Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Power TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Power TV w nc+ na kanale 224!

Power TV juz dostepna w nc+ ! W turbo_boxie + na kanale 224 przed Tele 5 czyli przy kanalach FTA.Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-11-19, 18:47.
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Większego loga już chyba nie dało się zrobić
      nBox HDTV Recorder Turbo
      od 26.07.2011 - n: WPT 48zł
      od 01.05.2013 - nc+: Universe+ 6xC+ 12 miesięcy: 59zł
      od 01.03.2014 - nc+: Universe+ 6xC+ 18 miesięcy HBO 9 miesięcy: 59zł

Komentarz

napisał(a) gregoriusbp Zobacz post
        Większego loga już chyba nie dało się zrobić
        To logo pewnie jest tymczasowo jutro pojawi sie w odpowiednich proporcjach bez dopisku HD bo na satelicie jak narazie bedzie tylko wersja SD tego kanalu.Pozdro
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

jest bez dopisku HD i jest przeolbrzymie
          2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) niebond Zobacz post
            jest bez dopisku HD i jest przeolbrzymie
            I w dodatku kolejny wynalazek z disco polo wiec dobrze ze na 224 pozycji na liscie a obraz mydlo!Od ogladania oczy dostaja palera!Pozdrawiam

Komentarz

szkoda prądu(i zdrowia)
              2 pudła ADB

Komentarz

Same discopolo!!! Porażka !!!!

Komentarz

napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
                  Same discopolo!!! Porażka !!!!
                  Jaki kraj taka muza

Gdyby to była Ameryka miałbyś wszędzie country

Komentarz

Włączyłem ... to na TV 48 cali naprawdę nie da się tego oglądać,piksele okropne
                    Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

No a przecież:

Wybraliśmy TVN jako partnera technologicznego ze względu na najwyższej jakości obsługę i wsparcie, jakich nie były nam w stanie zaproponować żaden inny operator satelitarny z zagranicy. Umowę z TVN podpisaliśmy na czas nieograniczony i liczę na udaną, wieloletnią współpracę. TVN to w Polsce synonim telewizji wysokiej jakości i wraz z całym naszym zespołem dołożę wszelkich starań, aby kanał Power TV prezentował również wysoki poziom realizacji.

Komentarz

Jaki kraj taki....poziom realizacji

Komentarz

Czy u wszystkich jest ten kanał na pozycji 224 ? Z ciekawości patrzyłem i u mnie nie ma chyba że jeszcze nie zaktualizowali listy dla wszystkich dekoderów

Komentarz

czy ktos mi powie co to jest to ma byc skok technologiczny w telewizji Premium to ja chyba dziekuje za taka telewizjie i zycze sukcesow prezesa nc+,ta telewizjia sie cofa a nie rozwija wstydzili by sie to dodawac nawet jak jest fta

Komentarz

napisał(a) luty21 Zobacz post
                              czy ktos mi powie co to jest to ma byc skok technologiczny w telewizji Premium to ja chyba dziekuje za taka telewizjie i zycze sukcesow prezesa nc+,ta telewizjia sie cofa a nie rozwija wstydzili by sie to dodawac nawet jak jest fta
                              Po pierwsze jakosc oraz bitrate ustala sam nadawca a pasmo na satelicie kosztuje do tego stacja nie koduje sygnalu,po drugie pisze jak byk EMISJA TESTOWA!!!!! Pozdrawiam
                              Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-11-20, 15:09.

Komentarz

Mnie na razie do swojej ramówki nie przekonali Ktoś się orientuje czy nadają na Polskiej koncesji, czy tak jak np. StarsTv koncesja zagraniczna?
                                5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                                2850ST / APOLLO (DVB-T)
                                Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+