Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VIVA Polska

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• VIVA Polska

W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat programu VIVA Polska.

Mam pytanie do nc+ przedstawiciela o co chodzi z Viva Polska na kanale 47 to jakiś błąd czy co?
    31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

To jak to jest dostanę odpowiedź na to pytanie powyżej??
      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Już zgłosiłem tą sprawę do weryfikacji.

Komentarz

Czy wiadomo już czemu Viva Polska znajduje się na pozycji 47?

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
            Mam pytanie do nc+ przedstawiciela o co chodzi z Viva Polska na kanale 47 to jakiś błąd czy co?
            No jak o co chodzi , VIVaPolska została dołąćzona do Oferty Premium Canal+

Jeżeli masz TgurboBOX+ , to przy wyborze z EPG kanału VIVApolska z kanału 47 widać , że nalezy do Pakietu Canal+
            Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
              No jak o co chodzi , VIVaPolska została dołąćzona do Oferty Premium Canal+

Jeżeli masz TgurboBOX+ , to przy wyborze z EPG kanału VIVApolska z kanału 47 widać , że nalezy do Pakietu Canal+
              Kurcze nie wiedziałem że Viva Polska to kanał premium jeszcze się okażę że trzeba będzie za niego dopłacać ja i tak wole kanały muzyczne z Astry na 28,2 East to są kanały muzyczne.

Komentarz

Nie wspominając o tym, że VIVA Polska powoli staje się kanałem coraz mniej muzycznym.

Komentarz

wiadomo coś na temat tej vivy?
                  do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                  od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

No właśnie ponawiam pytanie co z tą Viva na 47 kanale bo wcale tam nie pasuje. No chyba ze wraz z nowym softem będzie możliwość własnej numeracji kanałów to wtedy to miejsce dla Vivy będzie mi obojętne

Komentarz

czy któryś z nc+ przedstawicieli napisze coś o tej vivie na 47 kanale?
                      do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                      od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

nie bo sami niewiedzą

Komentarz

Czy moderator pelniacy teraz dyzur moglby odpowiedziec na pytanie dlaczego kanal viva jest na pozycji47.Jest to kanal muzyczny czy premium.

Komentarz

napisał(a) Hanys Zobacz post
                            Czy moderator pelniacy teraz dyzur moglby odpowiedziec na pytanie dlaczego kanal viva jest na pozycji47.Jest to kanal muzyczny czy premium.
                            muzyczny-premium

Komentarz

Niestety nie udało nam się uzyskać informacji, co jest przyczyną umiejscowienia stacji VIVA Polska w kategorii EPG CANAL+.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+