Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVS

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVS

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału TVS.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Nad trumną się nie dyskutuje[*][*][*]

Definitywny koniec TVS nastąpił 30 listopada. Jest mi ogromnie wstyd i przepraszam Wszystkich za to, że walczyłem o tą telewizję, by była obecna na wszystkich platformach. Cieszyłem się jak małe dziecko gdy startowali, byłem na ich dniach otwartych. Nagrali bombowy teledysk na święta Bożego Narodzenia. Widać było zgrany team, od którego biło ciepło. Wreszcie Silesia nie była skazana na jedyne Aktualności TVP Katowice. Taki mały Wałbrzych ma trzy lokalne telewizje i każda emituje swój program informacyjny. Silesia Informacje i TVP Katowice wspaniale się uzupełniały. Codziennie oglądałem dwa i miałem pełny obraz wydarzeń. Niestety Hołdzie zachciało się ogólnopolskości. Anten ogólnopolskich mamy nadmiar. Rozumiem, że Pan Hołda chce zarabiać kasę, ale nie kosztem widzów, którzy już mają dość informacji z warszawskiego cyrku i chcą wiedzieć czemu jest korek na Mikołowskiej. Szkoda, że tak kończy się telewizja z którą się tak zżyłem. Najpierw walczyli z gwarą na antenie. Potem stopniowo likwidowali audycje Szołtyska, "Podróż za jeden bilet" i Masztalskich, czyli programy, które pokazywały nasz region. 30 listopada wbito ostatni gwóźdź.... Ciekawe kiedy wniosek o upadłość ??

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+