Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• _Jakub
    replied
    http://www.satkurier.pl/news/95995/s...a-wiekowe.html

Niestety, "niezbędny" śmieć na ekranie. To jest parodia w tym kraju. I tak będzie prawie non stop od 16 lat. Wiadomo, że nikt normalny ze stacji nie będzie tracił czasu na przeglądanie i opiniowanie każdego teledysku, już na wielu kanałach muzycznych jest 16 cały czas. Takie absurdy tylko w Polsce. Wychodzi na to, że dzieci nie mogą oglądać żadnych teledysków.

Oznaczanie programów na żywo to też komedia np. koncertów, a może ktoś zdejmie majtki i pokaże d i co wtedy program jest dla wszystkich czy od 7 czy 16?

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    1. Nocne BEST POLISH jest od 2 stycznia
    2. Oznaczenia wiekowe faktycznie są.
    3. Koncesja powinna być w poniedziałek.
    4. Jeśli tak to w poniedziałek pojawimy się na lokalnych muxach
    A to sory akurat w nocy was nie ogladam ale wczoraj dos dlugo ogladalem pasmo z muzyka taneczna C-Block Fancy tego nigdzie indziej nie graja dlatego ogladam Was szczegolnie w weekendy

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Witaj, a kiedyś zobaczymy wpis o pojawieniu się StarsTv w ogólnym mux-ie? Oj, jak dla mnie będzie to kolejna cegiełka do odpuszczenia platformy sat.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    1. Nocne BEST POLISH jest od 2 stycznia
    2. Oznaczenia wiekowe faktycznie są.
    3. Koncesja powinna być w poniedziałek.
    4. Jeśli tak to w poniedziałek pojawimy się na lokalnych muxach

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Cos mi sie zdaje ze Stars TV juz na polskiej licencji nadaje bo pojawily sie oznaczenia wiekowe i nocne pasmo Best Polish

Leave a comment:

• kostek88
    replied
    he, nawet gdyby sama partia solowa Jimmy'ego Page'a tyle trwała też by się nie znudziła

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Nasza wersja live ma tyle: 00:11:13:17

Leave a comment:

• kostek88
    replied
    .../ Żeby nie było, czasem strzelam sobie w głowę bo gram np. Schody Do Nieba w całości. I będę je grał w całości bo tam przez 11 minut jest muza.../
    dokładnie to 10:58
    winyl The Song Remains.... z 1976 roku
    czarny Swan Song

wiem bo.... mam

Leave a comment:

• piotr-ek
    replied
    W ostatnią sobotę STARS.TV zanotowała swój historyczny rekord oglądalności.
    Dziękuję
    Niemożliwe! Ja czytałem, że wg pewnego krawaciarza z wypranym mózgiem przez korporację Viacom to wszyscy oglądają jakiś serial o ciążach na MTV i jeszcze jakiś drugi którego nazwy nie pamiętam, na Vivie.

Śmiej się śmiej Ale fakty są takie, że MJ robił teledyski, świetne teledyski ale nie dla współczesnej telewizji. Łapanie widza, modlenie się o widza aby na siebie zarobić i 14 minut teledysk?
    A ja kurka wodna myślałem, że wreszcie po jakiś 20 latach zobaczyłem pełną wersję teledysku Thriller, a tu kicha... i niektórzy są zdziwieni, że ludzie wolą na lewo ściągać teledyski ale co mają zrobić, skoro nikt ich w TV nie chce pokazać w całości.
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-01-29, 21:24.

Leave a comment:

• Bloo
    replied
    napisał(a) gunner78 Zobacz post
    dobrze ze tylko 14 minutowe. Co by to bylo, jakby byly dluzsze i jeszcze trzeba by grac w calosci. I jak tu teledysk przerwac na reklamy?
    Ostatnio Lana Del Rey nagrała teledysk do "Tropico", czyli jest to video, które łączą ze sobą jej trzy single z płyty "Paradise", tj. "Body Electric", "Gods and Monsters" oraz "Bel-Air". Teledysk ma 27 minut, można go zobaczyć na YT i Vevo Lany, bo oczywiście żadna telewizja muzyczna, w tym Stars.tv nie wyemitują tego klipu.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Śmiej się śmiej Ale fakty są takie, że MJ robił teledyski, świetne teledyski ale nie dla współczesnej telewizji. Łapanie widza, modlenie się o widza aby na siebie zarobić i 14 minut teledysk? To samobójstwo, strzał nie w kolana ale w głowę. Żeby nie było, czasem strzelam sobie w głowę bo gram np. Schody Do Nieba w całości. I będę je grał w całości bo tam przez 11 minut jest muza. Natomiast MJ robił część teledysków na innej zasadzie, 3 minuty rozbieg, 5 minuty utwór i 3 minuty zakończenie

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    Gramy takie jakie dostajemy od dystrybutorów. Sami z siebie poucinaliśmy trochę Michaela Jacksona, bo 14 minutowych klipów nie da się grać.
    dobrze ze tylko 14 minutowe. Co by to bylo, jakby byly dluzsze i jeszcze trzeba by grac w calosci. I jak tu teledysk przerwac na reklamy?

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Gramy takie jakie dostajemy od dystrybutorów. Sami z siebie poucinaliśmy trochę Michaela Jacksona, bo 14 minutowych klipów nie da się grać.
    Oj tam wazne ze sa nie to co ta papka bzdetow od Viacomu

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied

Leave a comment:

• Bloo
    replied
    Drogie Stars.tv mam tylko prośbę, proszę nie obcinajcie teledysków na początku i końcu. Emitujcie je w całości. Już wielokrotnie trafiłem na obcięte klipy, podobnie jak kiedyś (lata 90 i 00) VIVA Germany robiła podczas gdy MTV Europe puszczało w całości teledyski.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+