Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MTV Rocks

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• MTV Rocks

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału MTV Rocks.

Bardzo lubię programy, które lecą na tym kanale, szczególnie wywiady z piosenkarzami/zespołami i "World Stage".

Komentarz

Poprosimy wreszcie MTV Dance i MTV Hits.
      Styczeń 2015
      Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

EPG na kanale MTV Rocks nie prawidłowe. Od miesiąca co innego pisze, że nadają koło loga kanału, a zupełnie co innego jest w EPG.

Komentarz

Teraz i ten program dopadła przypadłość Cartoon Network i tCM. Tez brak obrauz i dźwięku angle zniknęło. Zaraz wszystkie programy w nc+ polecą

Komentarz

Na jakim dekoderze masz ten problem? Sprawdziłem i u mnie działa normalnie ten kanał.

Komentarz

Ja też sprawdziłem i u mnie śmiga bez zarzutu

Komentarz

Jeden z moich ulubionych kanałów

Komentarz

Dlaczego EPG na MTV Rock jest kompletnie inne niz pisze obok loga jaki program nadają??

Komentarz

EPG pochodzi z wersji angielskiej. My mamy wersję International.
                    Jak widać od lat nie mogą sobie poradzić.

Ramówka MTV Rocks International: http://www.cyfrowypolsat.pl/redir/pr...?chN=mtv-rocks
                    Ramówka MTV Rocks UK: http://www.mtv.co.uk/mtv-rocks

Komentarz

Aleksandra_nc+ , czy możemy liczyć na zgłoszenie tego tematu do odpowiednich osób, z nadzieją na jego rozwiązanie?

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+