Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Iceberg Zobacz post
    Skoro korzystasz z YT to doskonale wiesz że przed każdym popularnym materiałem video(nieważne czy to teledysk, czy śpiewający kot, czy trailer) jest reklamówka, a ponad to w trakcie odtwarzania klipu pojawiają się to tu, to tam tzw. pop-upy czyli nic innego jak kolejne reklamy.
    Nie pisz więc bzdur.
    nie przed kazdym to po pierwsze
    popupy w TV mi sie nie wyswietlaja

STARS TV tez za chwile bedzie mial reklamy
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Oczywiście że nie przed każdym bo materiał video mający kilkadziesiąt wyświetleń na miesiąc jest poza kręgiem zainteresowania Google Inc.
      Gwarantuję ci jednak że jeśli nagrasz i zuploadujesz materiał video generujący stały i wzrostowy współczynnik wyświetleń otrzymasz zachęcający do współpracy email od potentata z Mountain View.
      Reklamy typu pop-out nie masz na TV, za to masz bloki reklamowe.
      Reklama to reklama, niezależnie od postaci w jakiej się ukazuje.

Komentarz

• ale nie rozumiem co ty mi chcesz udowodnic?

Olo napisal ze jestem oderwany od rzeczywistosci a jednak i na YT i na STARS reklamy sa/beda
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
          YT tez jest za free i nie przeszkadza aby ogladac tam miliony klipow
          Pragnę(nie chcę) ci udowodnić że Google Inc. czyli właściciel serwisu YT mając około 1.5 miliona odwiedzin dziennie generuje takie zyski z reklam że może sobie pozwolić na ogromną ciągle powiększającą się bazę oficjalnych teledysków.
          Wszystko jasne?

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
            Żadnych aplikacji na maszyny przenośne w tym roku nie będzie. A w przyszłym się zobaczy
            No to Wasza najblizsza konkurencja bedzie szybciej na mobilnych

(jutro startuje NextPlus czy jakos tak - wiecej na SatKurierze)

Komentarz

• Jakoś niespecjalnie się strachamy

I zdecydowanie wolimy być na HotBird niż mieć aplikacje na maszyny przenośne
              STARS.TV
              the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Z takim podejsciem do coraz bardziej mobilnego swiata daleko nie zajdziecie.

Ja po sobotnim zakupie Smarta TV mniej ogladam satelity.

P.S Polecam fajna aplikacje Smarta - Tuba.tv - teledyski tych wykonawcow co chcesz (wczoraj grało to 5 god. non stop)

Komentarz

• Nie chodzi o podejście tylko o hierarchię ważności.

Obecność na sat to nasz numer jeden. Numerem dwa będzie nadawanie zwykłego streamu online. A numerem trzy aplikacje mobilne.

Po prostu nie mamy sił i środków aby zrobić wszystko jednocześnie.
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                    I zdecydowanie wolimy być na HotBird niż mieć aplikacje na maszyny przenośne
                    Ja też Was wolę na HB niż na jakichś zabawkach które się nosi do szkoły żeby się bawić na przerwach...

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
                      Ja też Was wolę na HB niż na jakichś zabawkach które się nosi do szkoły żeby się bawić na przerwach...
                      Takie "zabawki" pozwalają na dostęp do ulubionych programów także na wyjazdach, gdzie nie ma satelity w pokoju

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                        Takie "zabawki" pozwalają na dostęp do ulubionych programów także na wyjazdach, gdzie nie ma satelity w pokoju
                        Dla jednego procenta wyjeżdżających.

Komentarz

• Jedną setną procenta, bo nie wszędzie jest HSDPA, Wifi, ludzie nie mają transferów danych lub wifi w telefonie, a na Edge to nie oglądanie ;)
                          COMFORT+
                          Multi+
                          EXTRA+
                          HBO
                          Premium Sport &Film
                          CANAL+ VOD
                          netVOD+ konto podstawowe
                          NC+ GO internet
                          Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                            Jak jesteś na wyjeździe to się baw, a nie lip w TV czy inną macałkę. Byłem na dziesiątkach wyjazdów i jakoś nigdy nie potrzebowałem TV pomimo tego, że prawie zawsze miałem.

Komentarz

• Klip "Era - Ameno" jest skopany (dźwięk ma czkawkę)...

PS sat-plota is down

Komentarz

• Dobry wieczór

Halo specjaliści od dźwięku. Gdy traficie na teledysk Michaela Jacksona lub Madonny ( tak zaczęliśmy od króla i królowej ) to zróbcie głośniej swoje systemy audio i dajcie znać czy na tych teledyskach stereo jest PRAWDZIWE?
                                STARS.TV
                                the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+