Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

4 Fun TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 4 Fun TV

W wątku tym zapraszamy do dyskusji na temat programu 4 Fun TV.

Po tym rebrandingu kanałów z paczki 4FunTV , mam problemy z odbiorem kanałów 145-146 , 159 .. Pojawia mi się straszna Pikseloza , utrata sygnału .. Czy jest deszcz , czyste bezchmurne niebo ciągle to samo mimo tego że na tych kanałach mam sygnał dobry
    ANT1 SIŁA 82% , JAKOŚĆ 63% ,
    ANT 2 SiŁa66% JAKOŚĆ 99%

i Czy u was ten sam problem może występuje ? , bo na poprzednich Mjuziktv i spółce nie było problemu z odbiorem
    Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
      Po tym rebrandingu kanałów z paczki 4FunTV , mam problemy z odbiorem kanałów 145-146 , 159 .. Pojawia mi się straszna Pikseloza , utrata sygnału .. Czy jest deszcz , czyste bezchmurne niebo ciągle to samo mimo tego że na tych kanałach mam sygnał dobry
      ANT1 SIŁA 82% , JAKOŚĆ 63% ,
      ANT 2 SiŁa66% JAKOŚĆ 99%

i Czy u was ten sam problem może występuje ? , bo na poprzednich Mjuziktv i spółce nie było problemu z odbiorem
      Potwierdzam!.
      NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
      Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

napisał(a) zółek Zobacz post
        Potwierdzam!.
        To operator powinien zareagować do nadawcy
        Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Dziękuję za zgłoszenie - sprawdzimy to
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

W przekazie z transpondera z którego nadawana jest paczka 4fun, nie ma błędów audio/video. W tej sytuacji spróbujcie ponowne pobrać listę kanałów z poziomu menu dekodera. Jeśli problem nie ustąpi, sugeruję sprawdzenie sprzętu na innej instalacji antenowej (u znajomego lub w jednym z naszych punktów serwisowych lub centrów nc+).
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Do kanałów 4fun zostały dodane ścieżki E-AC3. Można wiedzieć kiedy ten dźwięk będzie dodany w nc+?
              Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

@ _Jakub przesłałam zapytanie do właściwego działu. Odpowiedź zostanie udzielona niezwłocznie po uzyskaniu niezbędnych informacji. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
                  Do kanałów 4fun zostały dodane ścieżki E-AC3. Można wiedzieć kiedy ten dźwięk będzie dodany w nc+?

To samo pytanie zadalem 3 miesiace temu w dziale 4FUN HITS. Do chwili obecnej nic sie niestety nie zmienilo... Dodam ze na dekoderze konkurencji dzwiek DD dziala bez problemu. Jak dlugo mozna czekac na rozwiazanie problemu ????

Komentarz

Po 10 miesiacach nada problem z przesylamniem dzwieku DD przez wyjscie optyczne na kanalach 4 FUN. Czy ktos sie za to wzial ?

Komentarz

maciekmm,
                      proszę jeszcze o cierpliwość. Ponownie weryfikuję tę kwestie.

Komentarz

maciekmm,
                        jaki masz dekoder?

Komentarz

Turbo box. Sprawdzilem dzis sciezke DD na kanalach 4fun i problem wydaje sie byc rozwiazany. Brak szumow i trzaskow. Dziekuje za pomoc i pomyslne rozwiazanie sprawy

Komentarz

maciekmm

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+