Nie wiem czy tak celowo napisałeś, bo że kanał to wiem i to od dawien dawna kanał mamy.
                            Jaki, gdzie?

Komentarz

Posty - laurki

napisał(a) Leon Zobacz post
                              Co to za ruch, żeście już 40 postów namalowali, o co chodzi?
                              Wszystkie posty są pełne zachwytu i podziwu dla techników nc+, że tak szybko to supercudo dołożyli

napisał(a) Leon Zobacz post
                              od dawien dawna kanał mamy.
                              marny mamy, jeden ale za to wielki kanał

Komentarz

Power, to kanał, myślałem że znowu chodzi o pobór prądu, jakoś tak mi się nasunęło, na jakiej pozycji?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+