Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proszę o powrót do tematu. Przypominam, że wątek dot. Stars.tv. Przypominam, że OT jest niezgodny z Regulaminem forum, a jego łamanie będzie wiązało się z kartkami.

Sugestię dotyczące naszej pracy, możecie przesyłac na adres doradca@n.pl. Każda taka wiadomość jest przekazywana do naszego bezpośredniego przełożonego.

Komentarz

• delete.....
      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-10-27, 15:34.

Komentarz

• idę do pracy
        jak wrócę mam nadzieję że stars.tv będzie włączone

Komentarz

• Zabrzmiało groźnie

panowie technicy ja bym nie ryzykował do powrotu kolegi z pracy - może okazać się że "zupa była za słona" i wtedy kto będzie winny? no kto?
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• sławek mazena scietej glowy....

Komentarz

• Przecież to nie technicy dołączają Stars.tv (czy inne kanały), a odpowiednie osoby "decyzyjne"... Zanim Stars.tv pojawi się na dekoderach n, całkiem spora gromadka osób zastanawia się, czy dodanie muzycznego kanału FTA nie zagrozi interesom nadawców sieczki typu MTV czy VIVA... Mogę się założyć, że n musi uzyskać zgodę od nadawców tematycznych kanałów kodowanych, zanim dorzucą konkurencyjny, ale darmowy kanał. Tu jest pies pogrzebany. Dlatego tygodniami czekamy na nowe pozycje FTA i dlatego w dekoderach n nie można samodzielnie dodawać kanałów FTA.

Komentarz

• napisał(a) yackoo Zobacz post
                Przecież to nie technicy dołączają Stars.tv (czy inne kanały), a odpowiednie osoby "decyzyjne"...
                I tutaj może być problem. Wiadomo, że odpowiednio rozwinięta struktura w stylu korporacji powoduje, że nawet decyzja o zakupie srajtaśmy do kibla wymaga przejścia odpowiedniej ścieżki decyzyjnej co zwykle zajmuje co najmniej tydzień, a w amerykańskich korporacjach co najmniej miesiąc.

Komentarz

• Dlaczego nie ma jeszcze kanału stars.tv?
                  Na kanale stars jest interesująca muzyka i bardzo dobre transparentne logo.

Komentarz

• A tym czasem kilka ZAPów programu

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
                      A tym czasem kilka ZAPów programu

Mam nadzieje że jednak info podane przez moderatora na forum nie okarze się pustymi słowami i kanał Stars Tv pojawi się wreszcie w naszych N-boxach a naprawdę warto bo niezła muza z mojej młodości tam króluje.Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                        Mam nadzieje że jednak info podane przez moderatora na forum nie okarze się pustymi słowami i kanał Stars Tv pojawi się wreszcie w naszych N-boxach a naprawdę warto bo niezła muza z mojej młodości tam króluje.Pozdrawiam
                        Tym czasem polecam TV Disco - widać wzięli się do roboty

Komentarz

• TV Disco polubiło nasz fanpage (serio! www.facebook.com/starstv.eu ) i zaraz lepiej grają?????
                          STARS.TV
                          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• to nie bedzie juz disco polo ?
                            ani tu ani tu ?

Komentarz

• jak to nie będzie disco polo,skąd takie pytanie?

disco polo wiecznie grać będzie,o jeden dzień dłużej od Owsiaka
                              wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                              i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                              oni też mają swoją opowieść.
                              unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                                TV Disco polubiło nasz fanpage (serio! www.facebook.com/starstv.eu ) i zaraz lepiej grają?????

Zerknij TU to ostatnie ich 1,5h

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+