Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Mi na adb zniknął kanał 225 po Edusacie. Może coś się pojawi w tym miejscu(mam na myśli Stars tv).
    TNK HD - ADB 2850ST
    LG 42LH4000

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
      Mnie strasznie denerwuje to dawanie tytułu i wykonawcy na środku ekranu.
      Mnie też trochę. Ale przynajmniej jest półprzezroczysty, nie jak na vh1.

Za to bardzo mi się podoba sposób w jaki traktują stare teledyski w 4:3. Nie obcinają jak większość.

Komentarz

napisał(a) jozefrot Zobacz post
        Mi na adb zniknął kanał 225 po Edusacie. Może coś się pojawi w tym miejscu(mam na myśli Stars tv).
        Wcale nie musi być w tym miejscu. Patrz jak od czapy jest umieszczony kanał HOT TV na pozycji 260.
        Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
          Nie wiem czy akurat tylko N go nie ma bo odbieram go na swoim tunerze ale i tak Capital TV i Heart TV rządzą
          Co to za kanały ten Capital i Heart? Na jakiej satelicie?
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Te dwa kanały są na 28,2 E wraz z innymi bardzo fajnymi m.in. vintage.
            TNK HD - ADB 2850ST
            LG 42LH4000

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
              Wcale nie musi być w tym miejscu. Patrz jak od czapy jest umieszczony kanał HOT TV na pozycji 260.
              Dlatego powinna być możliwość samodzielnego wyszukiwania kanałów FTA o samodzielnym tworzeniu listy kanałów nie wspomnę.Pytanko do modów na forum to pojawi się ten kanał dziś w N-boxie?Przecierz pobieraliście kanały z tego transpondera jak należał do TP/Orange.Pozdrawiam i proszę o konkretne info w tej sprawie.
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                Dlatego powinna być możliwość samodzielnego wyszukiwania kanałów FTA o samodzielnym tworzeniu listy kanałów nie wspomnę.Pytanko do modów na forum to pojawi się ten kanał dziś w N-boxie?Przecierz pobieraliście kanały z tego transpondera jak należał do TP/Orange.Pozdrawiam i proszę o konkretne info w tej sprawie.
                podpisuje sie pod toba kolego,moze o godz. 12 wlacza zawsze o 12 dodaja nowe kanaly tak mi sie wydaje.....

Komentarz

Nie mam info czy ten kanał zagości na liście naszych dekoderów. Oczywiście przekazalismy Waszą sugestię dot. dodania Stars TV. Jeśli otrzymamy potwierdzona informację z pewnością, ja Wam przekażemy.

Komentarz

tylko tyle potraficie odpisac ze nas poinformujecie o dodaniu a nie moglibyscie nas zaskoczyc inna odpowiedzia...? np. taka ze kanal bedzie dodany jeszcze dzis....to ze przekazaliscie sprawe dalej nie znaczy ze kanal bedzie moze im wyszlo z glowy teraz zeby dodac ten kanal mogli byscie kilka razy przyponiec technikom ze abonenci czekaja i sie upominaja o dodanie tak ciezko...?

Komentarz

napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
                      Nie mam info czy ten kanał zagości na liście naszych dekoderów. Oczywiście przekazalismy Waszą sugestię dot. dodania Stars TV. Jeśli otrzymamy potwierdzona informację z pewnością, ja Wam przekażemy.
                      Kanał nadaje FTA i jest otwarty na włączenia do platform satelitarnych więc kwestia należy już tylko do was nie wspomnę że do dołączenia jest także Adventure TV. Warto by było również porobić trochę porządków na liście Polskich kanałów FTA kanały:
                      210 TVN
                      211 TVP 1 SD
                      212 TVP 2 SD
                      213 Polsat
                      215 AXN
                      216 Eurosport
                      217 nSport SD
                      218 BBC Knowledge

Proponował bym wyrzucić powyżej 900
                      Natomiast na:
                      210 TV 5 Monde Europe (Bo nadaje Polskie napisy)
                      211 Tele 5
                      212 ITV
                      213 TV Disco
                      214 Stars TV
                      215 Polo TV
                      216 Hot TV
                      217 Polonia 1
                      218 TVR
                      219 Kosmica TV
                      220 Rodin TV

I było by ok
                      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

RAMÓWKA

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK

00-06 BEST MUSIC

06-10 BEST MORNING

10-18 BEST MUSIC

18-20 BEST OLDIES

20-22 BEST PARTY

22-23 BEST BALLADS

23-00 BEST ROCK

PIĄTEK

00-06 BEST MUSIC

06-10 BEST MORNING

10-18 BEST MUSIC

18-00 BEST WEEKEND PARTY

SOBOTA

00-02 BEST WEEKEND PARTY

02-18 BEST MUSIC

18-00 BEST WEEKEND PARTY

NIEDZIELA

00-02 BEST WEEKEND PARTY

02-20 BEST MUSIC

20-22 BEST BALLADS

22-00 BEST ROCK
                        sigpic

Komentarz

napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
                          Nie mam info czy ten kanał zagości na liście naszych dekoderów.
                          Przecież wiadomo, że większość abo woli oglądać włoskie, albo arabskie śmieci o jakości gorszej niż zjechana kaseta VHS.

Komentarz

Odblokójcie dekodery i nie będziemy Was ciągle prosić o dodanie czegoś nowego FTA, a technicy nie będą musieli uczyć się od nowa jak dodać nowy kanał.

Komentarz

delete....
                              Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-10-27, 15:35.

Komentarz

pytam kulturalnie kiedy dodacie kanał stars.tv do oferty kanałów FTA
                                pozdrawiam kulturalnie

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+