Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fokus TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TurboLuk
    założył(a) wątek Fokus TV

Fokus TV

Kontynuując świecką tradycję nowych metod PR proszę o kanał Fokus TV.

Od piątku oglądam dołączoną Stopklatkę i uważam, że warto było !!! Super ramówka ze świetnymi filmami.

• witerbo
    replied
    ten kanał ma ciekawą ofertę programową, codziennie znajdę jakiś dokument dla siebie.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) meble-forte Zobacz post
    dla mnie beznadzieja kanał
    Może wolisz beznadziejne reality show w kanałach dokumentalnych dlatego Ci się nie podoba?

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    a dla mnie najlepszy, bo PRAWDZIWIE dokumentalny, a nie tak jak nowy Canal+Discovery, który puszcza "dokumentalne" Łapu-Capu

Leave a comment:

• meble-forte
    replied
    dla mnie beznadzieja kanał

Leave a comment:

• ariana
    replied
    wczoraj no Fokus TV obejrzałam bardzo ciekawy dokument o Charlesie Lindberghu. polecam

Leave a comment:

• Janusz123
    replied
    napisał(a) wiaz Zobacz post
    programy są pewnie zakupione od NGC . Oglądałem je wiele lat temu. No ale czego można wymagać od nowego kanału?

Może Focus TV powinien produkować programy historyczne na temat Polski?
    nie przesadzaj, w większości na tym kanale są produkcje zaczynające się od 2011 roku. Zdarzają się produkcje z 2007, czy 2008 roku, ale są to wyjątki!
    Może się zdziwisz, Fokus ma swoje programy historyczne np. Tajemnice historii

Leave a comment:

• GDA
    replied
    nie ma takiej szansy

taniej jest kupic stary program niz nakrecic swoj wlasny

Leave a comment:

• wiaz
    replied
    Owszem, można dowiedzieć się pożytecznych rzeczy ale programy są pewnie zakupione od NGC . Oglądałem je wiele lat temu. No ale czego można wymagać od nowego kanału? Polska ma 1000 lat historii a na TVP Historia wałkowany jest temat II Wojny Światowej. Może Focus TV powinien produkować programy historyczne na temat Polski?

Leave a comment:

• daniels11
    replied
    Program świetny, ciekawe programy z których (nareszcie!) można dowiedzieć się czegoś pożytecznego

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    Swiat sie kreci jest nowym programem, a emitowany w zalosnym SD, kosztem pasma dla dzieci. Co do DD TVN, to tylko kopia Kawa czy Herbata. Ale jest tak jak napisane wyzej. Kazdy kopiuje kazdego, zero pomyslow, zero innowacyjnosci. Prawie wszystko na licencji. I wychodzi jak wychodzi... bez swiezosci, bez polotu

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    masz rację, ale programu Para daje radę nie da się oglądać - tematyka, brak profesjonalizmu prowadzących, oprawa, tempo programu, przypadkowi goście w studio etc.
    Dla mnie, podkreślam dla mnie, wzorem tego typu programu jest Świat się kręci w TVP1 - każdego dnia inni współprowadzący, ciekawi goście, niektórzy pojawiają się określonego dnia, przegląd wydarzeń dnia, zapowiedź Wiadomości, ciekawe audycje typu Made in Poland etc. Polecam...

Inny program „Lista Fokusa”, to całkowita porażka. W założeniu ma poruszać różnorodne tematy, opatrzone komentarzem zarówno ekspertów, jak i laików i tak teoretycznie jest, ale dobór tematów i poziom wypowiedzi... Ostatnio słyszałem wypowiedzi na temat zbawiennego wpływu picia własnego moczu

„Wehikuł czasu” to program-kalendarium, w założeniu ciekawy, w praktyce amatorszczyzna!

Z programami własnymi startował np. kanał Kuchnia+ HD i podołał temu zadaniu.

Dla chętnych obejrzenia za darmo Fokusa TV i innych kanałów polecam aplikację EskaGO
    Nie mowię ze się da,chodzi mi raczej o to ze dzis małpują sie wszyscy...

Leave a comment:

• Janusz123
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Tak tak,dzień dobry TVN to przecież oryginalny pomysł...
    masz rację, ale programu Para daje radę nie da się oglądać - tematyka, brak profesjonalizmu prowadzących, oprawa, tempo programu, przypadkowi goście w studio etc.
    Dla mnie, podkreślam dla mnie, wzorem tego typu programu jest Świat się kręci w TVP1 - każdego dnia inni współprowadzący, ciekawi goście, niektórzy pojawiają się określonego dnia, przegląd wydarzeń dnia, zapowiedź Wiadomości, ciekawe audycje typu Made in Poland etc. Polecam...

Inny program „Lista Fokusa”, to całkowita porażka. W założeniu ma poruszać różnorodne tematy, opatrzone komentarzem zarówno ekspertów, jak i laików i tak teoretycznie jest, ale dobór tematów i poziom wypowiedzi... Ostatnio słyszałem wypowiedzi na temat zbawiennego wpływu picia własnego moczu

„Wehikuł czasu” to program-kalendarium, w założeniu ciekawy, w praktyce amatorszczyzna!

Z programami własnymi startował np. kanał Kuchnia+ HD i podołał temu zadaniu.

Dla chętnych obejrzenia za darmo Fokusa TV i innych kanałów polecam aplikację EskaGO

Leave a comment:

• olo46
    replied
    To akurat nie jest czymś nowym bo Polsat i TVN już od kilku lat "małpują" nawzajem swoje, niektóre programy.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    też tak uważam, oglądałem dziś "Para daje radę" i stwierdzam... para nie daje rady, niestety
    Naśladownictwo programu typu Dzień Dobry TVN nie popłaca. Jak się nie ma własnego pomysłu na program, lepiej nie startować!
    Tak tak,dzień dobry TVN to przecież oryginalny pomysł...

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+