Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• watorek1
    replied
    napisał(a) Frauka Zobacz post
    Próbuję oglądać pasmo Best Now i po kilku piosenkach jestem zmęczona jak po maratonie. Może to jest Now ale nie Best. Strach pomyśleć jaka będzie muzyka kolejnej dekady.
    Niestety muszę potwierdzić. Porażka.

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    Próbuję oglądać pasmo Best Now i po kilku piosenkach jestem zmęczona jak po maratonie. Może to jest Now ale nie Best. Strach pomyśleć jaka będzie muzyka kolejnej dekady.

Leave a comment:

• cytryn
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    Chciałem napisać wielkie DZIĘKUJĘ! Bo to także dzięki Wam STARS.TV wrzesień kończy jako piąty kanał muzyczny na polskim rynku. Z wynikiem 4506 przegrywamy jedynie z największymi czyli POLO, Eską, 4Fun i Vivą. Dla takiej małej telewizji jak my to mega wynik

Dzięki
    Wcale mnie to nie dziwi, bez zbednej wazeliny, dla mnie jestescie najlepsza stacja muzyczna na rynku
    Gratuluje wyniku

Leave a comment:

• GDA
    replied
    Będzie jeszcze lepiej
    na pewno
    wystarczy jak zaczną nadawać wiecej sieczki pokroju Eska TV co juz sie zaczyna nad czym ubolewam

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Będzie jeszcze lepiej
    I tak trzymac przy okazji podmienic Stars TV w miejsce kiczowatego MTV Polska na liscie kanalow na ktorej w pakiecie SMM sa inne kanaly fta Rbl.tv czy 4 fun tv to czemu nie ma Stars gdze jest non stop dobra muzyka???

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    Będzie jeszcze lepiej

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Chciałem napisać wielkie DZIĘKUJĘ! Bo to także dzięki Wam STARS.TV wrzesień kończy jako piąty kanał muzyczny na polskim rynku. Z wynikiem 4506 przegrywamy jedynie z największymi czyli POLO, Eską, 4Fun i Vivą. Dla takiej małej telewizji jak my to mega wynik

Dzięki

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    Nic chodziło mi to
    chodziło mi o to że UPC potrafi dodanie STARS przekuć w ogromny sukces i to nagłośnić
    W sumie większy to sukces dla Stars.tv bo od dawna o to zabiegali. Ale widocznie UPC też ma się czym pochwalić - w końcu mają w ofercie najlepszy kanał muzyczny.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    Nic chodziło mi to
    chodziło mi o to że UPC potrafi dodanie STARS przekuć w ogromny sukces i to nagłośnić

a kolega @tiesto_77 chce cichaczem podmienić MTV na STARS, zamiast zrobić to samo co UPC, czyli dodac kanał zamiast wymieniać

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    W UPC to akurat nic dziwnego że kanały FTA liczone są jako te będące w ofercie, bo gdyby nie były dodane do oferty to mając tylko kablówkę byś ich nie mógł oglądać. A jak pisałem w innym temacie, jak decyduje się na ofertę danego operatora to chcę mieć dostęp do jak największej oferty (w tym do wszystkich kanałów ogólnodostępnych) bez konieczności zakładania kolejnych kabli, anten czy instalacji.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    Wszyscy już zmigrowali? nie wydaje mi się - to po pierwsze

po drugie z pkt widzenia operatora jaki sens ma taka zamiana? żadna
    to już lepiej by wyglądało jakby dodano STARS.TV jako kanał FTA do oferty - wówczas można by sie chwalić ilością kanałów muzycznych

taki zabieg zrobiła w ub tygodniu siostrzana (po właścicielu) firma cenki - ileż to teraz kanałów muzycznych ma w ofercie po dodaniu STARS-a

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Jakos Polo TV potrafili zdublowac na liscie i jest w pakiecie SMM w nc+ to i Stars moga pozatym dla abonentow nc+ kanaly Viacom nie sa gwarantowane (MTV pl) wiec furtki nie bedzie jak sie myle to mnie popraw.Pozdro
    Widocznie Polo dało hajs i jest lepiej pozycjonowane. Stars tego nie potrzebuje, broni się treścią.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    a jaki to ma sens? poza spowodowaniem otwarcia kolejnej furtki do rozwiązania umowy

nie podoba sie MTV to oglądaj STARS, przecież kanał jest dostępny na liście
    Jakos Polo TV potrafili zdublowac na liscie i jest w pakiecie SMM w nc+ to i Stars moga pozatym dla abonentow nc+ kanaly Viacom nie sa gwarantowane (MTV pl) wiec furtki nie bedzie jak sie myle to mnie popraw.Pozdro

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Wiec jestem za Stars TV zamiast MTV Pl na liscie kanalow
    a jaki to ma sens? poza spowodowaniem otwarcia kolejnej furtki do rozwiązania umowy

nie podoba sie MTV to oglądaj STARS, przecież kanał jest dostępny na liście

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    W takim razie w jakim klimacie będzie to pasmo?
    No to jak pytacie o szczegoly ramowki to moze ja do Was skieruje pytanko kiedy wreszcie wywalicie z oferty beznadziejne MTV Polska?Z checia na jego miejscu zobaczyl bym Stars TV wogole to rozwiazac z Viacom umowe bo jedyne wardosciowe kanaly to MTV Live HD i VH1 reszta to dno dla gimbusow Wiec jestem za Stars TV zamiast MTV Pl na liscie kanalow

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+