Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VH1

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• VH1

W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat programu VH1.

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat programu VH1.
    Proszę o zostawienie tego kanału, jako stałego w ofercie...bez żadnych szarych trojkącików etc. Vh1 i Stars.tv to najlepsze kanały muzyczne w ncplus.
    OCALIĆ VH1 EUROPEAN. TYLKO PRAWDZIWA MUZYKA

Komentarz

W tej chwili nie ma żadnych informacji jakoby kanał ten miał być usunięty z oferty.

Komentarz

VH1 Classic dodajcie jako uzupełnienie oferty.
        Styczeń 2015
        Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
          VH1 Classic dodajcie jako uzupełnienie oferty.
          Ja również jestem za tym aby dodać ten kanał do oferty. Nawet za dodatkową opłatą.
          Jestem obiektem kpin wśród znajomych, że bulę tyle kasy i go nie mam a oni mają ten kanał w ofercie kablówki za free...
          Wstyd n'ko...
          Ostatni raz edytowany przez mlesniew; 2014-02-28, 11:07.
          Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film, 3xHBO, 2xCinemax, TurboBOX/0zł, stała cena 49,90zł/24 mce do 28-02-2017

Komentarz

http://hatak.pl/artykuly/vh1-zamawia...nadnaturalnymi

Ciekawe czy będą emitować ten serial także w Polsce.

Komentarz

Jestem obiektem kpin wśród znajomych, że bulę tyle kasy i go nie mam a oni mają ten kanał w ofercie kablówki za free...
              Wstyd n'ko...
              Do tego jeszcze standardowe kanały z kablówek MTV Hits, MTV Dance.
              Styczeń 2015
              Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+