Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanały muzyczne w jakości HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kanały muzyczne w jakości HD

Kiedy NC+ udsotępni kanały muzyczne w jakości HD? Bo jak na razie oferta kanałów muzycznych w HD jest bardzo uboga - o dzwięku pełnym stereo nie wspomnie, a już 5.1 to pomażyć. Dekodery HD, FULL HD i już nawet wielkie chwalenie się 4k, kiedy jeszcze 60% kanałów to SD lub przefitrowane HD.

@Tymoniusz,
    zapewniam, że naszym priorytetem jest stałe rozszerzanie i uatrakcyjnianie oferty. Cel ten platforma nc+ zamierza osiągnąć również wzbogacając listę dostępnych programów, podnosząc jakość już nadawanych, a także oferując nowe usługi. Natomiast decyzje o dołączeniu nowych programów oraz wprowadzeniu zmian do naszej oferty sprzętowej czy udostępnianych funkcjonalności są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pamiętam że za platformy n było dostępne radio 5.1, grało bardzo fajnie. Ale to już nie wróci...
      Były usługi jak: radio 5.1, zdalne nagrywanie, YouTube, konferencje n na żywo przez dekoder, stacje radiowe z pominięciem internetu itd.
      Obecnie to prawie nic nie działa jak powinno. Pani Aleksandra_nc+ pisze jak wyżej o priorytetach i jakości, ale to są bzdury.
      EPG co tydzień nie działa, usługa WiMP nie działa, ulubione stacje radiowe co miesiąc są usuwane, player tvn to żenada... i wiele innych.
      To tak na marginesie, przydałby się walec co by to wyrównał.

Komentarz

Dzisiejsza muza w nc+ i nie tylko przypomina mi działanie nachalnych przedstawicieli handlowych którzy wmawiają nam ze ich propozycja programowa /muzyczna/ jest najlepsza ,poziom muzy stacji typu MTV itp to troche lepsza chodnikowa.I nie zmieni tu niczego nawet dołożenie kolejnych 20 stacji o tym profilu
        Powiem tak nie tylko prosze ale domagam się umożliwienia mi ogladnięcia przekazu na żywo koncertów zespołow aktualnie koncertujących , chetnie za to zaplacę dodatkowo .Jeżeli można pokazywać rozgrywki w bilarda w najlepszym czasie antenowym to mysle ze na muzyke wyższych lotów też możecie znaleść miejsce.
        Czekam na gilmour david ,depeche mode ,metallica itp. Pozdrawiam
        Ostatni raz edytowany przez biuro; 2017-12-07, 18:49.
        Jakość ponad wszystko.............

Komentarz

W sylwestra na 3SAT znajdziesz i Gilmoura i Metalicę.Za darmo ;)

Komentarz

3Sat korzystam , chociaż w ostatniego sylwestra troche mieszali.
            To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że takie przekazy na żywo i z wysokiej pułki istnieja , lecz nasi "przedstawiciele handlowi" myśla że jak pokażą jakąś blond sierotę skompo ubraną i najlepiej wygadaną przeplotą to muza typu discopolo lub kolorowankami muzycznymi mtv to powinniśmy wyć z zachwytu.
            Nie mam nic do wyznawców muzy którą przytoczyłem /disco czy z serii mtv/ lecz przytłacza mnie ten typ.
            Mógłbym tak jeszcze długo lecz zdaję sobie sprawę że niczego nie zmienię chcę wierzyć jednak że jest nas dużą grupa która oczekuję przekazów muzy np takiej jak 3sat w sylwestra..........chętnie dopłacę

Komentarz

Czasy się zmieniły, muzyki teraz szuka się na youtube albo innych spotify czy tidal. Szczerze mówiąc w telewizji w ogóle mało co jest do oglądania. Obecnie w TV oglądam tylko sport i filmy dokumentalne. W kuchni jak chcę posłuchać muzyki podczas robienia obiadu to odpalam albo aplikację RMFu gdzie jest dużo stacji do wyboru albo spotify albo playlisty, które sobie utworzyłem na koncie youtube. 3SAT nie znam, zapoznam się z ciekawości.

Komentarz

Bez urazy ale nie traktuj mnie jako gościa który własnie wrócił po latach z grilla od Robinsona Crusoe , wszystko co przytoczyłeś używam lecz może nie precyzyjnie sie wyraziłem /sorry/ .
                Nie interesuje mnie ilość lecz jakość ............nawet domagam sie kanału emitującego koncerty w bardzo dobrej jakości z obsługa typu klik i masz.
                Do dziś pamietam kolejną fascynację tym samym zespołem a był to led zeppelin których te same kawałki słuchałem z przekazu koncertowego w bardzo dobrej jakości na dobrym sprzecie
                Tak więc niech dadzą nam dobrej jakości sygnał o sprzet zatroszczymy się sami
                Czekam na koncerty....................Pozdrawiam

Komentarz

Mezzo jest na nc+, tylko że dodatkowo płatnie (nie drogo) - choć nadaje tylko jazz i muzykę klasyczną. ;) Sam sobie niedługo sprawdzę ten kanał.
                  Ostatnim kanałem free który grał w miarę ambitną muzykę (rockową) było Muzo.tv ale umarł śmiercią naturalną.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+