Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MTV live HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• MTV live HD

W wątku tym zachęcam do dyskusji na temat programu MTV live HD.

wydaje mi się że zacięła się wam płyta na tym kanale

Komentarz

W kółko i to samo
      ExtraFull 99zł

Komentarz

czy tylko ja zauważam, że bardzo często rozjeżdża się obraz z dźwiękiem na tym kanale? nie wiem czy to tylko na PACE PVR 500GB bo do innych dekoderów nie mam dostępu... czy to wina po stronie nadawcy czy wina PACE? szkoda bo czasem można trafić na kawałek fajnej muzyki ale dość często brak synchronizacji audio/video...

Komentarz

Zadaję to samo pytanie kolejny rok bo nikt mi chyba na nie do tej pory nie odpowiedział. W niedzielę jest Gala MTV Europe Music Awards. I teraz zagadka, na kanale MTV Live HD gala leci z godzinnym opóźnieniem w stosunku do MTV Polska i VIVA Polska. A jest oznaczana jako live i nie jest to live od nazwy kanału. Dlaczego tak się dzieje? Nie jest to opóźnienie przypadkowe bo tak jest co roku w EPG. Z tego wynika, że kanał MTV Live HD jest jakoś retransmitowany. O co z tym chodzi? Może ktoś z nc+ to wytłumaczyć?
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
            Zadaję to samo pytanie kolejny rok bo nikt mi chyba na nie do tej pory nie odpowiedział. W niedzielę jest Gala MTV Europe Music Awards. I teraz zagadka, na kanale MTV Live HD gala leci z godzinnym opóźnieniem w stosunku do MTV Polska i VIVA Polska. A jest oznaczana jako live i nie jest to live od nazwy kanału. Dlaczego tak się dzieje? Nie jest to opóźnienie przypadkowe bo tak jest co roku w EPG. Z tego wynika, że kanał MTV Live HD jest jakoś retransmitowany. O co z tym chodzi? Może ktoś z nc+ to wytłumaczyć?
            Naprawdę nikt nic w powyższym temacie?
            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Live w nazwie tego kanału oznacza tylko tyle że przeważa w nim materiał koncertowy festiwalowy nad teledyskami a nie ze nadają coś na żywo
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                Live w nazwie tego kanału oznacza tylko tyle że przeważa w nim materiał koncertowy festiwalowy nad teledyskami a nie ze nadają coś na żywo
                A przeczytałeś mój post dokładnie?

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
                  A przeczytałeś mój post dokładnie?
                  Nie spodziewaj się niemożliwego .

Komentarz

odbiera u was ten program?

Komentarz

Kanał MTV Live HD działa poprawnie. Sprecyzuj proszę z jakiej oferty korzystasz oraz na jakim dekoderze? Podaj również treść komunikatu, który wyświetla się po włączeniu problematycznej stacji.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+