Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dzisiaj odpaliłem STARS.TV i z tego co słyszę do tej pory jest to elegancki program. Dobre dźwięki.

Komentarz

• Best Polish, super, super, super. Ale dalej optuję jeszcze za Best Christmas.
      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• napisał(a) Paczanga Zobacz post
        Dzisiaj odpaliłem STARS.TV i z tego co słyszę do tej pory jest to elegancki program. Dobre dźwięki.
        Super kanał proponuje aby wrzucic go na listę z muzycznymi kanałami bo narazie jest daleko.

Komentarz

• napisał(a) TADZIO Zobacz post
          Super kanał proponuje aby wrzucic go na listę z muzycznymi kanałami bo narazie jest daleko.
          Też jestem za tym, aby dać go gdzieś bliżej - no ale pewnie to "niezgodne z polityką n"...

Komentarz

• Nasze sylwestrowe plany są takie:

1) Sylwestrowe BEST PARTY od godziny 19 do 4

2) Postanowiliśmy hity na czasie oddać na ten wieczór konkurencji, u nas tylko taneczne hity lat 70-tych, 80-tych i 90-tych

3) Tylko u nas ( jeśli chodzi o polskie kanały muzyczne dostępne na sat ) BEZ REKLAM i JINGLI! ( dokładniej mówiąc, będzie jeden JINGIEL na godzinę )

4) Playlistę przyszykuję własnoręcznie. Typowo imprezowo a nie telewizyjnie ( a kilka imprez w życiu się "zagrało" ) powinno więc wyjść jako tako

Polecamy się krótko mówiąc
            STARS.TV
            the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
              .............

4) Playlistę przyszykuję własnoręcznie..............
              No no to brzmi ciekawie

Komentarz

• No to jak można poczytać o składzie ekipy to za naszym "obywatelem" Stars.tv kryje się w takim razie Mariusz W. Pozdrawiam t.z.w. kolegę po fachu
                5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                2850ST / APOLLO (DVB-T)
                Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• Ale ja się wcale nie kryję pozdrowienia dla Ciebie
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Postanowiliśmy hity na czasie oddać na ten wieczór konkurencji, u nas tylko taneczne hity lat 70-tych, 80-tych i 90-tych
                    Myślę, że taki utwór jak Boney M - Ma Baker znajdzie się na liście Tak nawiasem mówiąc to świetnie gracie i życzę dalszego rozwoju stacji.

Komentarz

• Widzę, że zaczęliście przycinać stare teledyski nakręcone w formacie 4:3 do formatu 16:9. Skutkuje to znacznym pogorszeniem obrazu. Myślę, że lepszym rozwiązaniem było stosowane wcześniej przycinanie do formatu 14:9 i sztuczne wypełnianie boków rozmazanym obrazem. Jakość obrazu była lepsza.
                      A chyba najlepszym wyjściem jest pokazywanie ich tak jak zostały nakręcone. Niektórym nie podobają się czarne pasy przy formacie 4:3 ale tylko takie wyświetlanie zapewnia nam, że widzimy wszystko co w rzeczywistości zostało zarejestrowane.

Komentarz

• Przekażemy Twoje uwagi do działu montażu i obróbki

Jedno jest pewne, i tak nigdy wszyscy zadowoleni nie będą Jedni - grać w oryginale, drudzy - powiększać, trzeci - zostawiać czarne pasy, czwarci - wypełniać czarne pasy... I tak zawsze. Co my się z Wami mamy... ha ha
                        STARS.TV
                        the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Sami tego chcieliście pojawiając się tutaj
                          A mówiąc poważnie, to robi wrażenie, że ktoś kto robi telewizję, chce znać zdanie widzów i liczy się z nim. Dobrze Wam to wróży.

Komentarz

dy wszyscy zadowoleni nie będą Jedni - grać w oryginale...
                            Najgorsze to powiększanie. Niech teledyski wyglądają tak jak powstały. Można co najwyżej wypełniać boki jak to teraz robiliście lub zostawić z pasami po bokach.
                            Nic z tego się lepszego nie zrobi, więc niech zostanie tak jak powstało 15 czy 30 lat temu.

Komentarz

• Bardzo ważne jest, że piszecie na tym i na innym forum i reagujecie czynnie na komentarze. Tworzy to jakiś fajny kanał zwrotny. Nie ukrywam, że bardzo mi się to podoba. Jest dobry kontakt, tworzy się więź z widzami. Gracie najlepiej z tego co już w swym długim życiu widziałem i słyszałem. Dla mnie jest to jakiś powrót do lat 80, najlepszych lat mojej młodości. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, oby tak dalej.
                              Krótko nadajecie a już macie taką sympatię. Gratulacje.

Oby wprowadzenie reklam zbyt nie wpłynęło negatywnie na opinie o Was. Szkoda byłoby utracić taką dobrą opinię na starcie....
                              Ostatni raz edytowany przez filolog; 2012-12-11, 20:47.
                              nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

• powinniście ...

napisał(a) blue_voyager Zobacz post
                                Sami tego chcieliście pojawiając się tutaj
                                A mówiąc poważnie, to robi wrażenie, że ktoś kto robi telewizję, chce znać zdanie widzów i liczy się z nim. Dobrze Wam to wróży.
                                ... oprócz teledysków, tzw. sieczki, wprowadzić jakieś cykliczne programy
                                autorskie, nie koniecznie musi to być M.Niedzwiecki.

Kiedyś w tvp były okołopółnocne audycje Marcina K. z pogranicza jazzu.
                                I dobrze były odbierane, pomimo późnej pory.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+