Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adventure HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Adventure HD

Mam pytanie jestem nowym abonamentem NC plus mam pytanie dlaczego sporo czesc kanalow zotalo mi wylaczono?? Ja zrezygnowalem tlyko z opcji dodatkowej Adventure HD ktore jet dodatkowo platne moze okolo 3 zl miexiecznie.A stracilem duzo kanalow miedzy innymi jak Animal planet ,eurosport 2, Kino polska muzyka cartoon network i wierle wiele inne kanaly .Dlaczeo tak jest?? Ja myslalem ze kanaly adventure HD to 3 dodatkowe kanaly z rodziny adventure HD.

Pewnie masz bazowy pakiet Comfort+ a promocyjnie miałeś rozszerzenie do Extra+.Promocja się skończyła wiec został podstawowy pakiet a wymienione kanały jak ulał pasują do Extra+.

Komentarz

@ thomas1982 ,

napisz do nas, zgodnie z moją sygnaturą.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

gdzie mam napisac na ktorrego emaila??Pozdrawiam

Komentarz

No właśnie z tym promocyjnymi rozszerzeniami jest różnie - niektórzy myślą, że dostają je na zawsze i po wyłączeniu jest problem i wielkie niezadowolenie.

Komentarz

@ thomas1982,
            mail jest poniżej mojej odpowiedzi: doradca@info2.ncplus.com.pl

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+