Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VIVA Polska

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dziś na kanale 47 pojawił się kanał Puls 2, z kolei kopia kanału VIVA Polska, która zajmowała wcześniej tą pozycję została przeniesiona na kanał 86... pomiędzy kanały popularnonaukowe a dziecięce. Pasuje tam jak ulał.

Jest to kolejna porażka nc+ jeśli chodzi o narzuconą przez operatora listę kanałów. Coraz bardziej zaczyna mnie denerwować bałagan na liście kanałów. I po raz kolejny zwracam się z apelem o udostępnienie w dekoderach ADB możliwości układania własnej listy kanałów według własnej numeracji.
    ----------
    Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

Co ciekawe: W Dekoderach ADB po przełączeniu na k. 47 (PULS2) pojawia się informacja o przeniesieniu VIVY na kanał 85, a kanał 85 jest pusty.
      BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

Faktycznie - jest to błąd. Już zgłaszam.
        Dziękuję za czujność

Komentarz

Zaraz ci posta usunie Aleksandra o tym samym pisałem rano i usuneła

Komentarz

napisał(a) Luki555 Zobacz post
            Zaraz ci posta usunie Aleksandra o tym samym pisałem rano i usuneła
            Czemu usunie?
            Prawdę piszę.W nc+ o tym jeszcze nie wiedzą? Dziwne.
            Oby tylko z tego kanału kicha nie wyszła jak z MTV Polska.
            WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
            01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Nie wiem czemu twojego nie usunęła jak na razie ale też pisałem, że viva znika i będzie mtv music. Może chodziło o linka bo zamieściłem w poście podałem to, żeby więcej info na ten temat było , i usunęła.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+