Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kanał zapowiada się ciekawie tylko znając życie nie pojawi się on tak szybko na naszych listach pozatym na wszelkie aktualizacje i podmiany parametrów czekamy po kilkanaście tygodni niestety może i pojawi się on ale dopiero na nowej platformie n i cyfry+.Naprawdę nie liczę na jego szybkie dodanie.Pozdrawiam
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) STARS.TV Zobacz post
      W poniedziałek 22.10.2012r. startuje nowa telewizja muzyczna STARS.TV

Zagramy pod hasłem "the BEST of MUSIC".
      Hit za hitem, przebój za przebojem. Lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te i 2000.
      Kochamy "klasykę" ale wyławiamy także z tłumu współczesne przebojowe rodzynki.

STARS.TV to 100% muzyki.
      Telewizja muzyczna - traktujemy to dosłownie

Sygnał stacji będzie odkodowany ( FTA )
      A oto nasze parametry:
      Hotbird 13C
      MOD: DVB-s2
      TRANSPONDER 120
      FREQ: 10911 V
      FEC: 8PSK 3/4
      SD / MPEG 4

adres strony: http://www.starstv.eu ( jeszcze w budowie, aktualnie kieruje na fanpage )
      adres fanpage: facebook.com/starstv.eu

Witamy i się polecamy
      Czyli kiedy zaczniecie jakieś testy? bo czekam by przeskanować podaną częstotliwość
      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
        bzdura.../
        to się dopiero okaże kto napisał bzdury.
        A ci startuja od razu z satelity. Dalo sie? dalo.
        no i co z tego?
        wystartowali? są na liście nboxów?
        ani pierwsze ani tym bardziej drugie, więc na razie to jest tylko twoje gdybanie.

Komentarz

pogadamy w poniedzialek. A na liste w nBoxach czy innych dekach to mozna bedzie miec pretense do operatorow a nie do nich
          sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
            Czyli kiedy zaczniecie jakieś testy? bo czekam by przeskanować podaną częstotliwość
            Sygnał będzie na TEST3. Informacja z forum SATkuriera.

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
              Po niecalych 2 miesiacach stworzyli tv od nowa i teraz go pokaza. A ze robia to sprawdzone osoby z NM+ to o efekt koncowy mozna byc spokojnym
              Jakoś od razu miałem przeczucie, że za projektem stoją ludzie związani wcześniej z Next Music.
              Jeśli faktycznie to prawda to pozdrawiam Pana Mariusza, resztę ekipy Stars.TV i życzę sukcesów.
              Jeśli stacja będzie miała podobny charakter do tego jaki miałem okazję widzieć na NM za czasów szefowania tą stacją Pana Mariusza to pozostaje się tylko cieszyć.
              Dobrze że zachowałem w szafie stary tuner DSR 5001 FTA

Komentarz

Kanał zapowiada się ciekawie
                Ciekawie jak zapowiada się jakość dźwięku Czy to będzie kolejny bubel który wręcz odstrasza aby coś tam zobaczyć? Czy jakość będzie na poziomie powiedzmy Deluxe Music czy naszego VH1. Przekonamy się czy zachęci nas do słuchania...
                Styczeń 2015
                Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

delete.....
                  Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-10-27, 15:37.

Komentarz

Najważniejsze w tym art to dla mnie to:

Stacja będzie emitować polską muzykę (10 procent ramówki), ale bez disco-polo.
                    Dwa kanały FTA z DP wystarczą. Jeśli kanał choć po części nawiąże do do początków TV DISCO to już lubię go oglądać

Edit:
                    No i już wszystko wiadome jest: Start programu STARS.TV FTA poniedziałek 22 październik 2012r godz. 18.00.
                    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2012-10-21, 20:50.

Komentarz

Niesamowite wyzwanie przed technikami n-ki na poniedziałek. Nie wiem czy dadzą radę to ogarnąć.
                      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Oj tam, sami to sobie ogarniecie.. czy nie możecie wyszukiwać kanałów FTA?
                        STARS.TV
                        the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

na FB napisali ci z stars tv ze do godziny 18 beda pasy kontrolne....a czy n ka wlaczy jutro watpliwa chyba sprawa technicy ciekawe do ktorej pracuja.......cos mi sie zdaje ze dopuki beda pasy kontrolne to nie wlacza wiec moze we wtorek....?

Komentarz

Pewnie, że ogarniemy Życzę powodzenia.

Komentarz

Na tunerach n'ki nie ma takiej możliwości, ale od czego forum i nprzedstawiciele

Możesz coś uchylić rąbka tajemnicy w którym stylu będziecie realizować ramówkę np. podobnie jak w NextMusic czy np. początki TV Disco ??

Komentarz

Powiem tak, w TV Disco nigdy nie pracowałem

To będzie dobre granie i lepsze niż poprzednio bo człowiek całe życie się uczy
                                STARS.TV
                                the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+